Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 31 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar yokmu su chiliyi deneyen
    memnuniyet dereceniz denediyseniz

http://www.idis.com.tr/isitme-cihazl...con-chili.html
    bte btep - Oticon'un yeni işitme cihazı Chili'yi deneyen var mı?

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tanıtım broşürü ve çok değerli maket cihazımla bardağım geldi ..2 gün sonra pil almaya gittiğimde konuyu bizzzat yine açtılar.. zaman kısıtlığından deneyemedim..fırsat yok bu aralar

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

banada tanitim brosuru chili maketi geldi firdevscim
    super power olmasina ragmen minicikkk in cecik gorunus olarak super brosurude inceledigim kadari bekbi meth ediyoo ahh bide bizlerde biraz daha iyi olsa isitme
    ne yazikki oluyorum gidiyorum seni terkediyorum diyen tek kulakla ne kadar duyabilirim o baska
    inanin cihaz fayda vermicek cok diye devekusunun kafasini kuma gomdugu gibi denemek icin gidemiyorum

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

hep hep =kardesim kardesim agir isitme kayipli =diosun gokce
    biraz tafsilat yasan ya mesela kokleardan bu kadar memnunsun o agir isitme kayipli kardesin koklear yaptirmiyomu chili kullanacak kayibi oldugundan ozel gibi olsada cevaplar biraz anlatirsan sevinirdik nede olsa bende o kategorideyim
    bide hani telefonla konusturuyomus bu chili sizde vaki oldumu yoksa benim kokleari tercih ettigim gibi sukutu hayalmi
    sesi nasilmis
    bakimi cidden tere neme dayanan cinstenmiymis
    anlatsan

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kgökçe anlatın öğrenelimm ) shukufee bende tek kulağımda otıcon sumo kullanıyorum memnunum memnun olmasına birtek telefonla konuşmak sorunum var..kahrettsinn yaa telefonun varmı dediklerinde içim cız edio başka sorunum yok..şükür demekten başka çaremde yok. ben zamansızlıktan deneyemiyorumm..bir türlü vakit yaratamıom..dur bakalım hele bahar gelsin..atarız kendimizi dışarı

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

ahh hic sorma firdevscim su telefon meselesini
    beni taniyan kucuklugumden beri bilir telfonla konusamadigimi allahin gucune gitmesin genede teknolojinin nimetlerinden faydalaniyos cwep telefonumu hic yanimdan ayirmam bir isitme cihazim birde cep telefonum evet hayir diye caldirirlar en azindan bisi sorduklarim sms yazmaya usenince bior caldirmak evet iki caldirmak hayir
    kapiya gelen bi suru kapi zili caldiracagina cebi caldirir sagolasiniz gms sirketleri
    ehh isitme cihazi onu hic soylemiyeyim valla ses duymak sahane bisey konusmalari anlamak zor olsada

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

sana yemin gokce vallahi dalga degil
    su sagirliktan dogdum dohali benle beraber anam aglamis nasi dalga gecebilirim kiortak sorunda dalga olurmu
    benim bazi ole yazdiklarim var ama sagirip diipte sagirligin ne oldugunu bilmeden ahkam kesenlere kokleari degil kullanmak ne mene sii oldugunu tam bilmeden =hadii koklear olalim = isitme kaybinin insani nasi zorladigini isitme cihazinin ne kadar ise yarayabilecegini bilmeden =yaaa super duyuyom isteee90 95 db ileee telefonda konusturuyo bu cihaz= gibi soylemler=
    yoksa boyle bilgi isterken yaram varken niye
    yazdiklarin verdigin bilgiler icin tesekkur ediyorum bisi daha sorayim 70 db duyan biri helede kucuklugunden 50 duyuyosa nasisa herhangi bi cihazla telefonda konusabilir kanisindayin yani kardesin saylanmaz bu ara o kulaktami kullaniyo bu chiliyi yoksam tam sagir kulakta kullanip 70 db duyan kulaktaki diger cihazlami duyuyor bunuda yazarsan dha makbul olurdu gokcecim

isitme cihazini iyi duyan kulaga verirlerde ilk ondan ole yaziyom ikinci kulagi daha sonra dusunurler doktorda odyocuda

