Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mysterious Avatarı

Son Giriş
    11.11-2013
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben ilk çıktığı zamanlar çok araştırmıştım 2 aydır alsam mı almasam mı diye baya bir araştırdım en sonunda satın almaya karar verdim ve orijinal kulaklığa 698,00 TL kağıt saydım ama parayı sonuna kadar haketti kabloları çok sağlam müziği çok net duyabiliyorsunuz. şuanda piyasada çakmaları mevcut 50-100 TL arası değişiyor oda bir kaç ay dayanır. bazı arkadaşlar tepki verecek ama burda sennheiser kulaklık üreten firma sony gibi piyasada reklam yapmıyorlar sadece kaliteyi konuşturmuşlar. bu kulaklık 125 db'ye kadar karşılıyor sesi azaltma yükseltme ayarı kulaklığın arkasında mevcut. Bu ürünün şuanda türkiyede satışı yok. Amerika kitap hariç diğer ürünleri türkiyeye satış yapmıyor sadece avrupaya satıyor onu bir şekilde getirmenin bir yolu vardır şuanki fiyatını bilemiyorum.

Orjinal Sennheiser ie8 ie 8 GARANTİLİ FATURALI SIFIR +kargo - Sennheiser DJ Kulaklık & Mikrofon sahibinden.com'da - 62506514

burda bir tane var ama inşallah çakma değildir.

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok yüksek bir fiyat.. durumu uygun olan alabilir elbette...

Üye
    mysterious Avatarı

Son Giriş
    11.11-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet maalesef herkes çok yüksek diyor ama ben sennheiser ie-7 alacaktım baktım ie-8 çıkacak dediler bekledim ve 1 yıl önce aldım.

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kulak arkası işitme cihazları ile kullanabileceğimiz uygun fiyata kulaklıklar yok mu acaba? mesela o büyük bilgisayar kulaklıkları kullanılabilir mi? belki saçma bir soru ama denemediğim için olur mu olmaz mı bilmiyorum.. elimde kulak arkası cihaz yok çünkü henüz

Üye
    mysterious Avatarı

Son Giriş
    11.11-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eğer kulağınızda kulak arkası veya kanal içi işitme cihazı olursa işitme cihazı takılı iken kullanabilirsin ama müzik kulaklığın kulaklık kısımları kulağını tamamen kapsayacak şekilde olmalı küçük olursa verim alamazsın, memnun kalmazsın. müzik kulaklığında ses yükseltme ayarıda olmalı ve müzik kulaklığı alırken kaç db kadar karşılıyor onada bakmalısın. arkadaşınızda veya internet cafeden deneyin sesi net duyabiliyormusun ona bak öyle alın denemeden almayın. bütçenize göre kulaklık fiyatlarını araştırabilirsiniz. buraya site adreslerini yazmıyorum ama mod arkadaşlar reklam olarak algılayabilirler yanlış anlaşılmasın..

Üye
    esgok Avatarı

Son Giriş
    07.06-2017
    Saat
    23:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Müzikle ilgileniyorsan bu site umarım yardım cı olacaktır sana, bir kaç yerde görmüştüm bunu internette gezinirken
    Ses Ve Müzik
    Custom-Fit Headphones and Stage Monitors | Tunz Custom In-Ear Audio Products

Üye
    tabula rasa Avatarı

Son Giriş
    25.10-2014
    Saat
    18:59
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba mesajınız üzerinden 4 yıl geçmiş ama sormak istiyorum istediğiniz cihazı bulabildiniz mi? Ben de müzisyenim ve dijital cihazlara geçtim geçeli bu konuda çok mutsuzum bir türlü istediğim verimi alamıyoruım. Analoglar çok çok daha iyiydi.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12