Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 16 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    http://www.gnresound.co.nz/~/media/D...0brochure.ashx

More of what drives them forwardHaving a severe or profound hearing loss presents significant challenges for hearing indaily life. This is why we’ve developed ReSound Magna™ – a powerful, digital superpower BTE – to maximize audibility and reduce stress in everyday listening situations.ReSound Magna includes the latest technology to improve hearing in multiplelistening environments.1 More gain without feedback. Up to 144 dB SPL maximum power output and 86 dBmaximum gain, combined with DFS Ultra™ to offer more stable gain2 Great sound quality and speech understanding. Surround Sound by ReSound™ offersAdaptive Directionality with Integrated Wind Noise Management™ and NoiseTracker™ II3 Optimized, high-frequency hearing. New Sound Shaper™ technology makesinaudible sounds audible through frequency compression with minimal distortion4 Easier adaptation and personalized fitting. WDRC and linear amplificationschemes, as well as fine-tuning options in Aventa fitting software supportsuper power fitting strategies.5 Attractive, ergonomic and durable. Nanocoated with iSolate™ nanotech from theinside out, and optimized for size, design and robustness

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

cok ileri isitme kaybina oldugu 144 db karsiladigi, semalarinda 120 db frekans kayiplarina oldugunu anladim.
    bide frekans sikistirmasi varmis.phanak naida 5 i sevemememin bu frekans sikistirmasi oldugunu sanmistim ama bilemicem.
    bide cift mikrofon oldugunu anliyamadim. 6 bant 9 bant iki cesitmis. nedense kanal oldugu anliyamadim.
    ama 2014 katalogu yeni cihaz oldugundan koklear implantin pabucunu dama aticak bi isitme cihazlari bu gelismeyle bence
    yasadik biz sagirlar. kulak dogratmadan, kalinti isitmemizi kaybetmeden isitme cihaziyle duyacagiz.biraz aydinlatan olsaydi.

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Çift mikrofon inanılmaz faydalı tavsiyemdir. birde maxtone nin yeni cihazı var: İphone cep telefonu ile uyumlu. alo diyorsun telefonu kulağına götürmene gerek kalmıyor. İdis firmasına bu konuyu sormadım daha..

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

sen telefon kullanabilmekten haber veroticonun var stremeri.ama ben telefonu hic kullanadim hayatim boyu. eski resoundumu cok ozluyorum. chili iyi ama bu magnayi alicam biraz daHA ARASTIRIP DENEYIP.resoundda cok memnundum

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Senden merakım olur: denemeleri yazmanı beklerim:
    Telefonla konuşmaktan memnunum: Telefondan zor da olsa eşimle ve kardeşlerimle konuşurum hep..

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

yokmu bi gaes saticisi, resound satan biri. gidip denemeden once cift mikrofon olduguna emin olmam daha iyi olacak.

Üye
    ergnmre Avatarı

Son Giriş
    17.08-2015
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Magna cihazı çift mikrofonlu çok ileri derecede işitme kaybı olan biri için çok süper bir cihaz dokuz kanallı programlama gurultu baskılama özelliği olan bir cihaz tavsiye ederim

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

hepsinde gurultu baskilama diye okuturlar cihazlari ama bu resoundda cok eminim gurultu baskilamasina.2014 katalog yeni uretim. tabiy pahali olmalinapicaz el mahkum. kolaymiymis sagir tek kulagi duyurucaz
    magna 4 te ses yumusatma olayi sahane. yuksek sesleri hemen otelemek istiyen bana
    adaftif direksiyonel
    fixed direksiyonel ikiside var. heh burdanda yasadiktiz seslerim daha iyi oldugundan bu fixet iyi olacak gibi gozukuyor
    gain handles yaziyor bunu 6 program diyemi okunurama odyocular 1 programi ancak yukluyorlar kac cihaz aldiysamda
    cok sevdigim volum kontrol her iki magnadada var

daha ucuz olani magna 2
    bunda ses yumusatma yok.
    adaftif direksiyonel yok
    gain handers 4 yaziyo yanee benim okumamla 4 program.6 kanal.
    yanlislarimida SIZ DUZELTIRMISINIZ. BILDIGINIZ KADAR.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

doktor odyolog MEHMET AKSIT bey bi selam cakaydi iyiydi yaen azindan engin bilgilerinden faydalanirdikne yapalim koklear implanti bu kadar doversen odyolog kismi bir kasik suda bogar adami

selis isitme cihazlari resound satiyor. odyometristi sibel akcan hanimdan bu bilgileri alabilirim. oticon chili 7 cihazim bozuluncada gidip ondan alirim magnayi.
    ama kadin isinin ehli, bende cok ileri isitme kayipli oldugumdan; dudak okuyayana cok guzel anlasabilecegini tahmin etmediginden kelimeleri cok yavas konusuyor geriliyor galiba sibel hanim o kadar kusur kadi kizindada olurisi bilen odyometrist her yerde bulunmuyor.

Üye
    xilkbahar Avatarı

Son Giriş
    06.03-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar resound fiyat uçuk yuhh dicem maxtone beltone cihazı denedim iyiydi fiyatıda makuldu 5 senede garantisi varmış hemde kumandası varmış telefonu kulağına götürmeden bluetooth sayesinde konuşabiliyorsunuz

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

eee ne kadar ekmek o kadar kofte2014 yeni model, ustelik 86 db kazanc saglayan cihazlarda ilk defa cift mikrofonlu cihaz yapinca pahali olur tabiycok biliyosunda acep magnanin fiatini biliyomusun

Üye
    xilkbahar Avatarı

Son Giriş
    06.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bana bugün gittiğim gaes 10.000 dedi ikram olarak iki cihaza ,evet dediğiniz yeni çıkan cihazmış .hatta bir cihaz var dedi iphoneyle anlaştı dedi iphone 6 ve 7 olanlarla . bugün gittim nereye gittiysem cihaz bayisine sordum ömrü en fazla 7 yılmış butün cihazlar yenilenmesini tavsiye ediyorlar o yüzden çok teknolojiye yetişilmez bence aynı iphone cep gibi ne kadar paran varsa ölede lüsklük artıyor bence değmez bu kadar para yatırmaya işinizi görüyormu o önemli..

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

cok buyuk atmissin ilkbahargaes 2014 katalog magna fiati 2700lira. selis bana 2850 liralik cihazi 2000 liraya verdiydi eminimki gene bi guzellik yaparlar bana

Üye
    xilkbahar Avatarı

Son Giriş
    06.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yoo gerçekten ozellıkle yazdırdım ama su var magna mıdı emın degılım hep fıyatlar 5.400 8.600 en son 10.000 yazmış en sonkı rakam yenı cıhazmıs resond bence çok abartmış butun cıhazlar aynı onemlı bı degısıklık goremedım hepsı para tuzagı olmuşlar
    sımensde aynı rakamla gıtmıs pure 7.000 orıon 6.000 bınoxmu bınaxmı 5 ve 7 si 1.000 ve 13.000 kumanda hediyeymiş pille

ha buarada rakamlarr cıft cıhaz olarak fıyat yazdı yınede pahalı sen nerden buldunkı ole uygun fıyata

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bir kulagim koklear implant yuzunden vefat ettide cenazesini kaldiramiyoztek kulaga 2 cihazi napcam.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon