TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    suatyel Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba
    İşitme cihazı test merkezlerinde sessiz ortamda hemen hemen hepsi iyi gibi. Benim işitme kaybım iki kulakta da 40 db . Karşılıklı arkadaş konuşmalarında sorunum yok ancak sınıfta veya amfi gibi büyük salon derslerinde tüm sesler kalın ve yankılı duyuyorum ve hiç bir şey anlamıyorum. Özellikle bunun için işitme cihazı istiyorum. Ders ortamında sınıfta veya amfide anlayabilen arkadaşlar hangi işitme cihazını kullanıyorsunuz.

Üye
    GRAHAM BELL Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1.666
    Verilen Beğeniler
    2.239

cihaz aldiginiz odyometristinizle konusursaniz aldiginiz cihaza uyan FM sistemini size anlatir.
    cihaziniza bir parca takilir. bir parcada ders verenin yakasina ilistirilir.
    ogretmenin konusmasini iyi duyarsiniz. baska gurultuler karismaz. cok guzel anlarsiniz boylece.
    tabi ucret mukabilinde oda.ama deger.

Üye
    Oscar Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    115
    Verilen Beğeniler
    70

@GRAHAM BELL

Bilim insanları tahmini beş yıl içerisinde işitme engelli olanlara güzel haberler verecek. Genetik mühendisleri bu konuda çalışıyor ve işitme engelli kimse kalmayacak.

Üye
    suatyel Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @GRAHAM BELL

tavsiyeniz için teşekkür ederim. dediğiniz gibi yaparsam her ders hocasına ayrı ayrı ulaşıp fm vericiyi taktırmam gerekiyor. çok zahmetli bir iş gibi duruyor. ben sınıfta tüm sesleri kalın ve yankılı duyuyorum. buna göre sınıf ortamında işimi görecek bir işitme cihazı daha iyi benim için hem okul dışında da kullanırım cihazı.