Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ortasekerli Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamunaleyküm,orta kulak iltihabım vardı.kronik otit madia rahatsızlığım.starkeyin kulak arkası cihaz kullanıyordum.işime yarıyordu.bilirsiniz cihazın sesini açtığınızda tıttt diye bir ses gelri yani bundan yukarı açarsan ses yapar rahat edemezsin normali budur anlamındadır bende öyle kullanıyordum o tııttt kadar yükseltiyordum.biri dediki termal masdaj yatakalrı var omurgaya masaj yapıyor kulakalrda şifa neyse gitmeye başladım.o esnada cihazı kuağa aktığım için iltihap olutyordu hep antibiyortik kullanıyordum.neler oldu.iltihap kendi kendine geçti.hayatımdan aspirin dahi çıktı asla başağrısı olmuyor artık.

yorgunluk olurdu bitti.daha dinçin.ruhsal anlamda acayip motive yapıyor.stresten uzaklaştırdı.demin bahsettiğim dıtta kadar sesi açınca ses çok fazla gelmeye başladı mecburen sesi kısıyorum.hatta cihazı takmadığım zaman cihaz takılımış gibi hissetiğim oluyor.boyunda fıtık vardı ameliyat dediler koluma vuruyordu fıtık yok oldu.ağrım bitti.lütfen termal masaj yataklarını araştırın en az 90 gün kullanın(ücretsizdir)benim sorum şu önceden o dıta kadar açtığım yere kadar sesi açıbnca şimdi zil sesi gibi ses geliyor rahatsız ediyor yani cihazdan kaynaklanıyor mecburende kesiyorum önceden yoktu bu.ne olabilir.yani normal açılması gereken noktaya kadar açınca zzzzzzzzzzzzzzzz gibi ses yapıyor nedir bu.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ortasekerlı
    bakın kronık kulak ıltıhabından bahsedıyorsunuz bu termal yatakla care bulunucak bısey degıl ıyı bır doktor tedavısıyle amelıyatla gecer kronıklesmıs ıltıhap benım bıldıgım
    yenı bır koleastotam amelıyatı daha oldum ne olur termal yatak dıye psıkolojık ıyılık halını dogru zannetmeyın bıkac gun sonra ayaklarınız suya deger
    kronıklesmıs ıltıhap anca dotor tedavısı caredır