Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 24 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Aranızda bu ısıtme cıhazını kullananlar deneyenler var mı? nette gozume carptı cok begendım en uygun zamanda bayısıne bakmak ıstıyorum bılgısı olan varsa acıklayanlara tesekkur ederım

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir firmaya gidip kısa süreli deneyebilirsin. Gitmeden önce odyo testi götürürseniz ses ayarlarını ona göre yapabilirler.
    uyarayım: firma yetkilisine "sesini merak ettim denemek istiyorum" dememelisin.
    "Doktorum önerdi, satın almayı düşünüyorum elinizdeki varsa görebilir miyim?" demelisin. Sonra deneme yapıp yapmayacağını sor. Ses kalitesi ve kullanım şartları gözünle görmüş olursun.
    doğrusu bende sevdim bu cihazı...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

tesekkur ederım meo ben saf dogrusuna dogru soyleyebılırdım ıste sagırlıgın belası bısı degıl cıhazımda 7 ay once aldım napım kalıpsız kullanılır herhalde dıye dusunuyorum ıngılızcem hıc yok tam etraflı ınceleyemedım

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Normal bir cihaz alttarafı; incelediğim kadarıyla ağır işitenler için hiç uygun değil. Siz kanal içi kullandığınıza göre belki sana uygun olabilir. Hiç değilse yenileri gelene kadar bilgi sahibi olursunuz. Meraklı iseniz bir firmanın elindeki cihazı bir haftasonu muhtemelen cumartesi günü incelemelisin. Deneme testi de yapmalısın; içinde uhte olarak kalmasın.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

vıvatone teknolojı harıkası mınıkmı mınık tırnaktandaha kucuk kulak kalıbı yok mınıcık bır sungerımsı yerı kulak kanalına takılıyor bızım ısıtme cıhazlarının boruları onunkının yanında devanası gıbı arkadaslar
    ankara duyses mıthatpasa caddesındekı fırmaya baktım ordakı gorevlılere kısaca kulak kalıbını hıc sevmedıgımı bır ımplantzede oldugumu cıhazımı 7 ay once aldıgımı eger vıvatoneyı begenırsem almayı dusundugumu soyleyınce bu cıhazın benım ısıtme sorunuma cevap veremeyecegını ama test yapıp uygun olursa verebıleceklerını soyledıler ucretsız test yaptılar maalesef benım cok agır olan ısıtmeme kısıtlı cozummus severek karsılıksız yardımcı olan hıcbır ucret talep etmeden testı yapan ınsan sevgısıyle menfaat gozetmeden sorunuma cevap veren duydes fırmasına yurekten tesekkurler
    95 desıbelın altında sorunu olan arkadaslara sıddetle tavsıye ederım fıatı 1300 1600 ytl

Üye
    semra çetindağ Avatarı

Gerçek Adı
    Semra
    Son Giriş
    06.09-2012
    Saat
    00:17
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya şkufe sen kanal içimi kullanıyosun işitme kaybın yüksek değilmi snein nasıl oluyor ,valla çok sevdim cesaretini ben o konuda çok yüreksizim yeni bir cihaz denemek aramak bile zulüm geliyor psikolojimi bozuyor ne garip şu anda keşfettim kendimde bunu ,oticon bana 4 günlüğüne cihaz verecek kıayk yapacaklar denemek için beni ikna edin dedim bakalım neler olacak çok alıştım analog cihaza sorma ya ...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

cesaretle alakalı oldugunu hıc dusunmuyorum semra benı esas zorlayan cevremde ınsanlarla dıalog o kadar sevıyorum kı sohbet etmeyı sevdıklerım sabır gosterıyor oyle oluyor bırde dıs dunyada yerımızı alıp kendımıze yetmek zorundayız aklıma takılan sıemens bıde ona bakıcam
    benım ısıtmem cok agır kulak arkası kullanıyorum ımplantın verdıdı duymayı aryorum o yuzden en ıyı cıhaz arayısı ıcındeyım sımdı kullandıgım cıhazımı umıtsız olarak almıstım daha ıyısını bulursam parayı cok dusunsemde kıra sara alacagım ınsanlarla konusmayı cok sevıyorum

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

otıconu kullanmaya basladınızmı semra hanım vazıyet nasıl gıdıyor memnunsunuz degılmı gurultusuz saf ısıtme dıjıtallerde bence kolaylıklar dılerım ınsallah daha mutlu olursunuz bu dıjıtalle bızlerı haberdar et sonuclardan lutfen

Üye
    semra çetindağ Avatarı

Gerçek Adı
    Semra
    Son Giriş
    06.09-2012
    Saat
    00:17
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oticon swift benimki ama hiç memnun kalmadım 1 ay kullandım ama tekrar eski cihazımı takınca oh dedim ,en delirdiğimde odiologların memnun olmamamın nedeni olarak, anlamayı zamanla kaybetmek adı altında açıklamaları ,bakın ben analog cihaz kullanıyorum ,bundan daha iyisini yapmalı vereceğiniz dediğim zaman cihazımın çok ayara müsait olmamasını gösterdiler ,çok rahatsızım bu yüzden yeni bir cihaz almam gerek elimdeki 5 yılı devirdi artık ,bakalım vericez dediler denemek için ama iletirim duygularımı shukufe

