Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 29 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar

forumda daha önce starkey cihazımdan hiç memnun değilim demiştim bugün bambaşka konumda olduğum için ayrı bir konu açayım dedim

2 yıl önce starkey'den bir cihaz aldım nano teknoloji filan süper falan harika len dediler... eh bizde fazla meraklısı olduğumuz ve çözüm aradığımız için soruna... heyecanla gittim almaya aldım cihaz geldi..

taktım sadece gürültüleri bastırıyordu.. eh sanırım bu dedik farkı diger kullandığım cihaz dan .. zamanla baktımki eski analogdan farkı yok hiç işime yaramıyor başladık ayar için git gele git gel git gel ulan neredeyse 2 kg verdim sinirlendim bir türlü olmuyor.

kabullendim artık benim kulağa göre cihaz yokmuş demeki dedim.. en son forumda duyduğumu anamıyorum diye konu açtım.. konu uzadı üyelerimizden "ANTİ" ustad git şikayet et starkey i dedi şansıma starkey şube müdürü memnuniyetsizlikden dolayı genel merkezce değiştirilmiş bunu firsat bilip sözlü şikayete gittim..

derdimi anlattım birazda sertçe arkadşa dedi bunu istanbula yollayalim bir mikrofon daha taksınlar ne dersin dedi? olur dedim..

cihaz gitti geldi. dünler. almaya gittim cihazı taktım kulağıma aman Allahım şoktayım cihaz değişmiş bambaşka olmuş tam aradığım tarzda olmuş.. meger cihaz fabrika çıkışı bozukmuş 2 yıldır boş boş takmışım duymadığım sesleri duymaya başladım daha taktıgım anda çünkü iki oda gerideki iki bayanın yaptigi konuşmayı duyuyordum...

inanilmaz sevindim ve benden tamir için ek ücretde almadılar.. firmadna çıktım arabama bindim iş yerine gelirken sag sol sinyalleri veririken virajlarda acayip bir sesler duyuyorum rahatsız oldum... yaw bu ses nerden geliyor ciahzmı ötüyor. dedim bu kez arabayı saga çektim saga solu dinliyorum ses nerden geliyor diyorum... arabanın etrafında 2 tur attım. sesin geldigi yer bulamadım koltuga geri oturdum kafamı cama doğru iyice egdim birde ne göreyim sag sinyalim yanıyormuş sinyasal sesimiş!!!

hayatımda ilk defa sinyal sesini duyuyorudm! ağlasakmı sevinsekmi yoksa eski müdürün 7 ceddi hakkında görüşlerimi dilemi.. getirsem şaştım kaldım.. şuan süper duyuyorum inaniyorumki uzun sürmes duydugmu anlayacagım çünkü 2 gündür kelimeleri anlar gibiyim.!!!

Yardım ve fikirlerinden dolayı "ANTİ" ustada çok teşekkürler

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

eh sagir milletinden biri daha eksildi kutlarim muzo senin adina sevindim
    bisiyi anlamadim bilen cikarsa aciklararsa sevinirdim
    muzonun dedigi [bir mikrofon daha eklenmek] bu olabilirmi ;yada her isitme cihazina ek mikrofon takilabilirmi maliyet unsurlari felan

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

garanti kapsamındaysa para almayız dedi.. adam bana her cihaza olmadığını biliyorum benimkisi kanal içi olduğu için tümleşik kalip oluyor o yüzden istedikleri gibi müdahele ede biliyorlar ama kulak arkası modellerine yapılamadığını duymuştum.. yanlıyorda olabilirim..

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

muzo;

hayatımda ilk defa sinyal sesini duyuyorudm! ağlasakmı sevinsekmi yoksa eski müdürün 7 ceddi hakkında görüşlerimi dilemi.. getirsem şaştım kaldım.. şuan süper duyuyorum inaniyorumki uzun sürmes duydugmu anlayacagım çünkü 2 gündür kelimeleri anlar gibiyim.!!!

Yardım ve fikirlerinden dolayı "ANTİ" ustada çok teşekkürler

muzo bu yazdıklarına en az senin kadar sevindim... okurken "oleyyyyy be" dedim...
    bu arada şu son paragrafta "7 cet" konusunda yine güldürdün beni... işinden azledilen arkadaş polis emeklisiydi, yazdıklarını duymasın, başın belaya girer...

