Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mka41 Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    15:43
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar şuan elimde iki tane denemek için aldığım widex ve oticon ııc cihazları var ikiside hemen hemen aynı ama widex biraz daha net ses veriyor. ancak kalabalık ortamda, yolda arabaların motor sesleri falan konuşamaları tamamen yuttuğu için konuşmalara odaklanamıyorum ve cihazdan o anda verim alamıyorum ve zaten çokta rahatsızlık veriyor buna karşı bi çözüm nasıl üretebiliriz. odyocular uğraşıyor ama henüz bişe becermiş değilller.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

valla senin odyometritin olmak zor ozkanhafif isitme kaybiyla ne kiliniyomusunaraba sesleri tabiikide yutar konusma seslerini
    ama bi gurultu onleme yukluyolarki mesela phonak cihazimi alip kutlamaya alisveris merkezine gitmistik daha kapidan iceri girer girmez butun sesleri yuttu sozde toplanip eglenmeye gitmistik cikardim kulagimdan cihazida kulakta kalan acicik isitmeyle idare etmistim cihaz bozuk diyeoysa eve gelince ayni oldu sessiz ortamda iyi gurultulu ortamda konusulan sesi araki bulasin
    gurultu programini becerebilen odyometrist yok gibi

Üye
    mka41 Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

napacaz be shukufe bizim kulağımıza çare yok mu

odyocular diyorki; en azından sorununuza cihaz çözüm oluıyor ya cihaz olmasaydı ? e vicdansızlar ayar yapamıyorsunuz ki alsak iyice sağıur edeceksiniz

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

dua et az isitme kaybin var/ tamayiverirsin gurultulu yerlerde
    ben kulaklarim deli gibi otuyo cinlamalardan eger cinlamaya teslim olursam kafayi usutucemcihazi takinca konusma anlamasam bile ses duyunca cinlamalara dayaniliyor begenmedigim carpma sesleri bile goz actiriyor sirasinda
    sende haklisin kizmakta bii suru paralar bayilip bide biseye benzetmiyolar sirasinda

Üye
    mka41 Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yükseğe vermeyim dicemde azda yetmiyor shukufe napacam bilmiyorum ama biraz daha yükseltmem lazım sanırım aama bu seferde yükselecem derken gürültülerden sesleri hepten yuttururum heralde. off offf şaştım kaldım ya okadar para bayıl bi fayda görme çok ilginç ama işitmemize fayda yok sanki anlamadım gitti.