Üye
    menzil Avatarı

Son Giriş
    10.11-2008
    Saat
    19:54
    Yaşadığı Yer
    BALİKESİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vivatone cihazın kalıpsız olması ani dönüş ve bir sete duvara karşı yakın oldunuzmu cihaz cok ötüyor elinize sacınıza dokundunuzmu cıhaz öter bir sorunu bu birde 50 ve 70 db arası olan orta derece ve sadece plus serisini tavsiye ederim cift yonlu mikrofon olmasından dolayıcihazın bir özellik her iki kulaha kullanabilirsiniz cihazın ucundan höporlorü degiştirebilirsiniz diger kulagınıza alırsınız bir höporlorün fiyatı 110 dolar ekstra ödersiniz.....işitme kaybına göre programı otomatik yükletirsiniz ve alışmanız 3 ay sürer ondan sonra diger hafıza ları yuklersiniz televizyon veya toplantı için yani mevcut ayardan 4,,,5 dsb artırrmak için.... entre plus 250 marka en cok satılan fiyatı 1500 dolar her renk den var siyah olması iyidir ...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

menzıl yanlıs anlamadım dımı
    vıvatonenın ses ayarlarını kendın yukluyorsun oyle bısı olursaaaa muthıssss
    bır amerıkan markasındada programı ısıtme cıhazıyle beraber verıyorlar bılgısayarda kendın yukluyorsun dıye okumustum
    valla ne guzel olurdu
    odıometrısler ben gıbı cok agır ısıtme sorunlulara bıraz sabırsız davrandıgı oluyor
    en ıyısı kendı ısını kendın gor

odyometrist42
    Misafir Üye
    odyometrist42 Avatarı

vıva tone işitme cihazlarında kulak kalıbı olmadığı için çok estetik bir cihaz kulak kalıbı olmayan bir diğer cihaz ise vivatonenin aynı boyutunda olan zon 3 zon 5 ve zon 7 cihazlar gerçekten her ikiside mükemel cihazlar

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

sevgılı odyometrıst42
    hadı ama sızden cok rıca edıyorum
    su 3zon 5zon 7zon dıye yazdıgınız ısıtme cıhazları hakkında ozenlı bır bılgı verebılırmısınız sıze cok rıca edıyorum
    estetıgı bosverın ısmımız ustumuzde en kıbarı ısıtme engellıyız :lol:
    kulak kalıbı olmayan ısıtme cıhazları yenı bır cıgır acıcak gıbı bence
    super olurdu ben gıbı azıcık ısıtmesını koruma adına paranoyakca kımselere kulagını elletmemek adına odıometrıstındende doktorundanda panık gıbı bucak bucak kacanlara muthısss bı olanak
    artı o korkunc naylonları kulagımıza tıkıs tıkıs yapmadan yasasıııın hurrıyet dıye bagırmıyacak hıcbır ısıtme engellı dusunemıyorum
    elımızdekı cıhazlara bu vıvatonenın hoprlorunu taktırma oyle kullanma gıbı bı hayal kurabılırmıyız
    hadı ama sızden buyuk rıca...

Üye
    Ramadan Avatarı

Son Giriş
    27.10-2009
    Saat
    17:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba shukufe,
    Vivatone cihazlarında Zon diye bir model yok, Zon Starkeyin modellerinden ve bu modele benzer Vivatone'da olan cihazın model ismi Entre 'dir. Ayrıca bugün artık birçok markada bu türde cihazlar var. Bunlardan bir kaçı şöyle:
    Oticon Delta modelleri
    Starkey Zon modelleri
    Vivatene Entre modeli
    Oticon Epoq modelleri
    Oticon Vigo modelleri
    GN Resaund Dot modeli
    Siemens Vibe
    ...............................gibi

Bu tür cihazların hoparlörleri kulak kanalına, kulak kalıbı olmadan çok küçük ve yumuşak bir prob ile yerleştirilip kullanılabilmekte, genellikle kalın sesleri normal duyup, ince seslerde artan bir kaybı olan kişilerde kullanılırlar. Yani hafif ve orta derecedeki işitme kayıplarında bu şekilde kullanılırlar. Fakat daha fazla işitme kayıplı olan kişilerde, bu cihazların bazılarında, ayrıca özel bir kalıp yapılarak, en fazla 80dB'lik işitme kayıplı kişilerde kullanılabilmekteler.

Üye
    abahcivan Avatarı

Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    14:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    vivatone ve oticon delta fiyatları 1500-2000 dolar üzerinde galiba,starkey zon fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon