Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 32 mesajın 31-32 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MySteRio Avatarı

Son Giriş
    11.05-2009
    Saat
    09:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    DuyguB;
    ben de aynısını yaşıyorum su anda dijital cihaz kullanıyorum tek kulağımla bazen anlayamadığım oluyor ama insanlarla iletişim içindeydim sürekli o yüzden alıştım ve zorda olsa iletişim kurabiliyorum ve şimdiye kadar işaret dili öğrenmedim sadece konusabildiğim için...

Üye
    adem tas Avatarı

Gerçek Adı
    adem tas
    Son Giriş
    26.07-2013
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba duygu,
    analog cihazlar ses yükseltiği gibi etraftaki gürültüyüde yükseltip kulağa veriyor.bir anda dijital cihaza geçsen alışkanlıktan dolayı dijitalın sesi sana az geliyormuş gibi gelir. Dijital cihazlar artık etraftaki gürültüyü kesip saf sesi iletiyor. Alışması çok zor. Ancak ara cihazlar vardır. Progranabilir dijital cihazlar . Bunlar sana geçişi kolaylaştıracaktır. Ama dediğin gibi çift taraflı herzaman çok daha iyi.
    Tek gözünü elinle kapasan bakış açın daralıyor. Kulakta öyle. Tek taraflı duymak ayırt etmede olsun yön tahini olsun çok zor. Dicem şuki. çok uzun süre analog cihaz kullanmışsın. Adapsiyon süren biraz uzundur diğer cihaza ama alışınca rahatlığı sende anlayacaksın

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123