Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
Toplam 109 mesajın 106-109 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    ozan59
    Misafir Üye
    ozan59 Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İşitme cihazlarında yüzlerce marka yüzlerce model var her hastaya her işitme cihazı olmuyor her marka kendine göre bir model üretiyor. Artık cihazlar kablosuz iletişime göre üretiliyor çoğu marka bu özelliği eklemiş benim kullandığım eski cihazımda bile var elinde tek kumandayla ister telefonla konuş istersen tv izle istersen mp3 çalarında müzik dinle. Bu özellikte bir cihaz arıyorum kablosuz iletişim sağlamayan bir cihaz bana uymuyor. Dünyanın en pahalı cihazı da olsa bana her şeyi anlaştırmıyor. Gaes adresini gördüm ama resoundu denemek lazım.

Üye
    ceremicem Avatarı

Gerçek Adı
    Betül
    Son Giriş
    17.12-2015
    Saat
    11:27
    Yaşadığı Yer
    MARMARİS
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe, stremar bloethoote aparatıdır. Elektronik cihazla cihazın arasında bağlantı kurmayı sağlar. Cep telefonunun sesini, TV sesini , Bilgisayar sesini , Müzik sesini , doğrudan işitme cihazına almanı sağlar. üzerinde sesini açıp kısabilmen için de buton vardır. Senin cihazın üzerinden yaptığın ses ayarını , stremar üzerinden yapailiyorsun. Üstelik ses açma butonuna 3 sn süre ile bastığında , çevre seslerini tamamen kapatıp , sadece tv müzik pc den gelen sesleri dinleyebiliyorsun. Haberin olsun.

dortgoz79 , allah bağışlasın oğlunuzu.. en tatlı yaşları şimdi cihazın pilini bittiğini ancak cihazdan gelen sesle anlayabilirsiniz şu durumda. 1 pilin ortalama kaç günde bittiğini gözlemleyin. bu da size bir fikir versin. ancak belki pil arızalı çıktı bilemezsiniz. cihazın pilini taktıktan sonra bekleyin, pil devreye girdiğinde ıslık sesi gibi bir ses verecektir. Ya da bozuk radyo dalgası gibi. Bilin ki pil dolu. Cihazdan hiç ses çıkmıyorsa pil boştur. Veya da pil ölçer temin etmeniz gerekir. Çocuk yanınızdan geçerken elinizi cihazın üstüne kapatın. Yine bir ıslık sesi gelecektir. Bu da cihazın çalıştığına işarettir. Keşke ışık uyaranlı olanını alsaydınız, çok daha rahat ederdiniz. Neyse ,değiştirme şansınız varsa , talep edin. Yoksa dediğim şekilde takip edebilirsiniz cnm.. Sevgiler ))

Üye
    Mavidus16 Avatarı

Son Giriş
    29.05-2016
    Saat
    16:08
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kesinlikle Oticon tavsiye etmem kalitesine bişey diyemem ama. Satış sonrası hizmet sıfırın altında. Oticon safari 600 kullanıyor oğlum 2 kez servise gitti garantisi yeni bitti ve 1070tl masraf çıkardılar, içi tamamen yenilenecekmiş. Ohalde 2250tl verip aldığım cihazın 1200tl kabına para vermişim. Ses firması saçmalıyor tam anlamıyla

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    67
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Oticon GoPro tedavülden kalkmış bir cihaz. 2015 liste fiyatı da 1100 TL. Yani pazarlık yapılsa yenisi 800-900 TL'ye alınabilir.
    Bu duyurunun forumdan çıkarılması gerektiğini düşünüyorum.

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678

Başlığın Etiketleri