Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    us64 Avatarı

Son Giriş
    10.07-2014
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bulunduğum şehirde si-ser firmasının satmış olduğu earnet aria serisi kanal içi 8 kanallı işitme cihazını denedim ve bu cihaza 2900 civarı bir rakam telaffuz edildi.

başka bir firmanın Phonak Cassia 10 kanal içi cihazını denedim ilk denedğim cihazın 12 kanallı bir cihaz olduğu ve 1500-1700 lira civarında olduğunu, ikinci denediğimin ise aynı serinin 16 kanallı olduğunu söyledikleri cihazı denedim ve buna da 2500 lira fiyat verildi.

Kafamı karıştıran nokta ise Phonak liste fiyatlarında Cassia serisi cihazların fiyatlarının 2900-3100 arasında olduğunu ve 12 kanallı cihaz olmadığını gördüm ne tavsiye edersiniz.?

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Fiyatlar çok pahalı. daha ucuza bulabılırsın butun fırmaları fıyat lıstesını yada fırmaları gez emın ol aynı yerler fıyatları dusurecekler. bos yere o kadar para verme yazık.

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

earnet yerli bir markadır, fiyatı yüksek geldi 2900 tl! diğer taraftan phonak cassia 12 değil 6 kanallı ama diger mesajımda da söylediğim gibi çok da önemli değil. 6 kanal yeterlidir ve diger özellikleri gayet iyi gözüküyor. liste fiyatı gerçekten de 3100 lira. deneyin, memnun kalırsanız alabilirsiniz. oticon markasını da mutlaka deneyin.

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bence Duysel'e uğrayın orada çok fazla marka / model var ve ilgi alakaları süper...
    Kadıköy adliye'nn orada MANGO mağazasının dibinden aşağı inin karşınıza çkar ...Orada Arzu Hanım var yanlış hatırlamıyosam ya da Taksim de The Marmara Otel'in yanından inin orda da var... İbrahim bey ismi benim tanıdığım...
    Mutlaka uğrayın...
    Bir de Widex markasını da yabana atmayın... artık birçok firma getiriyor...