Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mujde54 Avatarı

Son Giriş
    12.11-2012
    Saat
    10:53
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bulnes heba-therm i kaça aldınız acaba? her seferinde sesin gitmesinden bıktım. ben de nem emici almayı düşünüyorum. ama elektrikli değil küçük mavi toplar varmış onun içine koyuyormuşuz cihazı. o toplar renk değiştirince de fırına koyup tekrar mavi yapıyormuşuuz. bunu kullanan var mı?
    25 senedir cihaz kullanıyorum hortum olayına gelince aynı sıkıntıyı çok kez yaşadım inanın. japonla yapıştırılınca sorun yok ama sonradan hortumu değiştirmek zor oluyor.

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Merhaba mı-ujde54,
    Ben heba-therm'i 100 TL'ye aldım.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

bulnes bu teknoloji caginda hic 15 20 sene cihaz kullanilirmi aynisi lakin hic olmazsa 5 6 yil kullanalim dimi
    bide bakim yapinca performasta nasi bi degisiklik oluyo acep bana gore ne aldiysan odur ne kadar sagirsak o kadar anlamiyozdur cihaz iyi olsa bile ama performasta iyi bi gelisim olmasi daha iyi anlamak olursaydi yeni cihaz icin her fedakarligi yapacak olanlar icin para cepte kalir

mudecim o sizin dediginiz top bilmiyorumda cedis marka bi kocaman eskiden olurdu babalar kullanirdi hani gripin hapi ole mor bi hap bide cedis kutusu koklear implant kullanirken kullandim ben usenmeden o haplari alirken pembe oluyo sonra nem emince morariyo bel bisi farketmiyodu benim bi tahta canakcigim var hep onun ucune koyuyorudum hijyen acisindan baska yerlere koymuyorum koklear implantimida oyle yapiyordum
    cedis cok iyi kutusunu hep yanimda tasirdim cantamda kokler implanti olsun isitme cihazini olsun o
    cedis hapiniz olursa kutusuyla birlikte cantada iyi emniyete aliyor ayni zamanda neminide aliyorsunuz

ha bide neden zor oluyo japonla hortumu yapistirinca degistirmek
    zaten kopmus hortum

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    3

Ben daha o işitme cihazlarına gelemedim ayrıca doktorum bir yararı olmaz diyo ama dudak okuyabiliyorum sıkıntı çekmiyorum.. Hayırlısı herkese acil şifalar dilerim..

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın shukufe,
    Bende onu demek istedim zaten, cihazımızı ortalama 6-7 sene kullanabilmeliyiz. Hala düzgün çalışıyor olsa dahi değiştirmemiz daha iyi olur.Yoksa 15-20 sene kullanılmamalı.
    Bakım yapında performansı ilk aldığınız zamankinden artmıyor zaten. Kullandıkça mesela mikrofona gözle görülmeyen mikrobik tozlar girebiliyor, eeee zaten nemde var,orada yapışıp kalabiliyor.
    En basit bir temizlik dahi yapılsa cihazı ilk aldığımız performansına dönüyor demek istedim. Yoksa ne aldıysak o zaten.
    Ha eskiden beri yani 17 senedir yaptırıyormuydum.Hayır ilk defa geçen sene yaptırdım.
    Sağlıcakla kal.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12