şaka bir yana, bence bir çok odyolog gibi firma yetkilileri de bu foruma üye olup eleştirileri ve övgüleri okuyorlar... ayrıca cihazın yenilenmesinden ücret almamaları da iyi olmuş.. sanırım 2 yıl garantisi dolmamış cihazının..

bir nebze de olsa sana yardımcı olup, şu anda daha iyi duyman konusunda katkım olduysa ne mutlu bana... güzel sözlerin için teşekkürler... sevgilerimle...

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet abi yanlış ayar...ve cihazın matrix i bozukmuş rapora öyle yazmiş servis 2 yıl boşu boşuna kullandık zararın neresinden dönersek kardır diyelim.. dur seni az güldürüyüm gene

malum anayasa değişikliği var halk oylamasına sunulçak halkın tercihi ne olur bilmem ama şu 4 lük çuk diye oturur galiba

VAN MUNİT DÜM TEK TEK
    ANAYASAYA TAM DESTK
    EVET'E AŞIK VEYESELİN SAZI
    HAYIRA BİBER GAZI..

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sinyal sesi dedigim araba kullanırken saga sola dönmüyormusun sinyal lambaları yakıyorsun?? işde o sinyal kolundan ses geliyor )) onu duydum

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

duymuyorum diye aglanma muzooo sen duyuyosun desibellerde iyi galiba
    isitmemek cok zoooor sen kadar olanlarin yasam sartlari daha kolay

Üye
    vedat çoban Avatarı

Gerçek Adı
    Vedat
    Son Giriş
    06.09-2012
    Saat
    18:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benim eşim işitme engelli ve konuşamiyor aceba alacagım cihaz nekadar faydalı olur bu konuda yardimcı olursaniz sevinirim

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

esiniz konusamiyorsa bu saatten sonra ses duyup napcak
    onu sessiz dunyasinda mutlulugunu bozma demekki hayatini surdurebilecek kendine yetecek kapasitesi var
    konusmayi bilmeden sesleri hic tanimadan isitme cihazi angrya olur

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe senin sorunun çokmu ileri. cihazladamı duymuyorsun?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

cok ileri isitme kaybim muzo cihazi takmadigimda cok yuksek sesler haric ses duymuyorum isitme cihaziylada uc dort metre yerden ses duymuyorum
    kucukten benim sagirlikta koklear implanti aldirdiktan sonra sessizlik moralimi bozuyo
    oncesinde kaniksamistim aliskindim kokleari aldirdiktan sonra gozlerde bozuldu nedense
    buda dudak okumami zorlastiriyor

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

siyaset konuşmayalım muzo; takip edilip fişleniriz mazallah....

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fişlenmeyen neyimiz kaldı ustad ))

shukufe bende cihazı çıkartirsam duymuyorum şimdi...cihaz takmaya başladıktan sonra böyle oldum dr sordum nedir bunun hikmeti dedim.. dediki duyma duyma kulak tembelleşmiş dedi..

sonra cihaz kullanmaya başladın yüksek sese kulak alışınca.. cihazı çıkarttinmi duymamanın nedeni bu dedi..

shukufe geçenlerde kök hücre için almanyadan bir arkadaş aracılığı ile testlerimi email attım... alman doktor incelemiş.. demişki.. şuan amerikada ünilerde kök hücreyi iç kulak sinirleri için dönüşüm için ugraşıyorlar... farelerde denendi başarılı olundu ama henüz insan da denenmedi... umarım 2012 de b u sorun kök hücre ile çözülür demiş..

umut ile beklemekten başka çaremiz yok inanıyorumki kök hücre işe yarayacak....

Üye
    Sametmenc05 Avatarı

Gerçek Adı
    Samet Yasin
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    20:23
    Yaşadığı Yer
    Amasya-Merkez
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar şu sitede o kadar çok engelli arkadaşımız var ki onlar bir şekilde hayata tutunmanın yollarını bulmuşlar lütfen alınmadan kendinize pay çıkarın bende işitme engelli ve total sağırım bunu asla inkar etmem ama bizden daha kötü durumda olan arkadaşlarmız var duymadığımız zaman ölmüyoruz ya yine yasanacak güzellikler var. Biraz ders alın lütfen şükür etmeyi bilelim bir kanser hastasıda olabilirdiniz ne bileyim 1 aylık ömrünüz da kalmış olabilirdi ozaman 1 günü doya doya yaşayacaktınız 1 aylık ömrünüz varmış gibi yaşayın günlerinizi...

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende bu siteye girdigimde bu kadar engelliyi ilk gördügümde bende şok oldum çook fazla sayımız..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon