Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    91

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sizlerden bilgilerinizi, tecrubelerinizi rica edecegim.zor durumdayimne olur bilenler bilhassa Mehmet Aksit bey, beni bilgilendirirmisiniz.
    oticon chili cihazimdan memnundum.bi bakima veremedim. sebebi;ayarlari bozulmasin. bide isitme merkezine gitmeyi hic istemedimgaliba mecbur gidecegim
    yeni pili takinca calisiyor cihaz. bir saate kalmadan sesler kesiliyor.degistir, degistir pil kalmadi diye pili cikarip silince tekrar biriki dakika calisiyor. tekrardan ayni islemi yapinca calisiyor.
    ben bunu anlamadim. cihazmi bozuk pilmi bozukpil duracell activair.
    ne yapmaliyim.
    cihazsiz yakinimdaki tiz sesleri bile duyamiyorumpesler zaten bitik. panikteyim lutfen bilenler yazarmi.

yoksa yoksa kulakmi gitti

Üye
    Ayrton Senna Avatarı

Gerçek Adı
    EMRAH
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    290
    Verilen Beğeniler
    264
    Blog Mesajları
    83

@shukufe bu durumda yapman gereken cihaza her zaman kullandığın pili dene gene aynı şey olursa muhtemelen sorun cihazda dır. Sende de öyle zannediyorum ki cihaz da sorun bende de çok oldu oluyor. Muhakkak bakıma ver. Daha sonra ayarı tekrar yaptır.

Üye
    hcozalp Avatarı

Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Ayarların bozulmasından korkuyorsan işitme cihazın aldığın yere götür bilgisayarlarına cihazın ayarını kaydına alsınlar. Tamire verip geldiğinde ayarı bozuk olursa kayda aldığı bilgisayardan cihaza aktarılır. Aklıma bu geldi.
    Pil konusunda duracell markayı daha önce kullandım en fazla 14 gün dayanıyor. Kutusu bitikten sonra bu sefer ear-technic marka kullanmaya başladım en erken 15 günde bitiyor. Aralarında bayağı fark var. Şimdilik memnunum.

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    14:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    0

En son yaptırdığın ayar firmanın bilgisayarında duruyordur. Emin olmak istiyorsan kendilerine bir sor.
    Cihaz test kutusu ile cihazın pil tüketimi ölçülebilir ama bunu yapabileceklerini zannetmiyorum. Muhtemelen firmanın tamir atölyesine gidecektir. Sevimli yaparsan ve ellerinde eskiden kalma cihaz varsa belki geçici olarak sana bir cihaz verebilirler. Benim selamımı söylemen de işe yarayabilir

Üye
    metheart Avatarı

Son Giriş
    04.07-2016
    Saat
    17:43
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üzerinden 1 ay geçmiş, umarım sorunun çözülmüştür. ama çözülmemiş ise durum cihazından kaynaklı gözüküyor. Muhtemelen cihazında bir parça kısa devre yapıyor ve pilin enerjisini olması gerekenden fazla harcıyor. Pili biraz dinlendirdiğinde pil enerjisini topluyor ve taktığında kısa süre de olsa cihazını çalıştırıyor. Oksitlenmeden kaynaklı da olabilir ki eğer yakın zamandan cihazının içi açılmadı ve bakımı yapılmadı ise yüksek ihtimal oksitlenmeden kaynaklıdır. Geçmiş olsun umarın az masrafla atlatırsın.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    91

sorun cozulmedicunku isitme cihazimi tamire goturemedim.takmiyorum. hele bugun, hele yarin diye erteliyorum fobik ben
    cihazin garantisiaz bisey kaldi. yane daha 2 yillik bile olmayan cihaz tamire gidermi kafalarindayim.bundan onceki cihazimi 7 yil hic tamire vermeden misler gibi kullanmistim. ne bu yahu diyesim var ustelik durmadan pil degistirip duydugum konusma sesleri cay karistirir gibi singirdiyor
    artik cihaz kullanmasammine

Üye
    bypeace Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:06
    Yaşadığı Yer
    sanane
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    3

@shukufe

ben terlediğimde sesler kısılmaya başlıyor. cihazın borusu temiz mi
    mikrofon girişi temiz mi iyi kontrol et derim.

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    EsEsEsEs
    Son Giriş
    01.07-2017
    Saat
    17:24
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    5

cihazın ayarları kayıtlı oluyor bozulmaz tamire gitse ayarıyla oynasalar bile eski haline getirirler.

Üye
    Aydin Demir Avatarı

Son Giriş
    11.05-2017
    Saat
    19:40
    Yaşadığı Yer
    almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allahim ne gunlerd kaldik

Arkadaslar bu platformda kendi aramizda mesajlasabiliniyor mu almanyadan sevgiler

Üye
    login Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    06:18
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sorunları pil odyometrist vb..de aramayin.Sorunun ta kendisi işitme cihazı (!) firmaları..Bu firmalar onlarca ise yaramayan tek işlevi ses yükseltmek olan cihazlar uretip rant elde ediyorlar.Bunların hepsi tembel! Daha iyisini üretemiyorlar.Teknolojileri geri..20 yildir yerinde sayiyorlar..Hala minik gorunmeyen bir cihaz bile yapabilmiş degiller.