Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 20 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    canlar ben biseyi merak ediyorum. kalip hortumunun kaliba giren yeri hemencecik sertlesip inceliyor. bu nedendir bilen varmi. 3 lira 5 lira onemli degilde. kalite sorunumudur, daha kaliteli hortum alayim diyeyim ama bunlarin kalitesi nerden belli olur. lutfen bilen birileri yazarmi. tesekkurler

Üye
    moonwalk1907 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende 14 yıldır işitme cihazı kullanıcısıyım ve bu sıkıntıyı zamanında cok yaşadım ve en sonunda nem ve buhar tutmayan içerisinde kaucuk karısımı olan bir hortum tipini öğrenene kadar bu hortuma gectikten sonra ne sertleşme ne kırılma ne büzüşme hiç bir sıkıntım kalmadı... kalıbım eskiyor yeni kalıba geçiyorum ama nasıl bir hortumsa ona bişey olmuyor... sende bu hortuma geç hiçbir sıkıntın kalmaz diğer hortumları 2-3 liraya hatta bazı yerler ucretsiz değiştiriyor ama bu hortum en ucuz 5 liraya satılıyor bazı yerler 7.5 yada 10 liraya bile satıyor...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

nerden belli oluyor kaucuk karisikli hortumhicte duymamistim. eski hortumlar baya gidiyoduda. bu yenilerde aldiklaRIM KALIP ICINDE YERI BUZUSUYOR.

Üye
    moonwalk1907 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hortuma baktığın zaman diğerinde bir farkı yok ama kesildiği yere baktığında içerisi hafif sarı renkli ordan anlaşılıyor saten hortumu elinize aldığınızda saten hissediyorsunuz kalitesini

bu arada bende yeni cihaz alıcam bununla ilgili konu actım ama henuz kimse bişey yazmamış... bu rite modellere gecmek istiyorum sizin bilginiz varmı bu sistem cihazlarla ilgili

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

DESENE HORTUM SARRAFI OLMUSUNelime alinca hepsini begeniyorum hicbi sey anlamadan. beni dunyada yasama baglayan ses duyuyorum cihazla. bu hortum nanesi buzuluvermese. bende isitme cihazi merkezlerinden uzak dursam sevinecegim. hadi ne olursun yalvartmada. ankara diyosun. bende aldigin isitme merkezinden faydalanayim. sana biii suru hayir dua ederim.

rite bana coook uzak. memnuniyetle paylasirdimdaonlara cok heves ediyorum ama kulakta ondan faydalanacak duyma yok, yane sagir.

Üye
    kader12 Avatarı

Gerçek Adı
    esra
    Son Giriş
    10.08-2017
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben kulak içi kullanıyorumda hortumlu nasıl oluyor anlayamadım?

Üye
    moonwalk1907 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rite modeller ileri derece kayıplara da yetitor benim sag kulak 90 db sol kulak 108 db bakalim bi deneyim sonra izlenimlerimi burda paylasirim...
    ama bu sefer baya arastirma yapicam... hortumu alirken nem ve buhar tutmayan hortum diye iste verirler firma ismi yazmayalim şimdi burda reklama girmesin...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

ammada icten pazarlikli biriymissinyoksa cihaz satanmisinda hafif yollu reklam yapmiyom diye reklammi ediyosun iyi hortum satanin reklamini ben bedava yaparim her yerdebegendigim bi seyi isitme zorlugu cekenlerde faydalansin. mesela chili cihazimi selis isitmeden aldim. begeniyorum. ama yaptiklari kalibi kullanamadimcok sertti. kalibimi gaeste samet bey yapmisti. ilk defa begendigim kalip oldu. ben bunlari hep reklam ederim.

MEHMET AKSIT beyin yazdiklarindan anladigim pes seslerde cok ileri kayiplilarda rite olmuyormus. ondan oturudur ki hic denemeye bile kalkmadimyoksa cihazimdan memnun oldugum halde gene alirdim bu riteler uyarsao kadar heves ediyorumki. duyulan sesler dogala yakin olur galiba bide bunda. bide kalip aldirma kabusu yasamazdim bu rite benim olsaydi

Üye
    moonwalk1907 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bir deneyim rite modelleri sonra ayrintili yazarim izlenimleri... bu arada 14 yillik tecrubem ile bendende fena bir cihazci olmazdi hani :-):-):-)

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

uffff bu moonwakk dedi diye kaucuk karisik hortum almak icin yollara dustum bi merkeze girdim soyleyince oda ne iste hortum bu diye aynisini verdi aldik 2 lira. biadsina baska merkeze anlattiko yok dedi uzatti kendi hortumunuetti 4 lira. ee bende don dolas 2ser lirada olsa para sacacak degilim hortum icin anlamiyorlaaaar bilmiyorlaaar. once bidasinda soyler gene alirim bu kaucuklu hortumu dedimya. sonrada isitme cihazi merkezleri bilmezse kim bilicek dedim.
    beni islettinmi yoksa moonwakyok yane kaucuk hortum.

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

iki hortum fotosunu çekip de buraya koyar insan. İşte bu aradakı fark işte bu bu falan.... Sende ayak yormazdın be Shufe... Yaşlandık mı ne?

renkli çıktısını alıpda firmaya gösterebilirdiniz..

Üye
    moonwalk1907 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

özel mesaj ile yollayacağım sana adresini bekle... ben kaucuık hortum demedim içeriside kaucuk karışımı olduğu için eskimeyen bir hortum dedim... hortumu kalladıktan sonra edersin teşekkürünü

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

karsiliksiz hediye almak adetim degildir.aldigin merkezi yaziyosun dogruysa dersem darilma emi. tesekkur ederim yazarsan.

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yapmayın yahu biz öksüz müyüz? fotografını çek ve burada yayımla gözünü seveyim: Sebil gibi sevapları toplarsınız..

Üye
    moonwalk1907 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    valla bulamadım özel mesaj olayını adresi işte bu emre bey var orda gidin yardımcı olur 1o yıldır kızılaydaki merkezdeydi şimdi batıkentde (elif işitme) (Yenibatı Mah. 2026 Cad(Mesa-2) No:288 Batıkent, Tel: 2565688 ) benim ismim bektaş şahin beni söyleyin yardımcı olur 11 yıldır hastasıyım kendisinin... adresi not alın sonra silelim şimdi firma reklamı yapıyorsun derler canımı sıkarlar...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon