Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 35 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Murat Aslankara Avatarı

Gerçek Adı
    Murat Aslankara
    Son Giriş
    05.04-2011
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Fındıkzade
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bluetooth ozellıgı TEK adı verılen kumanda ıle sağlanmakta bır kac ust modelde daha bu kumandayı kullanabılıyorsunuz telefon kumandaya kumanda ıse cıhaza baglanıyor kablosuz olarak kumanda aynı zamanda ses alıcısı oldugu ıcın cebınızden telefonu cıkarmadan kumanda aracılıgı ıle konusuyorsunuz ama bu esnada cevre seslerı tabıkı kulagınıza gelmıyor. NItro cıc lerde bluetooth ozellıgı su anda yok.

Kanal sayısına gelince nıtronun ıkı modelı var 6 kanal ve 16 kanallı. Hastanın odyogramına gore cıhazı ayarlar ıken cok daha rahat sekılde ayarlamamıza olanak saglıyor kabaca. Bunu eskı model teyplerdekı tız bas ayarları gıbı dusunun..

Üye
    uzm.biolog Avatarı

Son Giriş
    25.05-2010
    Saat
    13:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bahsedılen cıhazın sımens sıtesınden almanca ve ıngılızce ınceletım energy de cıc sınıfında 70 db kazancı var hemen aynı hatta daha ucuz fıyatı 10 numara pılle calısıyor paralel hoporlor teknolojısı maıl olarak sordum genel orjınal maılı almanca olarak sıze gonderecek cıft hoporlor teknolojını arastırıp tekrar konusmak ısterım bu ara da bıolog olmam neden sasırttı sızı anlayamadım bır devlet unv. tıp fakultesınde cıddı anatomı ve fızyolojı egıtımı aldım master sevıyesınınde kulagı hobı olarak arastırıyorum sadece

Üye
    ibrahimm Avatarı

Son Giriş
    01.12-2013
    Saat
    22:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hype nitrodan daha güçlü sanırım. Benim kaybım sağ 77,sol 73ds bana
    hype 55 de oluyormuş ki hype 70 modeli daha güçlü.Murat bey tavsiye
    edermisiniz bu cihazı ? Nitroyla karşılaştırma yaparmısınız.Hype'inde 2 modeli
    varmış hype 1 ve 2 diye

Üye
    Murat Aslankara Avatarı

Gerçek Adı
    Murat Aslankara
    Son Giriş
    05.04-2011
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Fındıkzade
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ibrahım bey bu tur durumlarda ılla sunu alın demek gıbı bır huyum yok her ikiside sıemensın urunu ama bırısı sıemens bırısı audıoservıce yanı mutlaka bazı kısıtlamalar olur orjınal olmayanında. Bunun dısında mutlaka ıkı cıhazıda denemelı ona gore karar vermelısınız . Bazen en guzel ozellıklı cıhaz bıle sıze gore olmayabılır.

Uzm.biolog, meslegınız benı sasırtmadı, ama meslegınız olmayan ve hobı olarak ılgılendıgınızı soyledıgınız meslegı 13 yıldır yapmaktayım ve benden daha kesın konusmanız garıp geldı sızın hobınız bızım meslegımız ve teknık olarak bır ısıtme cıhazının ıcınıde gordugumden bence bunu garıpsemem cok doğal.. Bır seyı daha duzelteyım ıznınızle cıft hoparlör teknolojısı dıye bır teknolojı yok ( ıkı hoparlörun bırlesımınden yuksek ses elde etme amaclı bır uygulama sadece ) ama o kadar maıl attıysanız ben sıze fabrıkanın adresını vereyım. Bu sıtenın amacı buradakı arkadaslarımıza yapabılırsek fayda sağlamak bilgi yarısının pek anlamı yok yanı. Sizden rıcam bu konu ıle ılgılı yıne duzeltecegınız bır sey olursa ozelden mesaj atın.

Hearing Instrument Receivers :: Knowles

bahsı gecen hop.

DFK - İşitme cihazı için Starkey mi yoksa başka bir marka mı?

Üye
    ibrahimm Avatarı

Son Giriş
    01.12-2013
    Saat
    22:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Murat bey verdiginiz bilgiler için teşekkür ederim...

