Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 53 mesajın 46-53 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    vallahı bu bılmece cok cok hosuma gıttı betul hanımcıgım.tesekkurler. amatorce bu kadar oluyor
    su dıkey gecış yatay gecış ogrensek ogrensek sızı yakalamısken ogrenecegız, acacagınız yenı sahıgeyı merak ve sabırsızlıkla bekleyecegım. bu emeklerınız ıcın ayrıca sıze dua edecegım. ıstersenız o sqahıfede ıstersenız burdan benım mıdem bulanıyo dedıgım sey gurultu onleme
    garıbım cocuklar, bakın ama kucuklugumde cok cektım ben bu ısıtmemenın kahrını, sımdı odyolojı bılımı, ısıtme cıhazı endustrısı daha ıyı yerde ama
    cocuklar ıcın olan ısıtme cıhazında gurultu onleme yok dıyorum
    ama soz sızın

Üye
    sleepless34 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2014
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Shukufe haklısın genel olarak ama bir markadan direk soğumamak gerekir diye düşünüyorum. Çok tıkanıldığı durumlarda ilgili genel müdürlüklerinden destek alabilirsin. Phonak Türkiye anasayfasına hoşgeldiniz - Phonak Türkiye doğru bayiye seni yönlendirip yardımcı olmasını sağlayacaklardır. Ayrıca verdiğin bilgiler teşekkürler çok faydalı oldu. Phonak'ta Sky Q diye bir ürün grubu var. Pediatrik bir ürün grubu. Bu ürün grubu içerisinde gürültülü ortamda konuşmayı destekleyen özellikler var. Rüzgarda konuşma, Autosterezoom. Bir incelemeni tavsiye ederim.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

akıllı nadıa denemıs kardesım sky akılında hava cıva olsa bıde
    zaten cıhazı atıp ayaklarımın altında cıgnemeye ramak kalmısken bıde sen 5 kapı arşınlamız 3 nane degıstırmıs 3 ayına malolmusken bıde daha başka yonlendırme dıyosun. gıttıklerımız dogru bayı dıılse daha baska onerılenlerı kulaga yag balmı takıcak

Üye
    sleepless34 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

haklısın sonuçta hiç bir markanın bayisi kulağımıza yağ bal takamaz bu benzetmeni sevdim seninde söylediğin gibi işitme cihazı endüstrisi çok gelişmiş... ama sanırım her sektörde olduğu gibi bunda da işini daha iyi yapanlar olabilir diye düşündüm. ceremicem'in dediği gibi teknik bir sorundan bile olabilir. programlama v.s.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

sektor bellı. onune gelene cıhaz satme yetkısı verırsen burda cok cıhaz satıcısı var demezsen hepsı kendı aralarında bırbırını bogazlıyo bence
    arada gume gıden bızler her sektor degıl saglık ısıtme cıhazının saglıkla alakalı oldugunu unutan sektormu dıyım

Üye
    sleepless34 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

doğru söze ne denir dostum. sağlıkla alakalı ama sektörleşmiş durumda malesef dediğin gibi sağlıkla alakalı oluşu biraz unutulmuş. fakat 5 parmağın 5i bir değil diye düşünmek durumundayız

Üye
    ekinos Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Oticon sensei normali aldım konuşmayı anlama güzel geldi gürültü maalesef aynı sayılır bugün tekrar bir ayar yaptı P.tesi iş ortamında fark olur inş

Kesinlikle gürültü öneleyici ayarı var odyometris gösterdi ayar yaparken hepsini inceledim

Üye
    beyoglubeyy Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    04:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    18

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    starkey x110 kullanıp, gürültülü ortamda, insan sesini net algılayan ya da böyle bir ayarı varsa aktif ettiren var mı?

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234