Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yooook adminlerim modetorlerim, ne olursunuz silmeyin. iyi malzeme satan saticilari cumle alem gorsun. biz isitme zorlugu cekenler okusun. zar zor iyi is yapan yerleri soyletebiliyoruz. hep birlikte cin mali gibi dutturu hortum kakalayanlarin cNINA OT TIKAYALIM. EHHEEEYT KOPARDIK SONUNDAAAA.

Üye
    moonwalk1907 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe ne yaptın buldunmu hortumu merak ettim... hiç sesin soluğun cıkmıyorda )

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

hic sorma moonwalkkaucuk karisik hortum ararken kabalik olmasin diye sordugum yerlerden aldigim hortumlari kullaniyorum.moral berbat bu siralarkonusma seslerini hic duymaz oldum cihazlazaten tek kulak. ahhh ahhh isitme merkezine gitsem orda cihazin bozulmus derlerse cok sevinecegim. gitmekten korkuyorumcihaz bozuk degil kulagin bozuk diyecekler, orasi kesin. ben nasil duyacagim. artik cihazida takmaz oldum. carpma seslerinden baska ses yok

Üye
    moonwalk1907 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inşallah sıkıntı cihazdadır... saten sıkıntı cihazda olsa bile sana cihazın yapılana kadar gecici cihaz verirler... aldığın yere götür hemen bence cihazını ihmal etme

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hah ben senin dedigin hortumu bulmusum moonikibi kalip ucunda buzusup duran hortumlari bana kakalayanlarida bulmusumartik o merkezlerden hortum almicam.
    5 ay oldu seliste bi hortum taktirivereyim dedimdi. ondan beri hic buzusmedi hortum. yasadiiikyalniz 5 ay kullaninca cihaza takan yeri gevsedi. orasi cikiyo. yenisini gene selisten alicam

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12