Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 36 mesajın 31-36 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    romulus Avatarı

Son Giriş
    20.06-2016
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    murat aslankara,nın bahsettiği tabletleri tanıyorum fakat bana zamanında yeterli gelmemişti.
    ilgili firmanın reklamını yapmak gibi olmasın ama gösterdiğim cihazı tek seferlik alacaksınız.tabletleri set halinde demiştim.3 nem adet nem alıcısı ise 6 ayda 1 satın alınacak.
    6 aya böldüğümüzde bana ekonomik geliyor.söylediğim firmalar taksit'te yapabiliyor sanırım.
    ihtiyacınıza göre karar sizin sonuçta.yönlendirici olmak istemem.herkesin kesesine göre sonuçta.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

valla 180 lirayi yeni gelismis bi isitme cihazi icin saklarim ben
    bir iki senede bile ne degismeler oluyor sektorde
    havadar bir yerde acik birakilirsa o isi goruyor cihaz bakalim uzmanimiz murat bey ne diycek

Üye
    Murat Aslankara Avatarı

Gerçek Adı
    Murat Aslankara
    Son Giriş
    05.04-2011
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Fındıkzade
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ılla olmaz ıse olmaz bır kura l degıl bu.. cıhazın omrunun uzamasına yardımcı oluyor acık havada kalması cozum gıbı gelebılır ama nem dedıgınızde zaten havada olmuyor mu ozellıklede denız kenarındakı ıllerde. cıhazı uzun kullanmak ıcın alınması gereken ufak onlemlerden bırısı

Üye
    odyometrist Avatarı

Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    s
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Murat hoşgeldin. Seni burada görmek çok güzel) Ben Songül. İşte işitme cihazları konusunda gerçek ve güvenilir fikir alabileceğiniz odyometrist arkadaşımız aramıza katılmış ne güzel. Görüşmek üzere Murat. Sinopuda unuttun bu arada))

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

oh oh ne guzel iki uzmanimizida burda goruyoruz bizler icin cok guzel
    simdi murat bey
    bence nem biyerde kurur ama tuzlu ter zerrecikleri kurusada esas tuz asindirir isitme cihazimiz bu nem alma aletleri tuza bisi yapabilirmi
    isitme cihazinin dis boyasi dokulsede biraz cirkin olur ama genede islevini gorur
    ama icine isleyen tuz kalintilarina bu nem alicilarin bi faydasi olmazmis gibi geliyo bana
    sizler ne dersiniz uzman arkadaslar bu konuda

Üye
    Murat Aslankara Avatarı

Gerçek Adı
    Murat Aslankara
    Son Giriş
    05.04-2011
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Fındıkzade
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba Songül sinop ile bağlantım kalmadı artık o yüzden gelirsem gezmek için olabilecek sadece... Umarım yakın zamanda olur.

Nem tabletlerine gelince evet haklısın cihazın içine giden ve işleyen ve oksit oluşturan tuz yada minerallere faydası olmayabilir ama maksat zaten cihazın içine ulaşmadan hortum kalıp ve cihazın kabininde oluşan nemleri içeri sızmadan kurutabilmek. Cihaz kullanan arkadaşlar bakarlar ise cihazlarının üzerindeki vida üstlerinde ve boynuz civarında yeşil oksitler vardır ve zamanla içeriye kadar sızarlar. Önemli olan bu oksitlenmeyi içeriye gitmeden engellemek.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123