Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    özlmknc Avatarı

Gerçek Adı
    özlem
    Son Giriş
    22.07-2012
    Saat
    00:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    işitme cihazım da problem var, kulağımda iken yüksek sese karşı cihaz çalışmıyor, cihazı elime aldığımda çalışıyor mesela elektrikli süpürgede, çocukların yüksek sesle konuşmalarından ses hemen gidiyor bu esnada hortumu değiştirdim pilini değiştirdim yine aynı problemle karşılaştım..tamir için istanbul u arayıp cihazı kargo ile gönderdim bugün telefon edip durumu öğrendik cihazda herhangi bir arızaya rastlamamışlar hiç birşey yokmuş onlara göre çalışıyormuş yani birde cihazı teste sokucaklarmış..böyle sorun yaşayan varmı yada ne yapmam gerekiyor arkadaşlar lütfen acil yardım!!!!

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Dijital cihaz mı kullanıyorsunuz? Marka model nedir, kaybınız ne kadar ? Hiç böyle bir sorun yaşamadım.

Belki ses ayarlarındandır. Yüksek seste cihaz kapanıyordur.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

isitme cihazinin ses ayari bilgisayardan degisir baska turlusu bozukluk yoksa degismez diye biliyorum ses degismesi kendimiz bisi yaparsak degismez diye biliyorum

acaba hizli isitme kaybi yasamis olabilirmisiniz
    bununda kolayi var begendiginiz size uyan markanin firmasina gider yeni begeneceginiz cihazi denersiniz o zaman belli olur
    cihazi tamirden alana kadar zatende dunya kadar vakit var bide demisler iste cihazda bozukluk tesbit etmedik tamirci eli goreninde pek hayir bekleme bence
    hem cihaz almaya karar verirsen ise baslamis olursun hem isitme kaybinin artip artmadigini ogrenirsin

Üye
    al bunu Avatarı

Son Giriş
    21.04-2015
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gürültü önleyici veya rüzgar sesi önleyici programları mevcutsa cihazda, başınıza gelen normaldir. Benim de eskiden kapanırdı cihazım, gürültü önleyici programlarını kapattırdıgımdan beri boyle bir sorun yaşamadım. Bir de eğer cihaz sizin kaybınızı ucu ucuna karsılıyorsa zorlanmadan dolayı mikrofonları bozulmaya baslamıs olabilir.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

benim 5 yillik hic bakim gormeyen cihazimda gurultu yok ruzgar sesi hic duymadim 5 yildir buna bisey dermisin albunu

Üye
    özlmknc Avatarı

Gerçek Adı
    özlem
    Son Giriş
    22.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çamlıca;

evet dijital cihaz kullanıyorum markası supero 412 % 90 sensorineral çift kulak işitme kaybı mevcut

gürültü önleyici veya rüzgar sesi önleyici programları mevcut mu bilmiyorum phonak supero 412 markada

sayın shukufe benim anladığım şu tamiri yapmadan belkide benim yeni cihaz almama yönlendirecekler sırf kendi çıkarları için

Yasaklı Üye
    Mesut. Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    20.03-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Birkaç ay evvel benim cihazımda sorun vardı. Cızırtı sesi vardı daima ara sırada kapanırdı rüzgar vurunca. Medikalcı tamire gönderdi getirince sorun yok dedi cihazı taktım aynı sorun devam ediyordu. Başka bir medikalcıya vereyim belki onlar tamir eder dedım. Adam gerek yok ben tekrar gönderirim dedi ikinci seferde cihazım gelince sağlamdı ve kulanıyorum o sorun yok artık. Yani demek istediğim başka tamircileride deneyebilirsınız.

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tek diyebileceğim başka bir tamirci denemeniz. Cihazda gürültü baskılama özelliği varsa kapattırmayı deneyin. Cihazın hoparlörü yüksek seslerde zorlanıyor olabilir ve kapanıyordur sesler.Benim eski kullandığım bernafon markalı cihazın hoparlörü bozulmuştu ve 60 liraya değiştirmişlerdi.

Cihazdan memnunsanz değiştirmeyin bence. Böyle yönlendirmeye çalışırlarsa .

Üye
    özlmknc Avatarı

Gerçek Adı
    özlem
    Son Giriş
    22.07-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok sağolun arkadaşlar yorumlarınız için cihaz yine aynı devam ederse başka tamirciye gönderirim...

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    buna benzer sorun yıllar önce yaşamıştım. yüksek volümlü seslerde cihaz ses vermeyi kapatıyordu. tamire verdim, cihazın nem yaptığını ve küçük su damlacıklarının yüksek volümde ses yolunu kapattığını söylemişlerdi.

tamirdeyken içini temizlemişlerse sorun kalmamıştır umarım. cihaz testten geldikten sonra sorun yaşamaya devam ederseniz başka bir arızadan söz edilebilir.