Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    LORD_55100 Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Biliyorum hep aynı konuya benzer başlıklar var malum... Fakat durumu ben şöyle açıklayayım sol taraf hiç duymuyor sağ tarafta da ileri derecede sensöriyel işitme kaybı mevcut fakat rapor oranım %42 dir. konuşabiliyor ve sesleri duyabiliyorum işitme cihazımla.İşitme cihazım da starkey firmasından almıştım. Uzun süredir kullandım ve artık değişimin şart olduğunu düşünüyorum ve bu cihazdan memnunum yaklaşık 7 yıldır kullanıyorum belki daha fazladır da.
    şimdi yukarıdaki açıklamalara ithafen şık ve terleme konusunda sıkıntı yaşatmayacak vede mobil telefonlara duyarlı (Bluteeh gibi) bir işitme cihazı olarak ne tavsiye edersiniz?
    Şimdiden teşekkürler

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

valla tavsiye değilde; bir dene dicem size:
    Beltone cihazi...
    nanoteknoloji ve ter kir yağdan etkilenmiyor. Ve iphone ile uyumlu çalışıyor: ek aksesuar taşımana gerek kalmıyor yani.
    Günümüzde tüm cihazlarda bluetooth özelliği var ve çift mikrofonlular. Çoğu cihazlarda akıllı cep telefonlarına uyumlular.

Öneri almak istemek yerine: bütün cihazları deneyiniz artı ve eksileri bir tarafa not alınız. İçinize sinen en uygun cihaz alırsınız.

Üye
    MuratBil Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

evet daha bana denemek nasip olmadı ama blutootlu cihazlar var beltoneda. eşimin babasına bluetootlu almadık ama orada deneyenleri gördüm süper, aparatlarla direk telefonu müziği duyuyorsunuz. boost bi de first diye modelleri size uygun sanırım ama oraya da bir sorun denetiyorlar hem.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ahh ahh , bluetoothlu cihaz kolay. hemen hemen her cihazda olabiliyor daaa tek kulak cok ileri isitme kayibinizla bunu kullanabilecekmisiniz hayatim boyu telefondan bisiycik anlamadim. sizi bilemicem.
    aile boyu kayinpedere kadar isitme kaybi olan birinede fikir vermek olmazda. bizden daha iyi bilirsiniz.
    kir yag diyosunuz nasi kir yag kaldirirmiski bu nazik seylertemiz kullanmak lazim. kac cihaz aldim kullandim hicte terden bozulani olmadi. sizin kiiiler reklama giriyo arkadas