Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    falkan1 Avatarı

Son Giriş
    01.12-2015
    Saat
    13:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese merhabalar.Bu hafta Kocaeli Üniversitesi Hastanesi nde Anestezili BETA testi yaptirdik. 1 bucuk yasindaki kızımın iki kulağında da çok ileri derece işitme kaybı olduğunu öğrendik.Doktor bize 80 dBnHL uzeri işitme kaybı olması nedeniyle kulak arkasi en az 4 kanallı en az 8 bantlı çift mikrofonu feedback yönetimi FM uyumlu digital işitme cihazı alacaksınız dedi.Phonak, Oticon, Widex, Siemens bunlar iyidir dedi.Cok bir bilgimiz yok başka bir hastaneye daha test yaptırmalı miyiz bu cihazlardan hangisini almalıyız.Foruma baktığımda herkes cihazların pahaliligindan ve ise yaramamasi ndan bahsediyor.Yardimci olursaniz çok seviniriz Teşekkürler

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:14
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    66
    Verilen Beğeniler
    0

Test sonuçlarını gönderebilirseniz, yorum yapmaya çalışırım.
    Bu seviyedeki işitme kayıplarına genellikle koklear implant da önerilir. Size de önerdiler mi?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

cihaz iyi ayarlanirsa ise yariyor. siz cokta sikayetlere bakmayiniz. fm uyumlu cihazi kucuk icin napcaksiniz dermisimokula gidene kadar cihaz eskir, yenisini alirsiniz.
    pahalica ama dusunsenize sagir adami duyuruyor yaavalla billa sevinerek veriyorum parami. cihaz olmazsa hicimaldikca daha yenisine daha gelismisine agzimin suyu akiyodaha bi sene olmayan chilinin yerine baskalarina heves ediyorumne kadar duyursada tabi saglamlar gibi duymuyoruz cihazlaama olsun. iyiki isitme cihazlari var.

Üye
    falkan1 Avatarı

Son Giriş
    01.12-2015
    Saat
    13:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İlginiz için tesekkur ederim.koklear implant önerdiler fakat önce cihazları deneyelim dediler nasıl sonuç alacagimiza bakalım dediler eğer cihazlar işe yaramazsa implanta yoneliriz dediler.kafamiz çok karışık dogrusu.cihaz araştırıyoruz ama devletimiz bu konularda çok ta yardımcı olmuyormuş bunu da öğrenmiş olduk boylece sonuçları gönderiyorum Mehmet Akşid sait bey.tesekkur ederim.

Ama birde o yaştaki bir çocuğun cihazının iyi ayarlanip ayarlanmadigini nasıl anlayabiliriz ki kulağında tutturmak bile çok büyük bir başarı olacak aslında ama basaracagiz insallah.sizin gibi insanlar ile tanışmak boyle bir forumdan bilgi almak paylaşmak bile gerçekten çok güzel bir durum tesekkurler

Ben sonuçları nasıl atacağım buraya bir türlü beceremedim Mehmet Akşit Said. Bey.

Vallahi doktor öyle önerdi fm uyumlu olsun diye yazdi kagida shukufe said.gerçi ne ise yaradığını da pek bilmiyoruz ama amacımız iyiyi ucuza almak ihtiyacımızı en iyi şekilde karşılamasını sağlamak kızımın hayatini en güzel şekilde yaşamasını sağlamak.bu yüzdende sizin gibi tecrübeli kişilerden yardim almak bilgilerinizi uygulamak paylasmak tesekkur ederim.
    Konu falkan1 tarafından değiştirilmiştir (20.05-2015 Saat 22:07 ). Gerekçe: yanlış yazma