Sayfa 3 / 8 İlkİlk 1234567 ... SonSon
Toplam 109 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    eraisitme Avatarı

Son Giriş
    21.07-2014
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Fatma Hanım merhaba,
    işitme kaybınızın kaç db olduğunu biliyor musunuz? kayıp oranınıza göre çeşitli duyma seviyesine göre kanallarda değişiklik gösterilen(2,4,6.....) kanallı cihazlar bulunmaktadır...
    isterseniz ofisimiz Haseki hastanesi ACİL çıkışı yanındadır,tramvay'dan indiğinizde yolun karşısında tabelamızı görebilirsiniz
    ofisimize geldiğinizde sizin için önemli olan tüm sesleri duyabilmenizi sağlayacak cihazı ve ayarlamayı yapabiliriz
    ERA İŞİTME MERKEZİ/533 245 39 16 / 532 291 09 10

Üye
    ceremicem Avatarı

Gerçek Adı
    Betül
    Son Giriş
    17.12-2015
    Saat
    11:27
    Yaşadığı Yer
    MARMARİS
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

)) nedir bu odyometristlerden çektiğimiz yaaaaa ))) bahsettiğin tekerlek şeklindeki , ses kontrol düğmesi. Çevirdiğin ( yuvarladığın ) zaman sesin azalıp artması gerekir. Eğer değişmiyorsa , bilgisayardan bu düğmeyi kilitlemiş olabilir. O zaman düğme döner ama ses değişmez. kendisi otomatik olarak ayarlıyor demektir. ya da düğme bozulmuştur. Ben de bundan sonra Phonak ile çalışmaya karar verdim.. Haberiniz olsun.. İyi markadan asla vazgeçmem , oticon beni de üzdü.. o yüzden artık sadece Phonak cıyım... Bir de Marmariste şube açıyorum bu hafta.. Oticon vermeyeceğim ama , tüm ayarlamalarınızı yapabilirm , yolunuz düşerse.. Yaz sezonu orada olacağım en azından.. Görüşmek üzere.. ))

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

Tesekkurler bilgiler Icin betul hanim, valla volum kontrollu cihazin volumunun kilitlendigini nerden bilirdik. o tekerlekli cihazlari kullanan phonaki begenmez, begenenleri az kayiplilardir bence. cok Ileri Isitme
    kaybim var, o tekerlegin nasil derdimize derman oldugunu size acikliyamam, cunku cok Ileri Isitme
    kayiplilar konusma seslerinden daha cok gurultu duyuyorlar,rahatsiz edici sekilde. Isitme cihazinin en sadik musterileride ben gibi cok Ileri Isitme
    kayiplilardir. cevremde oyle 50 60 db duyanlar cihazin ayari Iyi olamiyor genelde takmiyorlar cok mecbur kalmadikca, ama ben mecburum sesler gurultuler kulagimi acita acita takiyorum, duyanlari kizdirmamak Adina. size yeni yeriniz
    ayirli olsun diyorum, oticondan vazgecmemenizi tAVSIYE EDIYORUM. BEN SAHSEN VOLUM KONTROLU OLMAYAN PHONAKIN YUZUNE BAKMAM BIDA.

Üye
    sametozyunsel Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

harikalık;

harikalık maxtonede hangi model denedin gaesde hangi model denedin ?

Üye
    ismail_1830 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    24.02-2017
    Saat
    22:06
    Yaşadığı Yer
    eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe phonakta volum control yok demıısnde bu control ne demek ben starkey x serisi widex dream serıs phonak audeo serısı arasında kaldım en net dogal ses ve gürültu baskılama hangısınde var

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

en net dogal ses saglam kendi kuaginizda olur
    kulagimiz rahat etsin isitmemiz zarar gormesin isitme cihaziyle konusulani iyi anlayayim derseniz tecrubeli odyometrist markadan once
    ben phonaki hic sevemedim eskisehir demissiniz idisten alin ben oticonu cok sevdim ama sagolsun odyometristim isitme cihaziyle beni baristirdi
    phonakta size bir ses yapiyorlar ses kisamiyorsunuz israrla soyleyincede oyle cihazlar uretilmiyor bu otomatik gecis diyorlar insan gurultulu yerlerde sesleri kendi kontrol ederse cihaz daha rahat oluyor
    ama oticonlarda resoundlarda var ses kisma starkey hic denemedim