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

cıhılıyı denedim 675 pıl takılan cıhazların tumunden daha kucuk kalıptan bıle kucuk bır cıhaz fakat ince seleri dıger cıhazlarda oranla daha fazla verıyor
    telde konuşamayanlar için buluetut ozellıgı olan bır cıhaz ıkı cıhaz da telefona buluetut ile baglantı yapılabılıyor fakat benım işitme aralıklarıma karsılık veremedi yada ayarını yapamadılar beni sesler acısından tatmın etmedı memnun kalmadım anlayacagınız

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

gokcecim ekremmcim tesekkurler

yani bu chili simdiki halde koklear implantin pabucunu dama atti vesselammm
    conkumm doktorlar sole 90 95 db isitme kaybinda hic zorlanmadan kokleara karar veriyorlar hic gocluk cikarmadan
    eeh bide benim 11 yil oncweki hali dusunun isterseniz gokce
    doktor bana o zaman dijital cihazlar var deseydi haberim olsaydi bide koklear implant takilinca olan isitmeyi kaybedip kulagin olu dereceye gelecegini bilseydim hic hic yaptirmazdim su nalet implanti
    benim kullandigim resound canta 780d kadar olabilirmi acaba artikin bi cesaret deneme denemekte fayda var su chiliyide
    lutfen lutfen arkadaslar okuyanlar yeni cikan cihazlari deneyenler haberi olanlar paylasalim
    tekrar yazacak olanlara tesekkur ediyorum

Üye
    death_king Avatarı

Son Giriş
    10.06-2014
    Saat
    20:59
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kgokce;

mrb...

kardeşinizle aynı durumdayım..ama ben ilk cihazı tek kulakta kullandığımdan şuan telefon görüşmesi yapılan kulağa takıyorum cihazı.diğer kulakta kayıb çokmuş..ve ayrıca benimde denemiş olduğum işitme cihazları pek bir olumlu etki yapmadı..

eğer gerçekten işe yarıyorsa bu modeli denemek gerekte konyada yoktur herhalde......

Üye
    Ledzeppelin Avatarı

Son Giriş
    14.11-2011
    Saat
    23:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Bu makınayı bend e kullanıyorum.allah var sıkı makına.Özellikle çalıştırdığımda güzel bir klasık müzik sesi veriyor.Regi metalık gri olduğundan kamsıyorusn görüntü konusunda.Ses özelliği gayet güçlü olduğu için rahat duyabiliyorsun.diyeceğim oticon iyi ve sıkı bir makına yapmış.Kullanabilen kaçırması nderim.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

neden phonak nadiav gokce
    neden chiliyi denemediniz madem oyle samimiyetn var odyometristinle su chiliyi denesen
    acaba bu chili maksimum minimum kac db kadar karsiliyo brosurde hep ovgu ama cikis gucunden hic haber yok

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

resound canta cihazim butun simdiye denedigim cihazlar icinde konsmayi en iyi anliyabildigim sesini sevebildigim cihaz
    baska siemensin hangisiydi simdi unuttum sesi begendimde konusmayi daha az anlarmis gibiydim sanki
    resoundun sparx i bunu al dediydi odyocu gaeste senin kaybina bu iyi diye ama onunlada konusmalari benim cihaz kadar iyi secemedim sesi guzeldi rahatsizlik vermiyodu
    cihazimdan memnun sayilirim ammaaa odum kopuyo artik 5 yillik diye bide hic bakim gormedi cefakar cihazim
    bakim icin gaeste umit bey yariz dedi demesinede bi dusundum sabah kalkar kalkmaz cihaza kosuyom gunlerce degil 1 saat cihazsiz duramiyom yani farzoldu kulak twek olsada cihaz cift olmali bana ayrica belki daha iyisi olurmu diye arastiriyorum cihaz olmayinca kulaklar felaket cinliyo o sesler dayanilir oluyo cihazim sayesinde

Üye
    Ledzeppelin Avatarı

Son Giriş
    14.11-2011
    Saat
    23:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Eldekilere devam.

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Son yıllarda işitmemi %99 kaybettiğimden ve artık Chili'nin de bana fayda getirmeyeceğinden hareketle; uzunca bir süre önce İDİS'ten sms almama rağmen denemeye gitmedim.. Ama burada yazılanlar "git bir dene" dedirtiyor bana... Bakalım ne zaman giderim... Paylaşımınız için teşekkürler arkadaşlar....

Sayfa 1 / 3 123 SonSon