Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar netten araştırdım kulak arkası işitme cihazlarını bazı sitelerde aracılar tarafından öyle rakamlar vermişlerki şaşırdım mesela 50tl işitme cihazı kargo dahil diyor ürün sıfırdır felan deniyor 300tl ye kadar fiyatlar var bunların doğruluk payı nederecedir bilen varmı sahibimden .com da

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

isitme merkezi olmayan sahibimden cok gibi netten pazarlama yapan bi yerden cihaz almayi dusunen biri ya akli yoktur ya parasdi coktur
    denemeden cihaza parami verilirmis

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zaten bana kulak arkası olmaz bu rakamları görünce şaşırdım elbetteki o paraya ne oldugunu anlamak mümkün degil demek isdedigim o fiyatlar varken neden 3000 tl 4000 tl gibi ücretler ödeyip cihaz alıyoruzki

Üye
    pronet Avatarı

Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    12:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

69 liraya işitme cihazı olduğunu söyleyerek 'bluetooth' satan üçkağıtçılar var. bunlar yüzünden hem kulaklar zarar görüyor hem de sgk en düşük cihaz buymuş deyip katkı paylarını daha da düşürüyor. sağlığa zararlı olup olmaması da umurunda değil sgk'nın. ne kadar ucuzsa o kadar işine geliyor. az fiyat belirliyor...

sanayi ve ticaret bakanlığının - sağlık bakanlığının satışını yasaklaması ve ticaretten men etmesi lazım bu firmaları.

Üye
    MügeNK Avatarı

Gerçek Adı
    Müge
    Son Giriş
    24.07-2013
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dedem 500 tl'e aldı. Sgkda karşıladı bir kısmını. Bir işe yaradığı yok. Takmıyor bile

Üye
    metheart Avatarı

Son Giriş
    04.07-2016
    Saat
    17:43
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

onlar işitme cihazı değil dostum. onlar ses yükseltici.. bu ikisi arasındaki farkı anlamalısın. birisi yapay kulak, diğeri cep telefonu hoparlörü. o bahsettiğin ses yükselticilerde kulağın yapısını destekleyen hiçbir özellik yoktur. frekanslar, rahatsız edici ses seviyesi, duyma eşiği, konuşmayı ayırt etme eşiği, kanal ayırımı, program özelliği.. vs.. vs..

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

iyide o program frekans ses kisilacak yukseltilecek ayarlari okumaya uygulamaya tam bilmeyen odyoculari napalim
    bundan gectim suslu puslu brosurlerle bizlere masal anlatip sunu yapiyo bunu yapiyo diye anlatilanlari napalim
    iyi bir brosurde frekans bilgileri kac db cikis maksimum cikis kanal sayisi gibi siiiler olmayinca odyocunun anlattiklarina cihazin reklamini dinlemeye inanmaya mecbur olmamaliyiz

Üye
    askibeka Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:00
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    odyocuların hiç birine inanmayın deneyin kendiniz test edin ben fındıkzade ve bakırköydeki tüm odyoculari bilirim gezdim her biri ayrı bi gazel okuyo hepside kendi mallarını satmak için diğerlerinin olumsuzluklarını anlatıyor bence denenmiş tavsiye edilenleri tercih etmek en iyisidir ucuz cihazlara aldanmasın kimse onlar çin malı ve alıp atıcağınız cihazlardır ...