Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ferdi4141 Avatarı

Gerçek Adı
    Ferdi
    Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    23:57
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Oglum 4 yaşına girdi ve aldıgım cihaz arızalandı yeni alacagım phonak nadia nın böyle telle konusurken veya müzik dinler ken televizyon izlerken rahat edebilecegi bir cihaz istiyorum fikri olan varmı isitmesi ilerlerse sorun yasamamasi icin 55 suan 90 db yabi ileri derece de yeterli olabilecek bir cihaz varmı boyle teknolojiye yakin cihaz

Üye
    hcozalp Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Merhabalar,

Kendim kullandığım oticon dan örnek verecek olursam bilgisayardan işitme cihaza ileten streamer kanalıyla oldukca rahat ettiğimi söyleyebilirim. (Oticon Streamer).
    Televizyon için bu adresten inceleyebilirsiniz (TV Dinleme Sistemi) bunu kullanmadım gerekde duymadım.
    Phonak için FM ve Aksesuarlar - Phonak Türkiye bakabilirsiniz. Çocuğunuz denemeden kesinikle almayınız.

Sağlıklı günler.

Üye
    ferdi4141 Avatarı

Gerçek Adı
    Ferdi
    Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    23:57
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Phonak naida tv link s almaya karar verdim varmı kullanan paylasirsa sevinirim

Üye
    moonwalk1907 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    phonak ve unıtronun tv linkler çok arıza yapıyor şarjları cabuk bitiyor ben hiç memnun kalmadım sonra gittim bernafonun soundgate ni aldım yaklaşık 3 senedir hem kablolu hem kablosuz tv telefon bilgisayar mp3 herseye bağlıyorum... tabi bu aksesuarı kullanabilmen için bernafon ust model cihazlarını takman lazım ben bernafon cronos kullanıyorum... tabi aldığın yerde önemli çoğu işitme merkezi bu kablosuz aksesuarların ne bağlantılARINI NEDE KULLANIMINI TAM BİLİYOR... BENİM GİBİ İYİCE ARAŞTIR BOL BOL GEZ OYLE AL