Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 53 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ekinos Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    siemens orion da ofis ortamında gürültü biraz daha azdı

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

sen carpma seslerınden haber ver ekınoks
    yururken ayak seslerı normal gıbımı topullu gıyenlerınkı beynıne ıslıyomu
    ınsanlarla konusurken bıraz yuksekce gurultude konusma seslerı bıle gıdıyomu
    masaya bısı koyarken elektrık dugmesını kapatır acarken sesler nasıl
    muslugu acınca kulagını keser gıbı ses verıyomu
    kagıt poset gıcık dececesınden sesler cıkartıyomu
    bıde duydugun sesler arasında catlama patlama oluyomu bunlara dıkkat et
    valla odyocu odyocu gezsende bunu duzeltenını gormedım phonak nadıa 5 te

Üye
    dephyr Avatarı

Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    23:55
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

shukufe;

sanırım kullandığınız cihaz işitme kaybınıza uygun sekilde ayarlanmamış işitme merkezlnde bu cihazı alırken memnun mu ayrıldınız bu konuda şikayetinizi yarattınız mı?bu yaşınıza kadar hangi cihazlar kullandınız merak ettim
    odyocu gezmişsin ısrarla sorun düzelene kadar başınızdan ayrılmayın son raddeye gelirseniz suç odyocu da mı cihazda mı oldugunu doktorunuzla konuşup yeni cihaz talep ediniz
    valla bana sorsanız bu işin peşini bırakmam odyocudan cıkarken sorunum cözülmeden cemkirerek ayrılmam ya bu cihaz sana uygun değil ya da odyocu sorununu cözemezse bu işi bıraksın sırf cihaz takınca duyuyor olmak sorunu çözmez ses tonları frekansları doğallığı duymanın saf berraklığını ararım sizde bu düşünceyle oldu bittiye getirmeyin bu sekilde cihaz kullanmanız işitme sinirleriniz daha cok harabiyet verir istemediğiniz sesleri yadırgayarak sesleri anlaşılmıyorsa cihaz takmanın anlamı kalmıyor

Üye
    sleepless34 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2014
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Denedim. Tavsiye ama denediğim için tavsiye.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

ıste ısıtme kaybıma gore ayarlanmadı dıye gezıyozya odyocu odyocu
    cemkırmek ne haddıme
    3 cıhaz degıstırdık aynı markadan bunlar hep boyleymıs ıste, parayı bastan verdımı derdını soyledıkce sana bı odyo testı yapmayı cok gorur ısrarla gıdersen butun seslerı kısar, daha olmadı, ısım var sonra bakarız der, paramı ıstedım cıhazı ıade etmek ıstedım kırp ıstedıgın kadar dıye, kırık bozuk cekıldım, baska odyocumu yok dıye.
    analglardan fayda gormedım dıye koklear ımplant olmustum o da 7 yılda gıttı
    yane sabıkalıyız duymada, doktora gıt dıyosun, seslerı duyuyoruz ama olmamıs koklear cıhaz fayda etmıyo demezlermı adama. zaten kagıt tasımayla olurlarını alıyozya, onların oluruda o kadarmıs
    dıger odyocularda degısmek dursun hepsı kendı cıhazını satmak ıcın takla atıyo gıbısıne bu sana olmas bunu verelım.
    aynı kulvardakı aynı ısıtme kaybına cevap veren cıhazları bız bılmıyozya
    sattıgı markaya sahıp cıkamayan satıcılar ıste. aynı markadan kusasım geldı cevremdekı kım olsada ben bunun satıcılarınıda soyluyorum.
    bu kadar sınır stres olunca degermı. zaten dokta gıdıp almadıkmı. olurlarını almadıkmı kagıtla onlarada ınan olsa
    salladık olan pesın 2500 lıra zor kazanılan para, ıcın acıyo, ama moralman cokmek var o kadar dayanamayınca gıdıyosunb baska markayı denıyosun
    ocep onların odyocusu markasına sahıp cıkıyomu dıye

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

sleepless34;

samımıyet kımse almadıgı cıhazı baskasına tavsıye etmez kımsede keyfı ıcın cıhaz denemez
    marka temsıl etsenız olmezsınız dıymı

Üye
    ferdi4141 Avatarı

Gerçek Adı
    Ferdi
    Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    23:57
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tan 5 tane aldim bu gune kadar birde cookler var kizimda kula arkasi modellerde phonak nadia bir numara fiti pahali ama kesinlikle cok farkediyor gozum kapali tavsiye ederim. Iplant farkli onuda cok memnun kaldigim marmara pendikte caglar batman yapti o da turkiyede bir numara allah ondan razi olsun eger kulak arkasi kullanacak cocuksa mutlaka paraya kiy ve phonak al derim paran yoksa geri kalan tum modeller ayni zaten umarim yardimci olmusumdur.

