Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sessiz dunya Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    27.05-2014
    Saat
    12:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar benim sol kulağım nerdeyse tamemen duymuyor...geçenlerde ağırlık kaldırırken kulağımda uğultu oluştuğunu farkettim... ağırlığı indiriyorum ses yok kaldırıyorum uğultu... uğultu derken mikrofonu yeni açarsınız ya öyle bir ses...
    aceba kulakta bilinmeyen bi sorun mu var? açıkcası heyecanlandım doktor bi arakdaş varsa cevaplayabilir mi?

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doktor değilim ama sizin durumunuz bana uçağa bindiğimde yüksek irtfada uğultulu bir durumla karşılaşıp kulaklarımın tıkanması ve yere ayak bastıktan 2 saat sonra açılması olayını hatırlattı.. bence bu durum vucudunuzun yapmış olduğu faaliyete bir tepkisidir..
    siz kulağınızda işitme kaybınızın düzeleceğinimi düşündünüz bilmiyorum fakat bence düzelme falan olmas..

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

doktorlar sitelerde isanlari bilgilendirmez bildigim en iyi ozele giderseniz cabuk care bulabiliyorsunuz care varsa
    ama sizinki ya stresle ilgili gibi gozuksede kulak kalibinizi ozden geciriniz bence
    cunku simdiki dijitallerde o feedback onleniyor buyuk bi kismi ama genede kalip kullanmak zorunda ileri kayiplilar
    burda adaleler cok gerildigi icin bi nebze kalip yerinden oynamis olabilirmi

Üye
    sessiz dunya Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    27.05-2014
    Saat
    12:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sol kulağıma cihaz takmıyorum...sadece sesler geliyor ağırlık çalışması yaptığımda...heyecanlanacak bişi yok sanırım...

Üye
    bukalemun82 Avatarı

Gerçek Adı
    M.H.A
    Son Giriş
    07.04-2014
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Normal bi durum teleşlancak bişey yok şöyle düşünün mp3çalr dinliyorsunuz silikonlu kulaklıkla antrenman yapıyorsunuz onun gibi aynı durum okadar olcakyani