Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    o saticidan deneme ki baska oticonun satildigi idis her yerde var once onu dene
    sonrada size getirtilenini denersin iz ama dikkatli ol sesleri sevecekmisiniz iyi anliyacakmisin iz
    bernafon icinde vicdan azabi cekme istersen soyleme bile cihiliyi birazicik kurnazlik lazim iste her daim isitme kaybi bizimle oldugundan en kotu cihaz saticisiyla bile isimiz olabilir
    eger chiliyi daha begenirsen bernafonu buda beni tatmin etmedi baska cihazlara bakayim belki gene size donerim dersin
    ellerinde kalmazki bitek sen almiyorsun baskasina satar

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ama ben yeni kulak arkası kullanacağım için elimde kalıp yok shukufe kalıpsız nasıl deneyeceğim?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

seni anliyorum gamze galiba ilk cihaz alican
    cihaz saticisinin elide oluyor bikarar kaliplar onunla deneme yaparlar eger alici olursan kulak olcunu alir kalibini yaparlar tasa etme

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

daha önce kanal içi kullandım shukufe ama kulak arkası ilk defa kullanacağım bu nedenle elimde kulak kalıbım yok bernafon modeli getirten firma kalıbımı da yaptırıyor tabii ama başka yerlerden başka modelleri nasıl deneyeceğim?

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

kulak kalıbı nedir ki, cihazın yanında ücretsiz veriyorlar zaten. ayrıca yaptırmak isterseniz 30-40 lira. sırf kalıp yapıyorlar diye kendinizi onların önerdiği cihazı almak zorunda hissetmeyin.

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cumartesi günü istanbula gidip istanbul işitme merkezi ile görüşeceğim arkadaşlar.. daha önce oraya giden var mı?

Üye
    umutsuz Avatarı

Son Giriş
    07.10-2015
    Saat
    09:14
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gamze1988 sana bir öneride bulunacağım. Fındıkzade de Midas İşitme Merkezine git, Atakan bey çok ilgileniyor. Beltone Reach markasının neredeyse bütün modellerini deneme imkanı veriyor. Hatta dışarı çıkıyorsun trafik gürültüsünde konuşma ayırdetmeye göre çok hassas ayarlar da yapıyor. Beltone markasının ana distribütörü de bütün bayilerinin deneme imkanı verdiğini söyledi bana. Ben bizzat cihazı denedim, hatta çok beğendim fakat fiyatları yüksek maalesef... Beltone Reach markasının bir modelini Oticon Chili ile karşılaştırma imkanım da oldu, Chiliden çok daha kaliteli ses verdiğini söyleyebilirim. 2500 EURO olarak çekilen fiyat nedeniyle alamadım. Eğer parayı çok fazla sorun etmeyip duyma ve özellikle de gürültü bastırma, feedback, perspektif örnekleme vs. gibi aklımda kalabilen bir sürü özelliği olan işitme kaybınıza uygun bir cihaz arıyorsanız oraya da gidin derim. Beltone markasının da ekonomik modelleri var tabii 1500 TL civarında... En azından deneyip kafanızdaki sorulara cevap bulabilmeniz için gitmenizi tavsiye ederim.

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fiyatara bakarmısınız? 2500 tl 1500 tl kurumum karşılıyor 480 tl hadi pamuk eller cebe yada daha önce dava açıp kazanmış kişileri emsal gösterip dava açın geri kalan paranızıda mahkeme kararıyla alırsınız?
    bunca eziyeti çekiyoruz peki o sağlık kurul raporu ne işe yarıyor.. doktor zaten onay vermiş dijital kullanacaksın die eeee hadi bakalım şafak pavey çok işin var çooookkkk

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynen valla.. benim gib kaybı ileri arkadaşlarım için çıkardıkları cihazlar 3000lerde hatta 5000 e bile cihazlar var.. ama devletimiz 360tl karşılıyor bir de masraf kesiyor.. geriye kalan 315tl.. resmen insanlarla dalga geçiyorlar sanki...

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar değerlerim şöyle:
    sağ kulak:
    80db
    57db
    SRT 85db MCL 100+db SD%68

sol kulak:
    80db
    58db
    SRT 85db MCL 100+db SD%64

değerlerim böyle arkadaşlar odyometri test sonucunda ama cihaz ayarı yaptırırken bu ayarlar bana düşük geliyor.. testi 20 kasımda yatırdım daha..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12