Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bilteach_85 Avatarı

Son Giriş
    02.07-2014
    Saat
    12:51
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar.
    Sizlerin yardımına ihtiyacım var ben öğretmenim ve iki kulaktada işitme kaybım var. tam net değerleri bilmiyorum iki senedir ölçüm yaptırmadım ama son ölçümümde ileri derece dendi ve askerlik hizmetinden muafım. Tek kulakta Bernafon MOVE marka bire cihazım var ve gerek cihazdan gerekse Ankara bayisinin çalışmasından son derece memnunum. Şimdi diğer kulağıma yeni bir cihaz almaya karar verdim. telefonla konuşmakta kolaylık olması içinde kablosuz bağlantı özelliği olan bir cihaz alacağım. Aklımdan CHRONOS serisinden bir cihaz geçiyor ve fiyatı 2500 ile 6000 arası değişeceğinden bahsetti firma kulağımın şu anki durumuna göre ve benimde 3 bin civarı bir bütçem var bu iş için sizce hangi marka ve modelleri denemeliyim kullandığınız ve memnun olduğunuz cihaz modellerini önerirseniz sevinirim.

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncelikle iki kulağınızda farklı cihazlar olması biraz sıkıntı yaratıyor, ben de iki farklı cihaz kullanıyorum. ayarını çok iyi yaptırmanız lazım. telefonla konuşabilmek için çok da pahalı bir cihaza gerek yok. 2000-3000 lira aralığında çok kaliteli cihazlar var. istiridye kapalı denen cep telefonlarından alırsanız ve cihazınızın programlarından birini de telecoil olarak programlatırsanız başka bir aksesuara gerek kalmaksızın cep telefonunuzla konuşabilirsiniz. oticon, phonak, bernafon, unitron, widex kaliteli markalardır. bunların orta karar cihazlarına bakın (6+ kanallı, 3+ programlı, çift mikrofonlu ve yeterli amplifikasyon gücüne sahip bir model işinizi görür).