Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 28 mesajın 16-28 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Olric Avatarı

Son Giriş
    18.01-2012
    Saat
    20:43
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yeni alacağınız cihaza da alışacaksınız. Bu arada bahsettiğim cihazın (phonak naida III) feedback(ötme) engelleme özelliği var. Eğer cihazın görünmemesini istiyorsanız saçınızla cihazı kamufle edebilirsiniz.

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler olric

Üye
    LORD_55100 Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:29
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    2

Cihazı alınca hemen normal duymaya başlayacağınız söyleyen kim? ben her işitme cihazımı değiştirdiğimde en az 3 ayda kulağım alışıyordu. Sen galiba hemen normal insanlar igi duyayım diyorsun. Tabi ki yankı yapacak ama kulak zamanla ona alışacak. Biraz sabırlı olmalısın ve senin bayağı ileri derecede olduğu için yankı yapması normal. Ben kulak arkası güçlü dijital işitme cihazı senin işini görür gibime geliyor...Benim sol da 110 total sağda 89 illeri derecede sensoriyal işitme kaybım mevcut. Solda cihaz yok zaten hep sağ kulakta kullandım ve adeta can simidim...

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sadece rahat duymak ve rahat anlamak istiyorum hepsi bu..

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugün gittiğim işitme merkezi bana nadia s V önerdi.. kaybım sağ kulak 75db sol kulak 90 db.. 2 adet sV için 4500 TL fiyat verdi.. 3 yıl da garantisi varmış.. sizce uygun mu? cumartesi günü cevap bekliyorlar..

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    03.04-2017
    Saat
    19:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Eğer almadıysan gayet uygun fiyat vermişler ... Pazarlıkla 100-200 tl daha indirebilirsin en fazla....
    Up daha iyi ... Zaten sana Sp önermek hata olur...
    Ne durumdasın merak ettim...

Üye
    cem025 Avatarı

Gerçek Adı
    cem
    Son Giriş
    12.02-2013
    Saat
    13:28
    Yaşadığı Yer
    ERZURUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş sımens güzel cihaz ama tercihim resound vea110p ve zgalite dat serileri bunlar önerim sana bunlarıda istanbulda gaesin firması var ordan temin edebilirsin çokda memnun kalıcaksın irtibata geçmek istiyorsan mert_1989_ank@hotmail.com adresini ekle

lord çok güzel cevaplandırmış şimdi kardeş bikere şunu bilicen allahın verdiği kulağa azalara denk gelmez yane sen işitme cihazı alıcaksan ana kulağım gibi duyayım diye düşünüyosan öyle bişe bekleme dunyanın neresinde olursan ol kimse ana kulak gibi bi işitme cihazı vermez %80%90larda bi başarı sağlanır işitme cihazında yane%100 lük bi başarı bekleme çünkü öyle duyuran bi işitme cihazı yok

ve eğer sen ilk takıyorsan cihazı öyle hemen takar takmaz tamam hemen duyucam diye düşüncen olmasın diş yaptıran arkadaşlar vardır dişi yaptırır ama ona alışması için zamanı alır işitmede böyle zamanla alışıcan zaten ilk takıyosan mikrofon gibi kullağından ses çıkar gibi bi ses alırsın ilk başta ama belli bi zaman sonra alışırsın

gamze hanım 3 yıl 4 yıl diye bi garanti var demişse yanlış söylemiş her işitme cihazın 2yıl garantisi vardır 3yıl 4yıl olmas kim veriyomuş öyle bi işitme cihazı getirsinde bakalım cihaza

olric peki size bi sorum olcak madem cihazı detaylı olarak tanıtmışsın fedback dediği ne anlama geliyo biliyomusun

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    03.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Feedback denilen şey , örneğin bir arkadaşımıza sarıldığımızda yada sapka, bere taktığımızda kulaklıktan ıslığa benzer tiz bir ses çıkar bu ses te cidden rahatsız edici bir sestir. Senelerdir analog cihaz kullandım bir arkadaşım bana sarılınca bu ses çıkıyordu bende fazla yaklaşma kulaklığım seni kıskanıyor diye matrağa vuruyordum ) dijital cihazlarda bu sesin çıkması engellenebiliyor ki gayet konforlu bir özelliktir

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sag kulaga naida s5 sp ve ve naida s5 crt de uygun.solkulaga ise s5 up iyi gelir bence.ayrica 4500 biraz fazla

Üye
    odyometin Avatarı

Son Giriş
    06.08-2013
    Saat
    15:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

işitme cihazı fiyatları neredeyse 5-6 bin tl...bunların maliyeti ne ki bu kadar pahalı.kullanıcıların daha biliçlenmesi gerekir.bunların çoğu uzakdoğudan geliyor.internetten fiyatlarına baktığınızda ,arada çok fark var...program sayısı artıkça fiyatı yükseltiyorlar.tam bir aldatmaca....

Üye
    bilgetürk Avatarı

Gerçek Adı
    başak
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    16:35
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar benım kulandgım işitme cihazındanmı yada anlama ve ayırt etmede çözümmü yok .sıkıntım bu yardımcı olabılcekmisiniz..

Üye
    ikaruss07 Avatarı

Gerçek Adı
    celal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    43

@gamze1988 öncelikle geçmiş olsun REXTON denedinizmi isterseniz deneyin derim hemen satın alamak zorunda değilsiniz 1 haftalığına denemeye veriyolar

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    03.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aslında çok ileri seviyelerde anlama ayırt etme güçlüğü için tek bir çözüm var.
    Duysel gibi kaliteli firmalardan her 2 kulağa farklı marka cihaz kullanmak. Ama karşınızda sabırlı ve işten anlayan odyometrist bulunmalı.
    Seneler evvel daha dijitaller yokken bir kulağımda Philips S45 G modeli diğer kulağımda Viennatone diye bir marka vardı ve hayatımda en güzel sesleri o zaman duydum. Ne zaman ki Viennatone bozuldu tamir parası cihaz kadar idi ve 2 kulağa aynı model taktım ondan beridir tam anlayamıyorum.
    İşi bilen odyometrist lazım size. Ben Duysel'de buldum. Bir de Maxtone'de. Aktifduyu firma iyi odyocular berbat.
    Şuan Naida S 9 kullanıyorum. En kısa zamanda kendimi toplayıp (maddi ve iş açısından) farklı 2 marka deneyeceğiz. Dijitallerde nasıl olacak diye.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12