Üye
    odyoankara Avatarı

Son Giriş
    29.04-2010
    Saat
    11:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şuanda bütün cihazlara kendi grubunda çok iyi gözüküyor ama önemli olan cihazların özellikerli değil kişinin cihazdan memnun kalması önemli olan oticon alıp siemens alıp memnun kalanda var kalmayanda starkeyde bile bu böle audina 2 marka cihaz amerikan malıdır oda çok güzel aynı özellikte olan başka bi cihaz 1600 tl cibvarında ama bu cihaz biraz daha ucuz teknik servis tamir süresini 30 gün desede ankarada olanlar en geç 2 günde garanti kapsamında tamir ettirebilri otomatik oratama göre sesi kısma veya açma telefonla konusma sese yoğunlaşma gibi özellikleri var bunun cıc modelleride mevcut

Üye
    Murat81tr Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba, işitme cihazında kalite ve uzun ömür arıyorsanız danimarka üretimi cihazları tercih etmelisiniz. Oticon, Widex, Danawox gibi alternatif olarak isviçre malı Phonak'da olabilir.

Unutmayalım ki Danimarka işitme cihazında temel taşıdır. Starkey'i özellikle pil yayı ve switch arızası çok yaptığı için tavsiye etmiyorum. Siemens cihazları İngiltere firması olan A&M hearing'e yaptırmakdadır ve cihazlar singapur da üretiliyor bana sorarsanız bunu da almayın derim.

Üye
    MZÇAĞLAYAN Avatarı

Son Giriş
    04.04-2012
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    ÇORUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Murat Aslankara Bey Ben NITRO 16 MAX:3 HAFIZA 16 KANAL MAX:90 dB CIC CİHAZINI almak istiyorum. Cihazı Ankaradan almak bana yakınlığı açısından çok uygun. İnternetten yaptığım araştırma neticesinde bana çok yüksek fiyat verdiler. Bana bu cihazı en uygun fiyatta alabilmem için yardımcı olurmusunuz. Mail adresim mzakircaglayan@msn.com

Üye
    emine ark Avatarı

Son Giriş
    29.05-2010
    Saat
    19:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb bnm kardeşim 8 yaşında ilkokul öğrencisidir.işitme engelli işitme kaybı yüzde 33 hangi model we marka işitme cihazı kullanması konusunda bilgi sahibi olan warsa bnmle paylaşabilirmi lütfen.tşk ederim!

Üye
    Murat81tr Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emine ark;

Merhaba %33 kayıba cihaz verilmemesi gerekiyor. Birçok insanda olabilen ve normal olan bir kayıp. Zaten hiçbir insan %100 duyamaz herkeste kayıp vardır 40 ve üzerine çıkınca bazı frekansları kaçırıyorsunuz.

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bencede işitme cihazına gerek yok okulda ön sıralara oturması yeterlidir.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

ıste cocuklara dayatma
    masum kucukler ana baba odyometrıs mahkumu koklearı duysun dıye dayıyolar onların neler cektıgını bılmeden duyuyooooo dıye sevınıyorlar
    cıkarsalar zebanı gıbı buyukler basında ben cocuklar ıcın coook uzuluyorum

Üye
    sdsby Avatarı

Son Giriş
    29.03-2012
    Saat
    14:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende starkey kullanıyordum, tecrübelerime dayanarak starkey almayında hangi markayı alırsanız alın derim şahsen...Cihazınız bozulduğunda teknik servisleri ve cihazlarını sattıktan sonra insanlara ilgileri ve bakış açıları rezalet, çok çekersiniz haberiniz olsun.

Üye
    esgok Avatarı

Son Giriş
    07.06-2017
    Saat
    23:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eylül ayında starkeyin yeni ürünü çıkacak beklemeni tavsiye ederim
    Starkey Professional

Üye
    m.cevat Avatarı

Son Giriş
    02.06-2010
    Saat
    13:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende orl firmasından cic cıhaz aldım onun hoparlörüde resimldeki gibi yanlışlıkla ustüne basıp kırdıgımda gördum ama o iki hoparlor gıbı gorunsede tek bır parcaymıs firmaya gıttıgımde ayrıca gosterdiler

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon