Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 28 mesajın 16-28 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    askibeka Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    18:42
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba bende her iki kulağımda cihaz kullanıyorum bir kulağımda analog cihaz markası hansaton yaklaşık 7 senedir hiç bir arızası olmadan kullanıyorum. diğer kulağımda dijital cihaz markası canta 2 bte 280 model 2.5 senedir ikinci arızayı yaptı tamir ücretleri çok yüksek birincide 130 tl ödedim şu an yine bozuk ve 350 tl istediler yaptırmadım rapor çıkardım yeni bir cihaz alıcam fakat canta almayı hiç düşünmüyorum.analog cihazım alman malı dijitalle arasında büyük fark var ama sağlamlık bakımından 7 senede hiç bişey olmamasıda güzel bişey yine düşündüğüm alman malı dijital cihaz bende şu anda araştırıyorumdaha bi karar vermedim deneyip görücem. ilk gittiğiniz yere kapılmayın onlar sizi salmamak için cihazlarını överler hepside çok süperdir kullananlara sorun bence.

----------

haa bide sigorta ve bağkurun şu anda analog cihaza yaptığı ödeme 175 tl dijital cihazada 350 tl bunlardan pul işlem vs. parası olarakda 30 tl kadar kesiyor kalan parayı ödüyor varsa paranız duyucaksınız işin gerçeği paran yoksa duyma sağır yaşa devlet böyle diyor.

Üye
    karaa Avatarı

Son Giriş
    27.03-2017
    Saat
    18:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar, foruma yeni üye oldum... benim de iki kulağımda da 40-60 aralığında işitme kaybım var. kelimeleri ayırdetmede çoğu zaman zorlanıyorum. yakın bir zamanda oticonun kulak içi tego markasını kullandım. sanırım fiyatı yaklaşık 1200 euro. nedenini bilmiyorum ama, anlama sorunumda kullansam da kullanmasam da farketmiyor. hatta kullandığımda daha zor ayırd ediyorum kelimeleri. o yüzden hiç kullanmadım. bir köşede duruyor. isteyen olursa çok uygun fiyata satabilirim.

Üye
    Online Odyoloji Avatarı

Son Giriş
    18.02-2010
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Karaa,
    İşitme Cihazınıza, ayrıntılı olarak yapılacak olan işitme testinize göre yeniden doğru bir programlama yaptırıp, sürekli, iki taraflı ve düzenli kullanırsanız konuşmaları duymak ve anlamakla ilgili sorunlarınızı aşarsınız.
    İyi günler

Üye
    odyometrist Avatarı

Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    s
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar cihaz aldıktan sonra onu bilinçli bir şekilde kullanmakta önemli. Bir adaptasyon süreci var tabiki. Bahsettiğiniz işitme kayıpları fazla olmadığı için kulak içi cihaz alabilirsiniz ama şöylede bir durum var işitme kaybınızda yüksek freknslarda yada alçak frekanslarda düşüş varsa kanal içi kullanamayabilirsiniz. Bunun için iyi bir odyometri testi yaptırıp uygun olan cihaza bir kaç yere danışarak karar verin. ve denemeden almayın. Yeni dijital cihazların ayarları gerçekten güzel ama marka sorarsanız deneyin derim.Bu ticaret işi ticarette babama bile güvenmem demişler unutmayın. Her markanın size uygun olan modelini deneyin ve görünüşüne bakmayın size yararı daha fazla olacaksa neden kulak arkası takmayasınız. Bilinçli olun lütfen önce sağlık sonra görüntü olmalı. Ama bakıyorum herkes görünmüyor diye kanal içi cihaz peşinde. Lütfen uygun olan için birşey demiyorum ama işinize yaramayacaksa sırf kanal içi diye almayın. Cihazı aldıktan sonra ne yapmanız gerektiğini de işitme merkezlerinden iyice öğrenin. Uygun cihaz ve bilinçli kullanımla başarabilirsiniz eminim.

Üye
    ody.alper Avatarı

Son Giriş
    27.01-2010
    Saat
    20:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eskişehirdeyseniz oticon öneririm idis işitme meltem hanımla irtibata geçerseniz size yadımcı olur www.ses.com.tr den eskişehir bayisine bakınız

Üye
    login Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    12

karaa;

Aynen öyle adamlar kulaklık yapmış ama hiçbir işe yaramıyor enteresan...Bu cihazların bir işe yarayacağına inanmadığım için hala para veripte satın almadım..Cihazlar daha ziyade çok ağır iştime kaybı olanlara fayda sağlıyor..Daha az kayıbı olanlar ancak 2 taraflı bir cihaz kullanırlarsa faydalı oluyor edindiğim araştırmalar ve denediğim kulaklıklardan sonra bu sonuca vardım..
    Her 2 kulağında 40-55 arası kaybı olupta tek kulakta sürekli cihaz kullanıpta memnun olan varsa buyursun beni yalanlasın...

Üye
    mertek Avatarı

Son Giriş
    24.02-2010
    Saat
    16:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

babama bir işitme cihazı aldık çok memnun bu konuda bize yardımcı olan www.digimer.com.tr ye tşk ederiz

Üye
    sarmaşık Avatarı

Son Giriş
    25.06-2012
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

radikal26,
    şu aralar işitme cihazı ödemeleri artacakmış.ben de kayınpederime aldıgım cihaz faturasını beklettiriyorum.hansaton markayı tavsiye ederim.

Üye
    impossible47 Avatarı

Son Giriş
    29.06-2010
    Saat
    01:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba kara bende her iki kulakta 80db kaybım var kulak arkası 2 yıl epog BTE ve streme kulanıyorum harıka bi cıhaz.... ve küçüktr... kulandığım şimdiki fiyatı yaklaşık 10bin tl ye yakın para... satıyorum... almak istesen hemen haber ver her konuda yarımdımcı olurum...kesinlikle pişman kalmasınız...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

iyi valla garantisi birmis 2 yil kullanilip eskimis 10 bin lira
    insanlar o kadar safmi sagir olsalar bilem

Üye
    impossible47 Avatarı

Son Giriş
    29.06-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ama ben ucuz fiyata verecem.....

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

ise yarasa neden satasinki ne kadar ucuza versende yeni cihaz almak varken niye eski cihaza binler sayilsinki

Üye
    impossible47 Avatarı

Son Giriş
    29.06-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    nasıl istıyorsa ole olsun kardeş satmaya o kadar da nıyetim yok..... benim kulağımda 80 db kadar yukseldi ve daha güçlüsünü almak istiyorum demek istediğim bu....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12