Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    serkansinlik
    Misafir Üye
    serkansinlik Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2 yıl evel garantılı olarak aldıgım otıcon marka tego cic model kanal içi ısıtme cıhazım ıkı yıl ıcınde 13 defa arıza yaptı hep kullanıcı hatası ve kulak ıltıhaplanması dıye teknık servıs bılgı verdı oysa doktor raporu ılede kulagımın temız olusu kulaklıgı aldıgım il temsilciliğide bakımımdan memmun ama otikon disbiroturu hep kendı bıldıgını okumakta son olarak garantısı yenı bıttı ve yıne cıhaz arızalandıbin pişman oldummm yuksek meblag hep kalıtelı cıkmıyor bunu anladım. Kanal içi arızalanmayan nemlenmeyen cihaz sımdı ne alayım kara kara dusunuyorum.

Yasaklı Üye
    Razcall Avatarı

Gerçek Adı
    Emre
    Son Giriş
    20.05-2012
    Saat
    15:08
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kanal içi cihazların bakımı ve dayanıklılığı hep sorundur.Bu yüzden firmalar bu modelelrle uğraşmamak için bin dereden su getirirler.Ben kanal içi cihaz kullanma imkanım olmasına ramen kulak arkası oticon hit pver kullanıyorum ve tatmin edici.Yeni aldım ve şuana kadar sorun çıkmadı.Çıkarda servise gönderir üstüne haır derlerse,bilemem artık nasıl olur

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12