Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 39 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    23:19
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    138

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm,ben videxsi yaklaşık 6 aydır kullanıyorum,gayet kaliteli ve estetik bir cihaz.almadan önce mutlaka deneme süresi alınmalı,bu deneme süresi en az 1 hafta olmalı,çünkü cihaz seçimi kişiden kişiye göre degişiyor.birde ayarlarıın maksumin seviyede yapılması lazım,cihaz ne kadar kaliteli olursa olsun,ayarları düzgün yaplımazsa o cihazın size faydası çok kısıtlıyo oluyo,sonuç olarak kullanın ayarı yaptırın hoşunuza giderse pazarlık edin alın

Üye
    ismail_1830 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    24.02-2017
    Saat
    22:06
    Yaşadığı Yer
    eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hakan widex ın hangı serı ve modelı yazrmısın =)

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    138

ismail benimki widwx süper 220,1 hafta deneme süresi istedim verdiler,bana ilk fiyatını 3200 olarak söylediler,ben bu fiyata alamam dedim.en son 2500 tl ye aldım

kardeş tekrar söylüyorum deneme süresi almadan cihaz alma,hangi marka olursa olsun.cihazına güvenende zaten sana deneme süresi verir,menmun kalırsan al.ama ben wideksi tavsiye ederim,öncedende yazdıgım gibi,cihazı aldıgın yer çok öenmli,sürekli seninle ilgilenmeli,sana kaliteli ayar yapabilmeli,yoksa dünyanın en süper cihazınıda alsan menmun kalmassın,öenmli olan ayarlarının düzgün yapılması...

Üye
    ismail_1830 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    24.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ozman kaybın yüksek senınde galıba mutlaka denemeden almayacagım kardeş sen kac tane farklı markadenedın neden widex ?

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    138

arkadaşım ben illa widex al demiyorum sana,sen widex hakkında bilgi almak istedigin için widex dedim ben sana,markalara gelirsek otinon,pionak simens hepsi güzeldir,öenmli olan senin cihazdan verim alabilmen,örnek verecek olursak simens bir arkadaşıma çok iyi geldi ama ben kullanamadım aynı siemensi,kayıplarımız aynı olmasına ragmen,kulagın hangi chazdan verim alırsa onu kullan.ayrıca her markayı deneyim dersen oda olmaz,hangi markayı almaya karar verirsen onu denersin,yoksa kimse sana 1 hafta dene getir diye cihaz vermez

Üye
    ismail_1830 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    24.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

=)) hakan ben cıhaz alırken denemekten bahsetmedım sadece daha once kullandıgın cıhazlar varsa onları sordum widex alan kısı baska cıhaz almıyormus oyle duydum =)

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    138

widex alan başka cihaz almıyormuş sözü bence abartı biraz,evet ben videx kullanıyorum ama çokta abartılacak bir cihaz degil bence,menmunmusunuz diye sorarsanız evet menmunum,otinon,simens,bernafon kullandım ben,şimdide videx kullanıyorum,bu cihazların içnde beni en çok mutlu eden cihaz bernafondu,4 sene filan gayet rahat bir şekilde kullandım,işitmem arttıgı için cihazım işime yaramadı tabi,şuan videx kullanıyorum,videxsin farkı sesi biraz daha net veriyor,cihaz kulak arkası ama kulakiçi cihaz gibi kullanıyorum,mikrofon kulak içinde oldugu için sesi biraz daha güçlü ve anlaşılar bilir şekilde veriyo,ben size videxsi tavsiye ederim ama vazgeçilmez bir cihazda diyemem yani,burda amaç birbirimize yardımcı olmak,deneyin bakın araştırın.maddi olarak siizi üzmeyecekse ona göre karar verin derim..

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    91

hakancan isitme kaybinizin frekans degerlerini yazmanda bi mahzur yoksa yazssana
    ben chiliden cok memnunum bir kere daha gidecegim odyologuma, pil bitme sesini sanki buda nedir der onem vermezdim, inan 25 gunde bitti pil cihaz otmedi pil bitiyo diye. olmasa dert degilde oluyorsa sunu bi ottirtiyim odyologuma resound cihazimda vardida olmayinca daha deger veriyomusuz
    senden isitme kaybini sormamdaki maksat acep pes seslerin nasil. benim ordan fakir cunkum.
    olurda biraz daha param olursa bi yedekte illede widex ediniyim.bide benden cihaz danisan etrafimdakiler oluyor.

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    138

shukufe,şuan işteyim ben,testlerim yanımda degil.bir ara yazarım tabi,bi sakıncası yokotinonda güzel marka,en bir ara sumo kullandım ama satış sonrası servisleinden menmun kalmadım,dogru dürüst ayar yapamadılar,baştan sagma iş yapıyorlar,cihazı sattıktan sonra ilgilenmiyorlar,bugüne kadar kullandıgım cihazlar içinde servisinden en çok menmun kaldıgım bernafon oldu benim,mithatpaşa elif işitme merkezinden almıştım,servisleri mükemmel,ilgi alaka satıştan sonrada devam ediyo,cihaz sattıkları yerdede ayrıca atölyeleri vardı,cihazım bozuldugunda ben sakaryada çay içene kadar tamir edip veriyorlardıbenim işitmem arttıgı için cihazı ancak 4 veya 5 sene kullanabildim,bernafonun üst modelide o anda yoktu,mecburen başka marka almıştım...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    91

evet bernafonun ilgisi iyi birde iyi bilgili odyologlara denk geldim bende ayni oticonun seslerine benziyor. eger markaya bakmazsaniz oticon diyebilirsiniz yalniz cok ileri isitme kaybina bitek extremeleri var. oda tek mikrofon. tek mikrofonlu cihazda analog cihazlar gibi oluyor. bire bernafon nedense fiatini ilan etmiyor satan diledigi fiata veriyor.

Üye
    ismail_1830 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    24.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

en iyisi 2 marka deneyıp en cok mutlu oldugunu almak lazım phonak aude 312 @ ve widex dream fs =)

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    91

en iyisi isitme kaybiniz cok ileriyse oticon. isitme kaybiniz az veya orta duzeydeyse resound

Üye
    ismail_1830 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    24.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

=)) ileri yse benim gibi zaten otıcaon acto p kullanıyorum amacım cihazı kucultmek ıcın fortumu kaldırmak ıcın 2 model e bakıyorumm kayboluyo bunlar kulakta honak aude 312 @ ve widex dream fs

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    91

fotr nee kiisen actro kullanansan orta ileri olmali kaybin.
    bana birisi bernafon inziaymis onu denedi, minnacik, bi taneside elinde cielonun sp olani yokmus sp olmayanini denedi o da minnacik, kabak cekirdegi kadarda. cok ileri isitme kaybim var. ustelik konusma seslerinin en cok oldugu 500 1000 2000 frekansim fena. ee nolucakti tiz tiz duduk sesleri. biraktim geldim. sen tasa etme o zaman nereye gitsen bulursun kaybin ileri degil bence.

Üye
    ismail_1830 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    24.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Fortum =) fort degilll özel kulak kalıbı ıle yaplıan rite deıye gecıyoR. Benım kalın seslerde kaydım cok degıl ama 6000-8000 hrz de ınce selerde 100-110 db buda ılerı ses kaybı olarak tanımlanıyor Mahsallah sen nekadar cok cihaz denemısın bernafonnun modelı tam yazarmısın bakayım netten

shukufe sen benden cok zamandır bu formu takip ediyorsun işitme cihazları normalde 3000 hrz e kadar işe yarıyomus bu konuda bılgın varmı cok sasırdım.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon