Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    death_king Avatarı

Son Giriş
    10.06-2014
    Saat
    20:59
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim de beltone işitme cihazım vardı bozuldu ve tamir için göndermiştim kasım-aralık gibi hala gelmedi. bende ilk işitme cihazı olan a&m digitrim 22 yaptırıp idare ediyorum. merak ettiğim ise bu cihaza uyumlu bilgisayar-müzik için yardımcı cihaz var mı ?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

hunsal hocamiz gelsin aydinlatir
    bence timmerli cihazdancok sey beklemek olur bu istekleriniz

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    death king,
    digitrim 22'nin özelliklerine baktığımda telecoil özelliğine sahip olduğu görülüyor. bu durumda cihazınızı telecoil moduna (T) getirip, bir "neckloop" ile rahatlıkla müzik ve bilgisayarınızdaki sesli dosyaları dinleyebilirsiniz. "neckloop"lar ne yazık ki Türkiye'de bulunmuyor ama isterseniz aşağıdaki linkten İngiltere'den getirtebilirsinzi veya isterseniz neckloop kadar olmasa da yine ona yakın derecede aynı işi görecek kanca şeklinde bir tür kulaklık satılıyor, idis'lerde görmüştüm (80-100 lira gibi bir şeydi fiyatı), o da işinizi görür.
    Iloop - Action On Hearing Loss: RNID

diğer taraftan, beltone cihazınızın aylardır serviste olması da çok garip bir durum. tam emin değilim ama yanlış hatırlamıyorsam, tüketici yasasına göre firmalar tamir için aldıkları malı en geç 30 gün içinde tamir etmek zorundalar. firmaya başvurup neden bu kadar geciktiklerini sorun ve mağdur olduğunuzu, cihazınız yerine size başka bir cihaz vermelerini talep edin.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12