Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ortasekerli Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Günaydın,
    Dün akşam tesadüf bir işitme cihaz merkezi gördüm.Helix diye yazıyordu.duymer işitme merkeizmiş.
    cihaza ihtiyaçım var dedim.bir cihaz göstrerdiler şuan kampanya var 650 tl,ikramda yapabilirz dedi.
    yazın şunu bir araştırayım dedim.kağıda aynene şunu yazmış HI,ISG273-VBEIGE INTERTON
    digitalmiş.şuan kullandığın cihazdan üstün dediler.şuan kullandığım cihaz siemens A&M AURORA 11 modelini kullanmakatım.
    Ne dersiniz?aslında ben kalıbı takınca iltihap yapıyor onun için çözüm aramak için gittim.80 db falan kaybım dedilerki vertifikasyon yani kalıba deligi büyütürsek verim alamazsın dediler.hani şu mikrofon gibi olanlar varya minnacık keşek ondan alabilsek zamanla o da ucuzlayacaktır ama....kulabı kapatmayan hava almasını sağlayan bir çözüm gerek tavsiyeleriniz.bu arada kalıbı kendileri hemen yapıp vrebiliyorlar 25 tl...garibime gitti siemens starkey ve diğer yerelr merkeze gönderirken bunlar kedileri hemen yapıp tesim edebiliyorlar...

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

cihazın modeli: ISG273-V
    renk: BEIGE (Bej)
    marka: INTERTON

bence her "kampanyamız var, indirim de yaparız" diyene inanmayın..
    650 TL'ye cihaz mı var piyasada.. indirim de yaparlarsa 500-600 TL'ye gelecek..

AUDIFONO INTERTON BTE RETROAURICULAR Modelo Stage (aleman) - 6269372 - disponible en CAPITAL FEDERAL

Bu sayfada Alman malı olduğu ve fiyatının da 650 Dolar (yaklaşık 1150 TL) olduğu yazıyor..
    Yani size yarı fiyatına satılacak.. Bana pek güvenilir gelmedi..

Bu da çince tanıtım sayfası;
    http://maxo.co.kr/default/product_vi...c9c79aecaab02b

İkinci el ya da çin malı olmasın?

Cihaz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz,
    ISG273-V yazıp google'da arama yapın...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

antioksadana ilave kalip takmaktan iltihap olmasi icin careler uretseniz diyorum iltihap kulak icin iyi degildir ne kadar dis kulakta desenizde
    gozluk tipi cihazlarda hic denedinizmi
    kapanya diyede onem vermeyion
    hangi isite cihazi saticisi kampanya yapmiyoki hepside goz boyuyo

Üye
    ortasekerli Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

offff yaaa.cihaza ihtiyaçım var.ne yapmam gerek bilmiyorum.cihazı takınca iltihap oluyor.antibiyatik kullanınca geçiyor.bu cihazın çin malı olup olmadığını nasıl anlarız.yada şuan bildiğiniz kampanyası olan uygun fiyatlı bir cihaz önerirmisiniz?kulağın hava alamsını sağlayacak önerilerinizide bekliyorum.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

antibiyotikler leblebi degil ileride cok zararini gorursunuz antibiyotgin kullandikca bakteriler dayanikli oluyomus yani bagisikli gibi
    kemik erimesi kacinilmaz genc yasta antibiotik cok kullanan insanlarin kemikleri sunger gibi oluyomus

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bahsettiğiniz cihaz trimmerli bir cihaz. muhtemelen geçen gün bahsedilen beltone ve A&M digitrim cihazlarıyla aynı firmaya uzakdoğuda ürettirilmiş bir cihaz. görünüşleri de çok benziyor. beltone'nin trimmerli modeli geçen yaz 1000 TL civarında satılıyordu. dolayısıyla 650 lira trimmerli olsa dahi ne de olsa 4 kanallı dijital bir cihaz için uygun bir fiyat. benim önerim, önyargılı olmamak lazım; bütçeniz kısıtlıysa bu cihazı deneyin, sesini beğenirseniz almayı düşünebilirsiniz. yalnız bu model 80 dB'e kadar olan kayıplar için uygun. yani eğer ileri derecede kaybınız varsa sizin için yeterli olmayabilir, bu durumda ISG283 modeline bakın.
    Kalıp konusunda ise, kulaklarınız sık iltihaplanıyorsa ventilasyonsuz (deliksiz) kalıp kullanmayın. Feedback (ötme) yapmayan biraz daha pahalı yeni jenerasyon cihazlarla ventilasyonlu kalıpları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Üye
    cemoka09 Avatarı

Gerçek Adı
    cemal IŞIK
    Son Giriş
    27.08-2014
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Meraba eger ikici el ariyorsaniz yardımcı olabilirim.08.14 ünde kayınpederim vefat etti.16.07.2014 duymerden interton. hi,sr1260,dvi,bge.cihaz almışdık.1600tl ye.minicik bir cihaz.1000tl ye verecegim pileride hala kutusunda.ararsanız birşeyler yapabilirim.ikikere taktı,kendi kalibinizla anında kullana bilirsiniz.0535 435 33 63