Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ŞENOL BEY,
    antioksidanı bilemem ama ben, vet, normal kalıp kullanıyorum. hortum bende de birkaç ay sonra sertleşiyor. ama ben yaklaşık 1 senedir bu şekilde kullanıyorum, yani değiştirtmeye gerek görmedim. kalıp zaman içinde deforme oluyor, hem bu nedenle hem de hijyenik sebeplerden dolayı en geç yılda bir değiştirilmesi gerektiğini söylüyorlar. ötme olayı (feedback) analog cihazlarda oluyor. yeni nesil dijital cihazlarda genellikle böyle bir sorun yok. örneğin benim kullanmakta olduğum oticon sumo dm cihazında ötme olmuyor. ama burdaki bazı arkadaşlar bu cihazda da ötme sorunuyla karşılaştıklarını söylüyorlar. ayarlarıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. belirli frekanslarda kazancı biraz kısarak bus orunun önüne geçilmesi mümkün.

Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hunsal , çift cihaz mı tek mi kullanıyorsunuz ?

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

çift cihaz. ama maalesef ikisi farklı marka. normalde ikisinin de aynı marka olması daha iyi. anlama oranını oldukça yükseltiyor çift cihaz kullanımı.
    siz tek mi çift mi?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

mysterious;

hah bu cok guzseldi 4 5 kalip birden yaptirmak
    once bi tane yaptirip sora iyiysemi ole yaptiriyosunuz
    yoksa riske girmek pek akil kari diil 4 5 tane uymayan kalipla kalakalmak

Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hunsal;

Çift cihaz benim 2006 dan beri. Bernafon win 112 kullanıyorum. Evet anlama çift cihaz ile daha iyi çünkü 17 sene tek cihaz kullandığımdan aradaki fark belirgindi. Ayrıca seslerin yönünü bulmada daha yardımcı oluyor çift cihaz kullanma.Tek cihaz iki boyut , çift cihaz üç boyut gibi.

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

valla nıye yalan soylıyım nereye gıtsem işitme kaybım hakkında hep değişik soylentıler oluyor kimisi işitme cihazını işitme kaybıma fayda vereceğini soyluyor kimisi faydası olmaz diyo
    herkesin farklı soylentılerı var ben işitme kaybım hakkındaki çok bilgiyi bu siteden öğrendim bence bu işi yapacaksa işitme kaybı olanlar bizzat kendisi yapmalı çünki olayı bilmeleri için yasamaları gerekir benim görüşüm bu

Üye
    mysterious Avatarı

Son Giriş
    11.11-2013
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe her ihtimale karşı diğerlerini yedek tutuyorum zaten biri yıprandıktan sonra yedekten takıyorum. kalıp yaptırmaya gittiğimde hemen yapmıyorlar iki üç gün sonra teslim ediyorlar bana bu yüzden her seferinde gitmek yerine 4-5 tane yaptırıp 4 tanesini yedek koyuyorum ne olur ne olmaz bir tane yaptırırsam 35-40 TL ye geliyor 3-5 tane yaptırırsam tanesi 25 TL'ye yapıyorlar.

Üye
    senoleker Avatarı

Gerçek Adı
    Şenol EKER
    Son Giriş
    01.12-2012
    Saat
    00:54
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

mysterious;
    Ne kadar zamanda bir değiştiriyorsun kalıbı? Mesela 6 ayda bir değiştirsen 5 tane yaptırsan, 2,5 sene eder.

Üye
    mysterious Avatarı

Son Giriş
    11.11-2013
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

senoleker 1 kalıp en az 6-8 ay falan gidiyor hocam. Bu süreden sonra yavaş yavaş yıpranıp ötmeye başlıyor cihaz bazen. Bazen işim gereği seyahate çıkıyorum, bazen evde hiç takmıyorum sadece sennheiser ie-8 model mp3 kulakiçi kulaklığı takıyorum müzik dinlemek için hem bilgisayarda hemde seyahatte. bunun 1,5-2 sene önceki fiyatı 15 TL idi her sene zam yapıyorlar sanırım tek tek yaptırırsan zararlı çıkıyorsun hadi 5 tane değilde 3 tane yaptırıp 2 tanesini yedekte tutarsan hem fiyat açısından hemde her ihtimale karşı yedek almış olursun.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

[QUOTE=mysterious;800485]senoleker 1 kalıp en az 6-8 ay falan gidiyor hocam. Bu süreden sonra yavaş yavaş yıpranıp ötmeye başlıyor cihaz bazen. Bazen işim gereği seyahate çıkıyorum, bazen evde hiç takmıyorum sadece sennheiser ie-8 model mp3 kulakiçi kulaklığı takıyorum müzik dinlemek için hem bilgisayarda hemde seyahatte. bunun 1,5-2 sene önceki fiyatı 15 TL idi her sene zam yapıyorlar sanırım tek tek yaptırırsan zararlı çıkıyorsun hadi 5 tane değilde 3 tane yaptırıp 2 tanesini yedekte tutarsan hem fiyat açısından hemde her ihtimale karşı yedek almış olursun.

ben kalip olcusu aldirmaktan cok korkuyorum kotu bisi ama inan 4 senedir ayni kalibi kullaniyorum hic otme filan olmuyor yalniz hortum cok kopardi phonakta yapistirttigim duruyor bayadir kalip eskirse cabuk cikiyormus diyolar bilemiyorum

Üye
    senoleker Avatarı

Gerçek Adı
    Şenol EKER
    Son Giriş
    01.12-2012
    Saat
    00:54
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: shukufe Mesajı Gör
    yalniz hortum cok kopardi phonakta yapistirttigim duruyor bayadir kalip eskirse cabuk cikiyormus diyolar bilemiyorum
    Ya bunu anlamadım. Nesi kopuyor nesini yapıştırıyorsun?
    Hortum dediğin şeyin bir ucu cihaza takılıyor öteki ucu kalıba takılıyor. Eskiyince çıkartıp atıyorsun yeni hortum takıyorsun. yapıştırma falan yok. direk takıyorsun. Kalıbın içine sokuyorsun bir ucu giriyor. Diğeri zaten cihazın boynuzuna takılıyor. Siz neyi yapıştırdığınızı anlatabilir misiniz?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    oticonculara yaptirirdim hortumu hep kendiniz yapmayin diyolarya senol bey bir ayda kalipla hortum ayrilirdi oraa yapistiriliyor iste
    kopma dedigim kaliptan cikiyo hortum tekrar gecirirsen fiii fiiii otuyo iste o otme olmasin kaliptan cikmasin diye japon suruluyo

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12