Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 41 mesajın 31-41 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    resound en begendigim markadir. ama is cihazdan once dogru ayarlanmasindadir. is odyometrisin becerisine kalmistir her cihazda.
    analoglar varken bu ayar isi o kadar muhim degildi. dijitalleri her frekansa gore sesini yukseltmek, otomatik ayarini duzgun yapmak, cihazda olan olanaklari ayarlamak beceri isteyen birseydir.
    anneniz kendi gidip kulagina gore ayarlattiysa cihazdan memnun olduysa sevinmelisiniz.
    senin duyan kulaginla onun isitme kayipli kulagi bir olmazkiisitme kayipli olsan bile senin frekans kayiplarin baska, annenin frekans kayiplari baskadir.
    cihz oyle ses verir boyle ses verir denirmiymisbunun ince ses veren ayari olur kalin ses veren ayari olur.hatta adim attikta saap saaap saap yapani olur.bide topuklu ayakkabi giyen birinin yuruyusu tependen dover adamiayar uymazsa at cope en guzel cihazi.

Üye
    strazyevsk Avatarı

Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    20:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    3

Bugun alıyordum son anda bır sıemens cıhazcıya gıttım . Adam kafamı karıştırdı .

Resound kulak arkası denedığım yer bana kulak ıcıde alsam aynı performansı alacağımı belırtmıştı . Sıemenste bır kulak arkası denedım sesler daha kötüydü ve adam ısrarla kulak ıcı almamamı tembıh ettı .İstersen benden alma ama yinede kulak içi alma dedi .

Ne yapsam şaşırdım şimdi

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

siemenste guzeldir ama resounda gore daha pahali, ayriyetten az sayida odyometristi tecrubelidir benim gozlemim. daha cok yeni cikan odyometristleri calistirir siemens.
    kulak arkasi daha ucuza malolur.
    bakimi daha kolaydir.
    kulak kalibi her zaman uymuyor, kulak icinde bu insana ayri bir kulfet yukler. kalibinizi yikayamazsiniz.
    cihaz kullanmakta daha yeni olacaginiz icin birden bire cihaz takmayi psikolojik olarak kaldiramayabilirsiniz. bu sebep kulak ici alin isitme kaybiniz azsa.birde tek mikrofonlu olurmus bu kulak iciler. ama ben cift mikrofonlu olmayan cihazlari sevmiyorum.

Üye
    strazyevsk Avatarı

Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    20:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    3

olayın psikolojk boyutunu aşmakta zaten sıkıntı yaşıyorum ama benim iç kulak yolu aşırı dar ve aşırı kir yapıyor kulağımı 2 ayda bir temizletmek zorunda kalıyorum .

Hal böyleyken ve ben artık o cihaz dükkanına o atmosfere gitmekten nefret ederken . İltihaptan ondan bundan nem kapacak bir kulak içi cihaz alacağıma saçları uzatır kulak arkasını takarım diyorum

Üye
    Burcuva Avatarı

Gerçek Adı
    Burcu
    Son Giriş
    11.05-2015
    Saat
    11:30
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Gaes işitme Merkezi adını da ürettiği işitme cihazlarınıda duyurmuştur. Cihazlar Hakkında - ürünler - GAES İşitme Merkezleri - İşitme Cihazları - İşitme Cihazı Fiyatları
    sitesinden de siz bakabilir, ayrıca iletişime de geçebilisiniz. Onun dışında işitme testlerini ücretsiz yaptıklarını duymuştum. Daha fazla bilgi aldığımda, işitme testini yaptıran arkadaşımdan yine yorum yazarım. Ama arkadaşım başka hiçbir yeri düşünmeden Gaese gitti. Benimde en kısa zamanda gitmem gerekiyor Gidince de paylaşımda bulunurum tabi ki

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

gaes isitme testini guzel yapar. galiba test aletleri yeni versiyonlardan diyesim var cunku hastanelerdekinden daha rahat, daha kolay, daha suratli, daha dogru olduguna neredeyse eminim.

hazir gitmisken magna hakkinda benim icinde fiat bilgisi, cift mikrofonmu, tek mikrofonmu oldugu, bide pazarlik payiama ben icin.
    surda az reklamini yapmadim resoundun cunku bi guzellik yaparlarmiymis. sorup yazarsaniz sevinirim. cunku chilim yetersizmis gibi oluyor bu siralar

Üye
    Burcuva Avatarı

Gerçek Adı
    Burcu
    Son Giriş
    11.05-2015
    Saat
    11:30
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@shukufe

Mağlum gelişen teknoloji ve daha iyisi olma istediği. Daha iyi hizmet vermek arzusu. İşini iyi yaptıklarından dolayı hala işitme adına bir şey konuşulduğunda Gaes İşitme merkezinden haberiniz var değil mi diye soruyoruz. Szin bizzat gidip, testten geçip gerekiyorsa manga hakkında bilgi almanız gerekir diye düşünüyorum. Çünkü manga çok ileri düzey işitme sorunu olanlara tavsiye edilen bir cihaz sonuçta Ben testi yaptırdım endişelenmem gereksizmiş, gayet sağlıklı duyumlar alıyormuşum Neyse ki çok şükür ))

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

108 95 db kaybim icin gn reseund up ile tanismali miyim tesekkurler

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

resound magna paklar bizi diyormusumkayip nerdeyse sagir kulak bi var senin iki kulak, benim tek kulak
    bi gidip deneyemedim magnayi. sen denersen burda yazarmisin ekrem.
    gidicem deniycemde, odyosesteki aci deneyimimden sonra odyometristlere inancim, guvencim hic kalmadicihazini almayinca butun sesleri kulaga ver eden odyometristlerden korkuyorum

Üye
    kraldede Avatarı

Gerçek Adı
    okan
    Son Giriş
    20.07-2015
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar babam için reaound verso 788 almayı planlıyorum gaes iletişimden..ikinci cihazım oldugu içinde %50 indirim hakkım var...fakat bıraz baktıgım zaman bir kac model ile arasında pek fark yok gibi sanki..yeni wo761 ile wo 788 arasında pek ozellik açısından fark göremedim sanki...bir de fiyat listesine ulaşamadım hiç bir yerde...cihazın fiyatı 8400 tl ve bana 3900 liraya falan gelicek.acıkcası bıraz inceleyince aklım karıstı sanki ne önerirsiniz arkadaslar ? okanbakir@gmail.com mail adresim belki buraya fazla bakamayabilirim...öneri ve kullanan arkadasların deneyimlerini dinlemek isterim...fiyat nasıl sizce ? şimdiden teşekkür ederim.

Üye
    FATİH ÇAYLAK Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    34
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    20

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba arkadaşlar bugun nispetiye caddesin deki gaes firmasına gitdim kanal içi cihaz öner diler 9 kanalli kalıbı aldılar 3 gün sonra gidecem 2500 tl dediler özelsağlık siğortam olduğu için sıkıntıyok dedim %45 ses ayırt edemiyorsun dedi sana çokgüzel bir cihaz vericem uzun sure kullanıcaksın dedi hayırlısı bir de otikonla simensi sordum dediği aynen şoyle otikon iyidir rakabet halin deyiz ama simensten uzakdur dedi

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

LinkBacks (?)

1. 06.05-2011, 18:05