Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 44 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tacar Avatarı

Gerçek Adı
    –
    Son Giriş
    27.01-2013
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bilgilendiğiniz için çok tşk ederim forumcu arkadaş fiyatı ne kadarmış bende araştıryorum da çok güzel özellikleri varmış en iyisi cihaz sanırım fiyatı biliyorsanız bilgilendirsen çok sevinirim tşkler

Üye
    forumcu Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    02.09-2017
    Saat
    03:09
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

valla kardeşim bende yeni yeni araştırmaya başlıyorum. sağolsunlar forumdaki arkadaşlar bana gerekli bilgileri veriyorlar. en son öğrendiğim kadarıyla 6000 tl civarında fiyatı tabi bu cic modeli için. öteki modeller biraz daha düşük. işitme kaybın kaç db kardeş.

Üye
    tacar Avatarı

Gerçek Adı
    –
    Son Giriş
    27.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sol 70 db sağ 70 db ama kanal içi cihazlar 60 db'den az olanlar içinmiş bende kulak arkası oticon hit cihazı önerdiler nasıl bi cihaz bundan kullanan arkadaşlar var mı bilgilendirirseniz sevinirim tşkler

Üye
    al bunu Avatarı

Son Giriş
    21.04-2015
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir arkadasım kullanıyor, hit power modeli de varmıs onun 110 db e kadar karsılıyormus. kulak arkası olmasına ramen baya kuck bir cihaz. ama özellikleri bunlarla sınırlı olabilir, once bi dene derim. ayrıca senin kaybını karsılayan az sayıda kulak içi cihazlar da var. phonak bnm 85 db kaybıma kulak içi onermişti mesela..

Üye
    tacar Avatarı

Gerçek Adı
    –
    Son Giriş
    27.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tşk ederim hit power modeli fiyatı ne kadar bilen var

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

ingilterede 495 sterlinmis bu hit olan sizde ona gore pazarlik yaparsiniz ama oticon piyasada yerine guvenerek indirim yapmiyor hic

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

burada da 1850 tl imiş. fakat pazarlıkla ve peşin öderseniz 1500'e falan bırakırlar diye düşünüyorum.
    http://www.duyuyorum.com/asp/show_st...ct=O-HIT BTE P

http://www.duyuyorum.com/asp/listgro...pref=11&Page=2

Üye
    tacar Avatarı

Gerçek Adı
    –
    Son Giriş
    27.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende 3 yıl önce starkeyden kanal içi cihaz cihaz almıştım 2 kere arıza yaptı sonra kaybettim tavsiye etmiyorum bedava versinler almam iyi cihaz değil şimdi oticon hit p 2 taraflı cihaz 2 sine 3 bin 500 lira dediler 3 bin liraya aldım gayet memnunum hiç şikayetim yok tşkler.: )

Üye
    al bunu Avatarı

Son Giriş
    21.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

temizyurekli arkadasım;
    aynen ben de kulak içi cihazla daha rahat ediyordum. sesler kulagın ustunden degilde kulaın içinden kulak kepcesinin yardımıyla geliyordu hem daha dogal hem daha net. telefonla konusurken dısardan ses alınmaması da cabası..

Üye
    enes_güler Avatarı

Gerçek Adı
    enes
    Son Giriş
    31.10-2010
    Saat
    11:51
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence kulak içi potanslı cihazlar hem kaybına uygun olur hemde daha uygun fiyata bulabilirsin kardeşim birde duymer işitme cihazlarına bakmanı tavsiye ederim. hiç bir zaman tek yere baglı kalma benim görüşüm dene gör o şekilde karar ver belki burada bizlere yarar gösteren cihazın ses kalitesini sen begenmiyebilirsin

Üye
    forumcu Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    02.09-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

murat, tacar, al bunu ve enes güler kardeşlerim starkeyden zaten vazgeçtim. çok sabıkalı bir cihaz. forumdaki dostalar sağolsunlar adeta bas bas bağırıyorlar starkey alma diye. benim aklımda oticon agil mini rite modeli var. birde oticon agil power cic var. ikisinden biri. hangisi bana yararsa onu alacağım. reklama göre oticon agil mini rite 110 db kaybı karşılıyor. oticon agil power cic 90 db kaybı karşılıyormuş. benim kaybım 83 db. siz ne diyorsunuz. fikriniz nedirr?

enes kardeşim potanslı cihaz nedir.ilk defa bu isimle karşılaşıyorum.

Üye
    tacar Avatarı

Gerçek Adı
    –
    Son Giriş
    27.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oticon agil mini rite modeli çok kaliteli cihaz ama çokta pahalı 4 bin üzerinde alabiliyorsan iyi cihaz tavsiye ederim

Üye
    forumcu Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    02.09-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese merhaba... bu forumdaki arkadaşlarımın değerli görüşleri neticesinde starkey cihaz almaktan kesin vazgeçtim.
    dün bir odyoloğa gittim. laf lafı açınca ona starkeyden bahsettim. daha starkeyin adını duyar duymaz yüzünü ekşitti. sakın onu alma dedi. çabuk bozuluyor verimli değil dedi. peki oticon nasıl bir cihaz dedim. mükemmel bir cihaz dedi. peki sen nerden biliyorsun oticon mükemmel ve starkey başarısız bir cihaz diye dedim. bana 4 yıl boyunca bir firmada oticon sattığını ve alan müşterilerinin ise çok memnun kaldığını söyledi. aynı zamanda starkey de satmış. ve satılan her starkey için binlerce şikayet dinlemiş. bana kesinlikle oticon bir numara dedi...

ve bir firmaya gittim. ismini söylemek istemiyorum. o firmada phonak, oticon, wideks ve starkey markaları satılıyor. ben oticon agil mini rite almak istiyorum kadın bana senin 85 db kaybını ancak starkeyin piyasaya çıkacak s serisi power cic karşılar diyor.
    o firmanın elinde oticon, phonak, wideks olmasına rağmen bana ısrarla starkeyin s serisini bekle diyor. koskoca oticon agil mini rite modeli benim kaybımı karşılayamazmış. öyle diyor firma sahibi olan kadın.

bilgisi olan arkadaşlar oticon agil mini rite modeli yada oticon agil power cic benim 85 db kaybımı karşılamaz mı? zira sitelerde mini rite 110, power cic 90 db kaybı karşılıyormuş.

siz ne dersiniz.

Üye
    al bunu Avatarı

Son Giriş
    21.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

power cic ile cihazı zorlarsın gibime geliyor . mini rite buyuk bir olasılıkla karsılar. firmaya gidip ısararla denemek istedigini soyle, içine sinerse alırsın. ya da baska bir bayiye gidip orada denersin, adam sana starkey satmaya niyet etmiş, kotu ayar yapabilir..

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    albununun yazdiklarina aynen katilmakla birlikte bi tek agile takilma derim formcu
    acele etme deneyebildigin kadar cihaz dene markalari elinden geldigi kadar ele
    gec olsunda ise yarasin az buz para degil cunkum bide 85 db hatiri sayilir bi kayip hani isitme kaybin az olursaydi isitme cihazindan yarar gormesen atabilirdin bi kenara ama bu kayipla cihazsiz zor arkadas
    sakin saticilari dnlemek zorunda degilsin onlar biz gibi agir isitme kayiplilarin agzindan girer burnundan cikar dediklerini kabul ettirirler dayan arkadas cok arastir bi suru para verecen sole ise yaarsin

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon