Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 30 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    selenay35 Avatarı

Gerçek Adı
    selenay
    Son Giriş
    22.12-2010
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bugün bi uzmanla görüştüm.bana bir saat aynanın karşısında cihazsız yüksek sesle kitap okumamı önerdii unutkanlığı önlüyormuş.işitme kaybı olanlarda unutkanlık oluyormuş.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

a vaaa ole bisi olamaz
    ne isitme engelliler tanidim leb demeden leblebi der egerki unutkanlik olsaydi isitme zorlugunda duyduklarimizida anlamayabilirdik
    senin uzman ya sagir tanimamis yada zmanim diye yalan atmis
    ayna karsisinda tatsiz tuzsuz okuma hicte gelemem
    okumayi keyf icin sindire sindire okuruz

Üye
    omer19 Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    22.08-2012
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar.Kulağınızdaki işitme kaybı oranlarına benimkine yakın.Ben de 6-7 yaşlarından beri bu sorunu yaşıyorum.Önceleri kulak arkası cihazım vardı.Benim sorunum ince seslerde kayıp.Eski cihazla rahat edemedim.Starkey kanaliçi dijital cihaz aldım.4 senedir kullanıyorum cihazda bir sorun çıkmadı.Birkaç gün önce doktora gittim, çok afedersiniz kulağım tembelleşmiş ve dışarı kir atmamış.Doktor kulağımı temizledi ve bu kir cihazı nasıl da bozmamış dedi.Aslında bu aralar cihazı nerdeyse hiç kullanmadım.Kirli kulakla kullansam belki benimki de bozulabilirdi.Kulağımın kir atmayıp tembelleşmesinin sebebi de kulağın sabunlu suyla çok temizlenmesi imiş.Size tavsiyem KBB uzmanına görünün, kir varsa varsa kulağınızı temizletin.Belki bu sebepten cihazınız bozulmuş olabilir.

Üye
    selenay35 Avatarı

Gerçek Adı
    selenay
    Son Giriş
    22.12-2010
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ömer ben genelde 3 ayda bir kulağımı temızletıyorum ama cihaz bozulcaksa bozuluyor cihazın ucundaki filtresini ayda bir deiştirmek gerekirmiş.filtre kirle dolunca cihaz çalışmıyormuş bende yeni öğrendim...shukufe bencedee saçma bişi ama vardır bi bildiği diyelim uygulamak bize kalmış

Üye
    omer19 Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    22.08-2012
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Filtreyi değiştirmek gerekiyor evet.Benim cihazın ucuna beyaz renk tıpa gibi plastiklerden takılıyor, o şekilde dizayn ettiler.İlk aldığımda kendi kırmızı kapağı vardı; daha sorunlu oluyordu o şekildeyken.Beyaz tıpalardan pillerle beraber satıyorlar.Çok ufacık birşey, onu bulunduğu plastikten koparıp almak için bir plastiği daha var ayrıca.Bu tıpaların fiyatları ucuz.Ben de bol bol aldım.Haftada bir değiştiriyorum.Hem hijyenik oluyor, hem de cihazı tıkanıp bozulmaktan koruyor.Tavsiye ederim..

Üye
    Murat Aslankara Avatarı

Gerçek Adı
    Murat Aslankara
    Son Giriş
    05.04-2011
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Fındıkzade
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese merhaba, kanal içi cihazlar her ne kadar nazik görünümü ile cezbetsede kullanış olarak kulak arkası cihazlardan çok daha zordur özellikle yaz aylarında oluşan nemden bile cihazlar arıza verebilmektedir. Çok özel bir kaç model dışında 60 dB kaybın üzerine verilmesi çok iyi değildir. Pil süresi bakımı vs konular yüzünden ikinci planda düşünülmesi gereken bir cihazdır. Kişi illa kanal içi cihaz kullanmak isterse kulak akıntısı olmamalı işitme seviyesi 60 db geçmemeli ve kulakları cok sık kir yapmamalıdır. Hali hazırda kanal içi yani CIC cihazlardan satış yapmaktayım dikkatli kullanıldıgında sorun cıkarmayan ama özen gösterilmediğinde bir günde bile arıza yapabilmektedir.

Cihaz kullanılacaksa diğer arkadaşların dediği gibi bilinen bir marka tercih edilmelidir. Uygulamada her cihaz küçük bir oda içerisinde sessiz bir ortamda denenmektedir. Bu yüzden o ortamda her cihaz kulağınıza iyi ses verecektir. Fakat cihazı asıl aldıktan sonra sorunlarınız başlar bu yüzden cihaz seçiminde öncelikle bilinir olması servis ağının geniş olması ve bir dünya markası olması şarttır.

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

bende senin gibi starkeyden aldım
    banada kulak içi uygundu ama ben bildiğimden şaşmam kullanamam edemem diye kesinlikle kulak içi düşünmedim kulak arkasının bana bir zararı olmadı geçinip gidiyoruz
    maşallah şeytan kulağına kurşun hiç bir sorun yapamıyorum cihazımla ilgili
    şansmıdır artık nedir bilemiyorum kadıköy şubesi benim şubem...
    tek yaşadığım şey hoyrat kullanım sonucu boru yırtılması dolayısıyla hava geçirdiği içinde ötmesi
    ona zaten değiştirilince hal oluyor
    GEÇMİŞ OLSUN umarım İYİ BİR CİHAZA DENK GELİRSİN

Üye
    canan3535 Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    06.05-2016
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selenay merhaba yanlız ayrlatmak için senn ücret alırlar. otıcon danimarka malı

Üye
    Starkey Müş. Hiz. Avatarı

Gerçek Adı
    Gülay
    Son Giriş
    20.04-2010
    Saat
    17:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar Romulus,

Ben Starkey İşitme cihazların'da musteri ilişkileri bölümünde calısıyorum, Şikayetiniz konusunda bana hangi subeden , hangi hasta adı ile cihazı aldıgınızı bildirebilirseniz, konu ile ilgili olarak ilgili subede arastırma yapıp sizi bilgilendirebilirim.
    Normal şartlar altında Starkey işitme cihazları hiçbir dijital cihazı ayar yapmadan müşterisine teslim etmemektedir.

Tesekkürler.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

starkey ssk dan almis romuluste begenmeyince koklear omplanta gecmis artik isitme cihazi saticilarina parasi yokmus onun

Üye
    Starkey Müş. Hiz. Avatarı

Gerçek Adı
    Gülay
    Son Giriş
    20.04-2010
    Saat
    17:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Anlıyorum,

Yardımcı olmak istemistim sadece. Iyi gunler dilerim.

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Ben cihazımdan oldukça memnunum Starkey benim cihazım hiç bir problemim olmadı bende skk'ya bağlı aldım....çok çok memnunum teşekkür ediyorum Kadıköy şubesine ilgili alakalı oldukları için...Öyle ki kesinlikle bakıma bile vermedim cihazımı kaç sene oldu....

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    309

selenay35 otinon kaliteli bir markadır ve danimarka üretimidir,ama otinonun servis konusunda ben çok şikayetlerini duydum.özellikle ankarada tabi başka illeri bilemiyorum,bence birde videxsi denemelisin.ben videx aldım gayet menmunum.daha önce kulakiçi cihaz kullanan biri olarak diyorumki kulakiçi cihazın verdigi dogal sesi,hiç bir kulakarkası cihaz vermiyo ama tabi biraz sıkıntı yapabiliyo kulakiçi cihazlar,çok iyi bakımı yapmak laızm,ayrıca bu günlerde cihaz alan arkadaşlar sıkı pazarlık yapsınlar,firmalar bayagı indirim imkanı saglıyorlar...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

hayırlı olsun cıhazın hakan kaca aldın bı soyle
    o begenmedıın cıelo sp cıhazınla benım nadıa 5 takas edelım hı nasısa cok nefret edıyosun barı bıde yedegın olur

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    309

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    shukufe cihazın ilk fiyatı 3200 tl ,ben 2400 ze aldım, ilk sordugumda bu fiyata alamam dedim, bir kaç ay sonra fiyatı bu şekilde yapalım diye aradılar,bende kabul ettim,tabi taksitle aldım,simensi istersen tabi degiişiriz ben seve seve kabul ederim ayrıca tşk ederim daha iyisi sana olsun inşallah..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12