Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hayat34 Avatarı

Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba dostlar 16 yıldır işitme cihaz kullanıyorum son 9 yıldır starkey destıny kulak arkası kullanıyorum ruzgarda kapanıyor otomatık olarak 2 kez arıza oldu su an calısıyor omrunu tamamladıgını dusunuyorum yenı cihaz almak istiyorum sag 63 sol 65 db hava yollu degerlerım starkey ıstemıyorum marka onemli degil kullanıslı olsun 2000 2500 tl civarı önerilerinizi bekliyorum saygılarımla

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    68
    Verilen Beğeniler
    0

@fidanatilla

Son odyogramını gönderebilir misin?

Üye
    Hayat34 Avatarı

Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba dostlar yeni işitme cihazı almak istiyorum yeni cihaz almıs olan arkadaslar sag 65 db sol 65 db civarı cift cihazda indirim yapan firma varmı
    ist avrupa yakasında oturuyorum 2007 den beri starkey destıny modelini kullanıyorum 2 kez arızalandı ruzgarda tıkanıyor
    sag kulakta cihaz kullanıyorum cift cihaz kullanmalı mıyım odyologo sorsam satmak için kullan der doktora mı sorayım sagda kullandıgım ıcın solumdakı ınsanla ıletısım zorlugu cekıyorum tavsiye onerılerınızı paylasırmısınız

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    doktor odyolog her kimsede sizin ihtiyacinizi en cok kendiniz bilmekle beraber 65 db iki kulkta ayni olunca diger tarafi duymakta sikinti yasayinca tabii ki iki kulagada cihaz alirsaniz daha iyi
    iktisat dusuncesiyle cihaz takmamakta direnmeniz kendinize zarar ben iki kulagada alsam koklear implant cikarilanda hicbir ise yaramiyor niye sesleri duyabilecekken almadiginiza sasirdim vede imrendim iki kulaklada duyabileceginize
    en bas denge sorunundan muzdarip biri olarak iki kulak duymanin iyi birsey oldugunu savunurum
    hem iki cihaz alana saticilar esasli indirim yapar