Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 33 mesajın 31-33 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ÇÖL ÇİÇEĞİ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sanırım sen daha iyi biliyorsun bu işitme cihazlarını şükufe yardımcı olursan sevinirim.neredeyse iki aydır cihaz bakıyorum. ya satıcısı tatmin etmiyor,ya cihazın kendi.ne yapayım sen söyle?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

biliyor degil isitme kaybimla cihazsiz ses duymadiktan baska koklear implant yuzunden bir kulagi kaybettikten baska cinlama belasiyle isitme cihazini takmadan yasamiyorum
    isitme kaybi desibel oranlarini yazarsaniz daha bilen birileri oneri sunar
    ama bu degildirki onerilen cihazi alacaksiniz
    ilk frekans araligi yuksek cikis gucu sizin kaybiniza uygun
    paraniz cok isittigini anlama duzeyiniz iyiyse cok geklismis cift mikrofonlu o markayi cok satan gelismis satis agi olan cihazlardan deneyerek sesini begendiginizi alin

Üye
    ÇÖL ÇİÇEĞİ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gerçekten zor bir durum tabiiki.çok geçmiş olsun shukufe.teknoloji son ssürat ilerliyor.gerçektne ümit vaadedici bence.
    yalnız şöyle birşey de var.ben satıcının yanına gidip ürünü denediğim zaman kapasitemin biraz üstünde bir cihaz denettirdiğini ve sesini biraz daha açtığını nereden bileceğim.?açıkcası bu konuda şüphelerim çok.dediğim gibi ya satıcıya güvenemiyorum ya da ürünün kendisini beğenmiyorum.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123