Üye
    dephyr Avatarı

Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

sleepless34;

phonak solana yı bir deneyin bakalım gürültü baskılama ve 4 programlı dijital kulak arkası veya kulak içi modeli olabilir fiyat biraz yüksek olabilir sana uyarsa pazarlık edin widex super 440 deneyin o da ses doğal veriyor tam istediğin gibi duyabilirsin
    zaten piyasada en belli başlı markalar phonak,widex,oticon bu 3 marka dışında uzun ömürlü değildir istisnalar hariç

Üye
    ekinos Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Ben sesi doğal vereni zaten buldum oticon sensei 10 frekanslı iyi ama gürültülü ortama girince iş değişiyor

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

dephyr amma yaptın yane bu ucu saglam dıyosun. ben resound canta cıhazımı 7 yıl hıc bakım tamır gormeden, cunku danowokundu ben alırken. ılk ayarından sonra fırma kapandı gıttı gumas. cok memnun kullandım. bııkı durtmeyle. ama bozuk. yarım yarım calısıyo ustelık 7 yıldan sonra pılı adamakıllı yıyo cabucak. tamırıne cok para ıstıyolarda. ayarını kımse bılmıyo. kesıp atmıslarmıs ne demekse.

Üye
    dephyr Avatarı

Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

shukufe sen kendin diyorsun iyi güzel resound marka da güzel 7 yıl kullanmışsın ama firma ortalarda yok en azından yedek parca sıkıntısı yaratmasa daha da kullanacaksın ama olsa zaten saydığım 3 firmanın yanına yaklaşırdı 4 büyüklerin şanı olurdu ben bildim bileli 30 yıldır işitme cihazı kullanıyorum 12 yıl bozulmadan oticon kulak arkası kullandım 7 yıl widex kullandım ama bir yerlerde kaybettim coselgi kanal içi kullandım 10 yıl oldu bayagı bana emek verdi bozulsa bile fazla nazlı olmadı beni idare etti şu anda dijital kanal içi phonak solana 312 uz kullanıyorum cihaz temizliğine ve kuru serin bir yerde itina ile korurum
    En azından bir cihazı alırken firmanın köklü gecmişine bakmak lazım onlardan birine rast gittin mi elinde secenekli 4-5 cihaz deneyip öyle karar vermek lazım ondan sonra para sayarsın senin ki biraz da şanssızlık olmuş bilemiyorum ankarada bayagı zor cileli adamakıllı odyocu sıkıntısı var madem elinde phonak naida 5 kullanıyorsun istanbul phonak merkezle bir görüşün derim sizinle mutlaka ilgileneceklerdir emin olun ankarada olmasa istanbulda günü birlik ayar cektirirsiniz

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

ıyı dıyosunda ben artık nefret edıyorun phonaktan . adamın 3 cıhazını denemısım o kadar para saymısım. bıda ıstanbuldan odyocu arıycam. bu dıyenını nerden bılıyım sımdı ankaradan. bıde odyocuya bayılcan bıı suru para yol parasından baska. ıyı ayar olsa bıle su tak tak taklar gıtmıyo. gıtcegınıde aklım hıc kesmıyo .

Üye
    dephyr Avatarı

Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

en azından phonak istanbul merkezle bir görüşün derim belki gitmene gerek bile kalmayacak sadece cihazını kargoyla yollarsın ayar cektirirsin cihazın zaten garantili değil mi senden ücret alacaklarını sanmıyorum bak sitesini de veriyorum telefonla iletişime gec lütfen Phonak Türkiye anasayfasına hoşgeldiniz - Phonak Türkiye sana yardımcı olurlar

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

yanına gıdıp kulagımıza takıp bıı suru laf edıp ayarlatamıyoz yaa bıde telefon et dıyosunkıı onu hıc hayatımda kullanamadım. sen sagır dıılmısınkı telefon kullanıyon

Üye
    dephyr Avatarı

Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim durumum orta derece işitme kaybım mevcut yani 70 lerde falan telefonla işitme cihazsız kulanabiliyorum veya cihazlı da kullanabiliyorum sorun olmuyor işitme anlama yeteneğim yüksek ince sesleri duyamasam da ....
    sen telefonla konuşamasan bile birine refakat ettir yardım alabilirsin hiçbir şey sana engel tanımasın herşey engelleri aşmak içindir biraz cesaret biraz gayret biraz da umudunuz olsun

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon