Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    59
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim size bir muhalefetim yok,sadece yanlış bilgi görünce düzeltme ihtiyacı duyuyorum
    Yemin etmek farklı,hipokrat yemini etmek farklı.Siz hipokrat yemini etsinler diyorsunuz ki ikisi birbirinden farklı.
    Devlet memurları da yemin ediyor,milletvekilleri de yemin ediyor ama hipokrat yemini değil.
    Odyometristler de devlet kurumlarında çalıştığı zaman asaleti tastik edilince yemin ediyor,hiç yeminsiz değiller merak etmeyin

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

simdi anlastik sehricigim muhallefet konusunda ama siz bu isleri biliyorsunuz dimi, modetordunuz dimi, baslik dikkat ceksinki diye baslik oyle olmasi gerekti
    sen de benim yazdiklarimi dikkate almak istermisin. doktorun isi baska, odyometristin isi baska. ben doktor olun doktorluk yapin ooo siz doktorsunuz demiyorumki.
    aynen hipokrat yemini zaten coook gulunc cahil bisiy olur acikladim nasil olmasini istersiniz dedim. bu odyometris andinin olmadigini bilerek.
    burda sanmayinki sagirlar yaziyor, sagirlar sagirlar ziyaret ediyor bu forumu. oyle degil. mehmet aksit bey, ceremicem, esgok, bide gaesin odyocusu samet ozyunsel biz ODYOLOJI dalinda calisiyoruz diyebildiler. geri kalani kendini gizleyip sagir numarasi yapan saticilar. ben odyometristim diyen yok korkmayin
    ben dedimki bizi duyuranlarinda bir ovunc andi olsun, demiyorumki illede hipokrat

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

gecen eczaneye ugradim. eczacilik yeminini guzelce buyuk ebat duvarin gorunen bi yerine asmislar. vallahi cok yerinde vede guzel olarak gordum.
    isitme cihazi satilan yerlerdede boyle bi adim atilmali.
    herkes namuslu degil yemin etsem basim agrimaz diyebilirler ama,dogruluk, vazife bilinci, namuslu olmak, meslek hakkindA bilgili olmak adina bu odyometrist yemini gerekli diyorum

Üye
    Atlısuvari Avatarı

Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok haklısın Shukufe, İşitme kaybı olan insanlar güvenebileceği gerçekten çıkarını değil de işini ve hastasını düşünen odyometrist arayışı içinde...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12