Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hamburger Avatarı

Son Giriş
    29.07-2017
    Saat
    04:23
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kulağı tamamen duymayan bir yakınıma Oticon Dynamo tavsiye etmiş satıcı. %100 işitme kaybı olan kulağa bir cihaz nasıl tavsiye edilir onu da anlayamadım ama, illa ki bu modeli önermiş. Yeni bir cihaz olduğunu duydum bir de doğru mudur?

Kısacası, Oticon Dynamo hakkında bilgi verebilecek veya kullanan biri var mı burada; yardımcı olan olursa sevinirim?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

100 de 100 duymadigini odyo testinden odyometrist iyi anlar odyometrist dynamo dediyse muhakkak pes seslerinde azda olsa iyilik vardir. isitme merkezlerini bazen kiniyoruz ama oylede hic duyamayacak olana cihaz kakalamazlar bence.
    o kadar ileri isitme kaybi olduktan sonra ben olsam RESOUND MAGNA alirim. cunku oticon iyi olsADA RESOUNDA YETISMIYOR.

Üye
    hamburger Avatarı

Son Giriş
    29.07-2017
    Saat
    04:23
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

@shukufe cihaz alınacak şehirde fazla seçenek yok, sadece Oticon modelleri var, o yüzden özellikle sordum. Çok duyulmuş bir model değil galiba şu zaman dilimi itibarıyla, yeni denilmiş ama doğru mu onu da bilmiyorum.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

hatirladigim kadariyle oticonun 2015 katalogunda vardi sensei modelile. frekans sikistirmasi nanesi varmis gibi aklimda. ama bu frekans sikistirmali cihazlari ben sevemedim. genede volum kontrollu oldugundan iyidir.
    Konu shukufe tarafından değiştirilmiştir (24.01-2016 Saat 01:19 ).

Üye
    farukilhan06 Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer Faruk İLHAN
    Son Giriş
    07.07-2017
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

İşitme testiniz varsa yükleyin size yorumlayayım. %100 olduğunu sanmıyorum fakat Dynamo modeli yeni ve gayet etkili bir cihazdır, kaybınız %95 bile olsa fayda göreceğinizi düşünüyorum tabi önce teste bakmak lazım dilerseniz yardımcı olurum. Ayrıca denenmesini isteyin kulağınıza takıldığı zaman düzgün bir ayarla faydalı olabilir.

Üye
    muneza Avatarı

Gerçek Adı
    GÖKHAN39
    Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    21:40
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cihili sp 5 kullanıcısıyım Dynamo 4 serisini aldım birtanesi 1850 tl ye anlaştım kulaklık çok iyi güçlü bir ses anlamama sorununu en az düzeye indiriyor dynamo ile birlikte phonak nadia v serisini denedim su geçirmezlik özelliği bir plan önde ama verim alamadım kişiden kişiye değişiyor oticon sensei denedim yine verim alamadım dynamoyu kulağıma taktığı anda dedim tamam odyolog ile uzaktan bir konuşma yaptık dynamo ile beni daha iyi anladığını farkettim dedi oticon kullanıcısı olanlar başka bir marka kullandığı zaman beyin o sesi tanımıyor zorlanıyor alışmasıda zaman alıyor dedi güçlü bir kullaklık tavsiye ederim chili sp5 5 yıldır kullanıyorum 1 kere tamire gitti
    saygılar

Başlığın Etiketleri