Üye
    Fatih__ Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    04:56
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

En iyisi phonak bence

Askıda Üyelik
    yelizzz Avatarı

Gerçek Adı
    ......
    Son Giriş
    11.05-2016
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimde ihtiyacım var yeni bir işitme cihazına eylül ayında almayı düşünüyorum ama işitme cihazı ne marka almalıyım bilmiyorum

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    306

yaklaşık 10 yıldır cihaz kullanan biri olarak hemen hemen bir çok markayı kullandım ben,işitme cihazlarında markanın çokta öenmi yok,öenmli olan size satıştan sonraki verilecek hizmet,bu sektörde bütün bilindk markalar hemen hemen aynı özelliklere sahip.ben 4000 tl ye aldıgım cihazı 2 ay bile kullanamadım.ama 1500 tl aldıgım cihazı 1 yıldır kullanıyorum ve gayet menmunum,ve ögrenmiş oldumki çok paraya güzel cihaz alınmıyormuş cihaz alırken mutlaka deneme süresi isteyin,en az 3 marka cihazı deneyin mutlaka deneyin,hangisi uygunsa size ona göre karar verin...

Üye
    ismail_1830 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    24.02-2017
    Saat
    22:06
    Yaşadığı Yer
    eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

otıcon acto pro kullanıyorum eskısehır ıdısten aldım cok memmunum phonak ı denemedım. bte kaba rite uyarsa kulak ıcınde hoporlor olan hem kıbar hem sesnetlıgı daha ıyı olacagını dusundugum ıcın otıcondan vazgeçtim Widex dream 2014 cıkıslı ve küçük deneyıp memmun kalırsam alcam Actoyu Da almak ısteye uygun fıyata verebılırım.yalnız cıhazı alırsam =)

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şukufe insanlari yalniş yönlendiriyorsun.İyi dinle,1-2 ay önce Azerbaycan vatandaşi bana yazarak cihaz konusunda bilgi istedi.Email adresimi bu siteden goturduğunu dedi.Bak ne diyor,Şukufenin yazisini okuyunca cihaz konusunda hayal kirikliğina uğradik dedi.Biraz pozitiv konuşsana cihaz konularinda.Ayrica phonak naida s9 up kullaniyorum ve volum kontrol var,neden yok diyorsun?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

gardas azerbeycana selamlar kim hangi marka isine yararsa o dayimdirsagir oldunmu azicik isitmeyi degerlendiren, insan arasinda mutlu mesut yasayip konusmalari anladigimiz isitme cihazi dahada dayimdir. sen biliyormusun benim chiliyi iyi bir sekilde uygulayan odyometristim hepsinden daha dayimdir, haaa dayimi cok severim ondan diyorum. burdan SELIS ISITME CIHAZLARINA kocaman sevgilerimi tesekkurlerimi yolluyorum.

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aleykum salam.naida s9 aldim tek kulağa karşi karşiya iyi anliyorum ama cihazi çikarinca çok kötü oluyurum,sanki kulaöim yeni sağirlaşmiş.o yuzden hiç çikarmiyorum

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

hadi hayirli olsun. gule gule kullanda ses kisma yok diymi benim naidada soylecik dugme varda, yalvardim yakardim 7 tane odyocu eli optum o cihazlada hicbiri dugmeyi isletemedi. otomatik gecismis. tak tak sesleriyle aran iyimi.

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    geçmıs olsun orta ve ılerı derece ısıtme kayıplı kısıler ıcın hangı cıhazı onerırler bılmıyorum fakat suan için hortumu olmayan wıdex super 440 modelı çok ileri derece kaybım için tavsıye edıldı 108 95 ve şimdiye kadar phonak otıcon sıemens ve dıgerlerı denemek için hiç bır fırma kaybımdan dolayı cıhaz vermedı ama super 440 slıkon kalıp olmamasına ragman cıhazını deneyebılmem ıcın verecekler bence de buyuk degılse tavsıye edebılırım en kaliteli 3 marka wıdex otıcon ve phonak modelleri

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 1234567 ... SonSon

Başlığın Etiketleri