Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    170

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar hortumunuz degistirilirken yapistiriyormu odyocu
    bugun degistirttigimde yapistirmadi neden ola yapistir diye israr ettim eski hortum cikmalarinda kalip ayrildimi ziiii ziiiii oter sinir katsayimi yukseltirdi meret ondan israr ettim ben yapistirmiyorum dedi tecrubeli birine benziyodu
    simdiki halde otmuyo ama ileride oterse japonlamayi dusunuyorum
    sizlwer ne yapiyorsunuz ahali

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

benim de son yaptırdığım kalıplarda hortumlar yapıştırılmamış. bir sorun yok bence. hatta daha iyi, çünkü temizliği daha kolay oluyor. zamanla hortum sertleştiği zaman cihazın boynuzundan çıkarmak mümkün olmuyordu. oysa şimdi sadece kalıbı hortumundan çıkarıp sbunlu su ile yıkıyor ve kurutup tekrar takıyorum.

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kalıbın yapıştırılmasının amacı; cihazı kalıptan tutup kulağınızdan çıkarırken kalıbın hortumdan çıkmamasıdır.. Sevgili Shukufe siz de tecrübeli bir cihaz kullanıcısı olarak kalıptan tutup çıkarmıyorsanız yapıştırmamasında sorun yok.. Ama ilerde hortum sertleştiğinde kalıptan daha kolay çıkmaya başlar, hatta kalıbın ucunda içerde görünür.. Bu duymanıza olumsuz etki etmezse onda da sorun yok...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    170

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu kalip yapistirilmamasi iyi degilmis arkadaslar
    otme filan yok yokta ben gibi kalip aldirma fobisi yuzun den 5 yildir ayni kalibi kullanan biri icin hic degilmis
    gecen ufak bir operasyon icin lokal anestesi esnasinda isitme cihazimi cikarmadim hemsireye doktorada soylemedim
    oncesinden uyarmistim sizin dudaklariniza bakarak anliycam ne soylediginizi duymuyorum masgenizi indirirsiniz yada yazarsiniz bana birsey anlatmak icin diye
    bir ara sesler gitti iyice eh nede olsa dudak okuyorum lokalde olsa herhalde kulaga tesir etti duymaz oldum dedim ama o ne
    ameliyattan ciktiktan sonra ameliyat eldivenine baglamislar iste cigazin dediler ben bayilmadimki
    ne zaman aldiklarini veya dustugunu o hengamede anlayimadim
    yani isitme cihazimizi kaybetme yada yere dusurme ihtimali var kendim yapistiricam artik cihazda cok pahali yenisini almak icin