Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aslan1223 Avatarı

Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar benim anlamada problemlerin var size odyonun testinin deki sonucunu yaziyim
    Sağ kulak hz 125 dB 30 ,250-40,500-40,1000-30,2000-35,4000-40,6000-110,8000-100 dür
    Solda ise hz125-db25,250-40,500-40,1000-30,2000-35,4000-70,6000-80,8000-70 dir ve bana işitme cihazi önerldi bugün işitme cihazi merkezlerine gittim ve hemen hemen hepsi siemens i kötüleri bende anlamadım neyse arkadaşlar sizi yormak istemem yaşim 17 o yüzden pediatrik grubu işitme cihazi lazim
    Elimde 4 seçenek var
    1) siemens püre 3bx
    2)beltone ally364
    3)aria 4dr
    4)malco conteo-5 tir
    Sizden ricam bu 4 cihaz arasında bir fikir uretmeniz
    Ben tiz sesleri anlayamıyorum ve buda okul hayatini çok etkiliyor
    Değerli yorumlarinizdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:28
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    67
    Verilen Beğeniler
    0

Senin durumunda, 80 dB ve üzerinde işitme kaybı olan frekanslar için işitme cihazları pek bir işe yaramayacaktır. Her iki kulağında da 250-4000 Hz aralığı için cihaz denemen gerekiyor. 6000-8000 Hz'deki sesleri duyurabileceğini söyleyenlere inanma. Ya işi bilmiyorlardır ya da kötü amaçlı pazarlamacıdırlar.
    Kendini birkaç cihazla sınırlama. İstediğin kadar cihaz deneyebilirsin. Okulda denemeden sakın cihaz alma.
    Geçmiş olsun.

Üye
    aslan1223 Avatarı

Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maalesef hepsi kapının önünde deneme izin veriyorlar bide hocam benim sorunum tam olarak ne acaba sizce

Ne önerirsin tam olarak

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

17 yasindasiniz pediatrik grubu cihaz almaniz onerilmiso yasta cihazini idare edemeyecek neyin seni rahatsiz edecek oldugunu bilemeyecek soyleyemeyecek yasta degilsinki su cok bilenlerde bi alem
    bitek kulak kalibiniz cokca degistirilme gecistirilecek bisey icin neden pediatrik ebeveynlerin idaresindeki cihazmis gibi
    istedigin cihazi alirsin simdiki gencler teknolojik cihazlarda ebeveynlerini fersah fersah uyutur
    yalniz buyuklerin parayi kitacak gibiyse kulak ici alma ama senin kaybin icin kulak ici daha iyiymis gibi duruyor annen baban kulak kalibi icin parayi kitmayacaklarsa
    ben resound markasina hayranimne guzel ipadinla beraber kullanacagin cihazlari cok hosuma gittide cok ileri isitme kaybimla olmuyo iste
    mehmet bey iyi seyler soyluyo ama disarida deneten odyocu bende gormedim
    en azindan kapiya cok araba cevre seslerini dinle bide ayaga kaktiginda topuklarini vura vura yuru bide tuvalete gitcem de muslugu bi akit hizlica

Üye
    aslan1223 Avatarı

Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim algılamama sorun va ve dudak okuyorum ayrıca kelimeleri yuvarlıyorum bu alışkanlıktan Vazgeçmem gerekir doğru değilim ?
    Cihazları denedim ama bilmiyorum bi türlü içime sinmiyor dedığiniz gibi gürültü BaM bom sesleri çıkmıyor ama bi türlü içimede sinmiyor cihazlar çok pahalı ama babam beni çok seviyor en iyi cihazi almak istiyor yani demek istediğim bu verdiğim cihazlar arasında sizce bana uygun olan hangisi içimden bi ses bana simens diyor ama gittiğim diğer medikal diler bana simensi kapidan içeri bile sokmam diyor
    Ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

e-tab4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    aslan1223 Avatarı

Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu arada tiz sesleri anliyamayorum kaba seslerin mükemmel olduğu için kulaiçi önermiyorlar

e-tab4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Saf ses ortalama 35 EE 35

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

siemens cok pahali pahali olan modeller iyi ama oyle alt siniftakilerde pahali olmakla beraber bi halta yaramiyor mesela oryon allayip pullayip ovup zorla kakalama ugrasmisti odyocuhic begenmedim kii oda pahalica
    bi intius deneyim dedi birak allahaskina hicbisey anlasilmiyo
    senin konusmayi anlama db lerin cok iyi kelime yuvarlama dedigin sey baska seylerde kaynaklanmistir
    kulak iciler tiz seslerde kotu pesleri iyi olanlar icin daha iyi gibi biliyorum

Üye
    aslan1223 Avatarı

Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Başka fikri olan varsa lutfen söyle yin