Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    davutdedeli Avatarı

Gerçek Adı
    AHMET
    Son Giriş
    30.04-2015
    Saat
    14:52
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Apocan14
    merhaba

ben işitme engelliyim,silver sonics cihazı kullanıyorum,denemek için aldım,fakat son derece memnun kaldım,işitme kaybım % 72 ,çok pahalı işitmr cihazı kullanmaktansa bu cihazı kullanmak daha iyi .ama sende işitme kaybı ne kadar bilmem, yinede ucuz bir fiatı var bir tane al denemende fayda var diyorum.

Üye
    gulfatma Avatarı

Son Giriş
    17.10-2011
    Saat
    16:52
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben oğlum için yedek cihaz olrak düşünüp aldım cıhazı çocuk oldugu için çok sık tamire gidiyor.
    ses yükseltici bir alet sesleri yaklaşık 50-60 db yükseltiyor hafif -orta işitme kaybı oln ve cihaz taşımak istemeyen kişiler için yetişkinler için daha doğrusu yedek cihaz olarak iş görür çok kötü değil fiyat olarak ta neye vermiyoruz 70 lira evde bulunsun yani 2 adet pille çalışıyor kullanımı kolay bu benim düşüncem tabiii.

Üye
    safaxxx Avatarı

Gerçek Adı
    söylemek istemiyorum
    Son Giriş
    10.03-2016
    Saat
    23:47
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

silver sonic benim de ilgimi çekiyor esasında. sol kulağım 35, sağ kulağım 23'te. hafif derecede işitme kaybım var. genel olarak işitmeden değil anlamamaktan şikayetçiyim. bu silver sonic olacak şeyin bayisi filan var mı istanbul'da.. deneyip almak en doğrusu.

Üye
    hayatdevamediyor Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    18.03-2013
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Silver sonic xl işitme kaybı yaşayanların kullanacağı bir ürün komple işitme sorunu çekenlerde işe yaramaz orta seviye işitme probleminiz var ise silver sonic xl tam size göre bir ses yükseltici kulaklık olabilir. Tabiki diğer işitme cihazlarının yerini tutmaz ama diğer cihazınızda sorun çıktığında kullanabilirsiniz. Silver sonic işitme cihazı değildir sadece ses yükseltme cihazıdır. Kendim bizzat kullandım alçak ve yüksek ses olarak ayarlayabiliyor ses ayarın ile de sesi kısıp açabiliyorsunuz. 25 metre alandaki tüm sesleri size yükseltiyor fiyat olarak 39 tl. İşitme cihazları kullanan arkadaşlar işitme cihazları yüksek fiyat ödüyolar denemenizi tavsiye ederim 39 tl çok büyük bir para sayılmaz satış yapan firma sitesi Silver Sonic XL - Kablosuz Ses Yükseltici Kulaklık - Satış Sitesi sadece bilgilendirmek istedim

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kulaga zarar verir o cihaz

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12