Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uaemin47 Avatarı

Son Giriş
    17.07-2015
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar ben yeni üye oldum öncelikle Allah yardımcımız olsun.

Benim sağ kulak küçüklüğümden beri duymuyor.
    Sol kulağım ise bir sabah kalktım ve kulaklarımın tıkandığını hissettim önemsemedim ikinci gün düzeldi sonraki gün tekrar tıkanınca (seyahat ederken arabada kulağa hava girdiğini hissediyoruz ya o şekilde) KBB doktoruna gittim ve 35 db çıktı. bir takım serum ilaç vb. yazdı bu sefer çınlama da başladı bir hafta sonra tekrar gittim testte 48 db çıktı.
    Doktor beni ani işitme kaybı teşhisiyle hiperbarik oksijen tedavisine sevk etti. Oksijen tedavisinde ikinci haftada 3 gün boyunca kulaklarım açıldı ben de ne olur ne olmaz diye seanslara devam ettim ki kulağım tekrar tıkandı seanslar da bitti. Yalnız çınlama hiç geçmedi.

Başka doktora gittim işitme cihazı önerdi.

Şimdi ne yapmamı önerirsiniz önerebiliceğiniz doktor var mı ve hangi model işitme cihazı kullansam daha iyi olur kulak içi isterim tabi.
    Yardımcı olursanız sevinirim.

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Geçmiş olsun...
    Malatya Üni.'de Prof.Erkan Karataş ve Adana Çukurova Üni.'de Prof.Ülkü Tuncer var.
    Ama ani işitme kayıplarında en geç 72 saatte doktora başvurmak gerekir. Bu saatten sonra yararı olur mu, bilemem.