Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar starkey marka cıc cihazı kullanıyorum.bu cihazla samsung e250 le rahat konuşabiliyordum.fakat telofunun modelini yükseltmek istiyorum.en yüksek ve en kaliteli sesi veren hangi telefon ve modelini tavsiye edersiniz.

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

İster kanal içi isterse kulak arkası cihaz kullanın, işitme kaybı şikayeti olan tüm arkadaşlarıma mutlaka istiridye model denen kapaklı cep telefonu kullanmalarını öneririm. Çünkü bu model telefonların antenleri aşağıda kaldığı için işitme cihazıyla etkileşim olmuyor ve sesler daha berrak geliyor. Şahsen ben de Samsung'un S3600 model telefonunu kullanıyorum ve son derece memnunum. Üstelik Teknosalarda bugünlerde fiyatı da indirime girmiş, 239 liraya satılıyor. Ben bir tane de yedek aldım, mevcut telefonum bozulursa, yeniden telefon arama külfetinden kurtulmak için. Bu telefonun sesi son derece yüksek ve net geliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Önerdiğiz model güzel fakat daha önce bende samsungun kapaklı modeli vardı yanlış hatırlamıyorsam samsung a300 modeliydi ilk çıkan polifonikledendi ama bnde hiç işe yaramadı kullanamadım.telefonu kulağıma götürdüğüm zaman işitme cihazı telefon moduna geçmemeli çünkü geçtiği zaman ses kısık geliyor anlamıyorum.ama samsung e250 de kulağıma götürdüğüm zaman ne telefon moduna geçiyor nede ötüyor.ayrıca seside yüksek çıkıyordu.onun gibi bir şey olmalı kullandığım cihaz ise satarkey destny son modeli