Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    secoonder Avatarı

Gerçek Adı
    Seco
    Son Giriş
    04.04-2011
    Saat
    21:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Belki çok önemsiz,gereksiz bir konu açtım ama...

Kulağımızın işitme kaybı kadar temizliğide önemli.Sık sık kirleniyor olması,cihazdan alınan verimi düşürebiliyor.O yüzden sık sık temizletirim.Hep değişik yerlerde temizletiyorum.90 lira para alıyor özel hastaneler.şöyle ucuz ve güvenilir yerler yokmu bildiğiniz ?

Güvenilirden kastımda şudur:Bir keresinde kulağını doktora temizletirken kulak zarı yırtılan arkadaşım olmuştu.
    Ben(sosyal güvencesi olmayan biri olarak)Sizin önerceğiniz güvenilir ve hesaplı yerler varmı kulak temizliği için ?

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kulak kalıbı kullandıkça kulağın içerisinde buşon dediğimiz kalıntıların oluşması doğaldır... bu da işitmeye olumsuz etki eder... kulak temizliğini mutlaka kbb uzmanı bir doktorun yapması gerekir ve bu da bir muayene ücretine eşittir... düşük muayene ücretli bir doktor varsa arkadaşlar yardımcı olabilir (!)....

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

cok dogru bir tespit sevgili antioksidan kulak kalibinin buson yapmasi
    analog cihazlardan yarar goremeyince koklear implant oncesi buson seyrek olurdu o zamanlardan bi hatirami paylasayim
    hep ozel doktoruma giderdim o temizlerdi kulak busonlarimi sonra bi paramin kisitli vaktinde devlet hastanesinde doktora temizlettim o zamanlar koklear implant yapilan kulagimda kulak gorevi gorebildiginden kulak deligi acik oldugundan o kulgimda temizleniyodu
    eh temizlettik biriki gun sonra iki kulagim birden akmaya basladi sari sari
    iki gozum iki cesme vizite parasini bulup bulusturup ozel doktoruma kostum baya bi antibiotik tedavisinden sonra iyi oldum vizite parasi ugruna
    kulak temizligimi hep hangi doktora gidersem devamli o doktoruma yaptiririm artik

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

gokce sen koklear implant kullaniyorsunya sen niye buson temizletiyosunki anlamadim
    koklear implantta kulak yoluyla deilde kokleada elektrodlar araciligiyle duyuluyor

Üye
    secoonder Avatarı

Gerçek Adı
    Seco
    Son Giriş
    04.04-2011
    Saat
    21:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bencede haklısınız böyle bişey için paradan kesilmez.doktorunda sabit olması önemli bence dediginiz gibi.verdiginiz bilgiler iiçin tşk