Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    shukufe sen ankaradan kezban ablamı tanıosan takıl peşine gel istanbula anından hallederiz işini ben otıcon taksim şubesindeki arkadaşlarla samimiyim.. sizlerin burda anlattığınız odyometrislerden yada cihaz satıcılarınan çektiğiniz çileleri hiç çekmedim.. geçende pil almaya gittim broşürde bir cihaz vardı ismi aklımda yok sumoda sonra çıkan modellerden biri.. anından lafımı kesti görevli ark dediki hayır firdevs denemeni bile istemem kulağındaki cihazdan bir farkı yok peki dedim odyoma uygun yenileri çıkarsa bi zahmet ulaş bana sapolsunlar dün akşam bir msjla benden adres güncellememi istediler chili hakkında broşür göndereceklermiş.. ve eğer istersem şimdiki cihazımda ayar yapılmasını adrese bile personellerini gönderebiliolar böle bir hizmet anlayışları var.. bilmiyorum yıllardır..phılıps kullandım aynen sizlerinde dediği gibi doktorların tvsiyesi ile 10 yıldan beri gözüm açıldı kimsenin sölediklerini kaale almadan kendi isteğime beklentime göre cihaz seçiyorum..

Üye
    Ledzeppelin Avatarı

Son Giriş
    14.11-2011
    Saat
    23:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

doktorlar öcü değil arkadaşlar abartmayın.Şunu unutmayın her kulağın ayrı bir kimyası var sana güzel gleen makına başkasına kötü gelebilir.Bu yüzden genelleme yapmayın.

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kimse doktorları kötülemiyor sadece firmalar arası anlaşmalı doktorlar var illaki şu firmaya gidin diyenlerde var.. yonlendiriolar yani.:.işin acemisiyseniz ki ilk cihazımı alırken benim başımada geldi acemiydik gittik firmaya ben ilk cihazımdan tabiki 9 yaşımdaki halimle ne kadar kendimi ifade edebiliyorumdum ki sıfıra yakın diyelim taktılar cihazı çıktık ordan bir fark gördümmü pek değil.. zamanla cihazlar hakıında uzman kesilmeye başladık çünkü kendi kaybımızı biliyoruz.. ve doktorun tavsiye ettiği firmadaki cihazı uyguladığımda yetersizliğini anlayabliyorsam..elbet odyoma uygun cihaz arama girişimlerine giriyoruz ..bizler doktorları öcü göstermiyoruz..sadece hastanın kendisi bilir hangi cihazdan randıman alacağını bunu ifade etmeye çalışıyoruz..

Üye
    secoonder Avatarı

Gerçek Adı
    Seco
    Son Giriş
    04.04-2011
    Saat
    21:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim aldıgım ilk cihazda böyle karambole gelmişti.şimdi daha tecrübeliyim.50-55 db kayıpla adam sumo önermişti.o an ordan çıkmıştım zaten.satiyim kurtuluyum hesabı çoğu .
    mesela o anlaşmalı doktorlar olayına gelince başımdan geçen bi olayı anlatıyım

işitme testi yaptırmam gerekti.ankara hastanesinde 18 lira idi.ertesi gün oraya gidip yaptırcaktım.ama ondan önce kızılayda bi işitme cihazı merkezine gittim.yarın test yaptırcam bugün bi modelleri görüyüm ön bilgi sahibi oluyum dedim.
    "işitme testini nerde yapçan"dedi."ank hastanesi 18 liraya yapçam" dedim
    "burda bi yer var oraya git yaptır sadece 50 lira,çok ii odyo yapıor "dedi.
    "ama ank hastanesi 18 lira" dedim.satıcının cvp aynen şu :
    yol parasıyla aynı hesaba gelir.benim dedigim yere git süper orası süper...

abi yol parası etse etse 5 lira etsin.18+5 =23

23 ile 50 ye aynı hesap dedi....oraya yönlendirmek için ii dil dökmüştü.Diyorum ya bazı doktorların ,bazı satıcıların ısrarla bir yere yönlendirmeye çalıştıgı an :
    küçükken "oraya yonlendiriosa çok iidir" derdim..şimdi tabiki hayir.Bunları görmek lazım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12