Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat2121 Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT EFE
    Son Giriş
    15.05-2015
    Saat
    07:56
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    şu an kullandıgım destini 200 cihazımı 2007 star key den aldım analog ve dijital oldugu için çok memnunum yeni çıkan dijital cihazları giriş yani alt sınıfı cihazı denedim gürültü ortamlarda cok rahatsız oldum

Üye
    moonwalk1907 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

deneyimli bir kişiye gidin güzelce yeniden ayarlatın cihazınızı... benim gibi gezmedik görmedik firma bırakmayın hepsine gidin tek tek cihaz denettirin kulağınıza... korkmayın kulağınız eskimez... 10 yıldan fazladır cihaz kullanan biri olarak soyluyoum bunu... benim ilk 1-2 yılım eğitimsiz bilgisiz kişiler ve gözünü para hırsı bürümüş işitme merkezleri yuzunden boşa gitti adam akıllı 10 senedir fayda alıyorum cihazlardan...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    giris alt sinifa az para verip pahali ust sinirda cihazlarin performansini bekleyemezsiniz.ne kadar ekmek o kadar kofte.
    kulagimiz eskiyo odyocu odyocu gezerken moonwalk basima geldide ondan diyom
    mithatpasada siemens satan birinden nitro denedim, biri 2600 e aldim dedigi icin. iyi begendim cihazi. fiat olarak 3900 lira deyince safak attim. alamayacagim, o kadar param yok diye donmek istemistim.kadin illada tutturdu ORYON deneyecekben oryonu begenmedim dedikce israrla takti. takti ama butun frekanslarin sesleri acarak ver etti sesleriayyy diye yerimden zipladim.bidaha ver etti sesleri en yuksekten cihazi firlatip atarak beddualarla ciktim gittim ordan